Skocz do zawartości

Gdzie opublikować teksty, zeby dopiec temu, kto za nie nie zapłacił?


Kraken

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie...mam pytanie.

Mam jednego Pana, który nie zapłacił za teksty mojego autorstwa. Błąd, że nie optowałam za zaliczką itp. ale sami wiecie jak to między pozycjonerem, a copywriterem czasem bywa.

Ów Pan na moich oczach publikuje moje teksty. Trochę jeszcze tego jest, a chętnie bym mu dopiekła. Gdzie najlepiej te teksty opublikować? Teksty na temat hazardu zacnej jakości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej postaw sobie bloga, nawet na wordpress.com albo na blogspocie. Później możesz komuś sprzedać/ofiarować ;)

Moje skromne przemyślenia na temat pozycjonowania próbuję przedstawiać na blogu -> https://blog.karlosky.pl
Osoby zainteresowane współpracą w zakresie SEO zapraszam na stronę www.topmaker.pl oraz https://pozycjonowanie-bialystok.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a chętnie bym mu dopiekła

Za 100 złotych czasami nieźle potrafi dopiec adwokat ....

Umów się z nim i wykorzystaj go.

W pewnych okolicznościach mogło by być to dla niego traumatyczne przeżycie :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mojej narzeczonej też kiedyś jeden typek za teksty nie zapłacił. Później je sobie znalazłem, sprawdziłem dokąd prowadzą linki z tych tekstów a następnie pobawiłem się tą stroną. Do dnia dzisiejszego leży na samym dnie serpów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up, niefajne rozwiązanie, jeśli strona nie należała do złodzieja, ale do jego klienta (osoby kompletnie niewinnej w tym przypadku). Takie działania nie są w żaden sposób etyczne.

Konto współdzielone. Kup teksty przez GT i z fakturą VAT.

Potrzebujesz tekstów? Pisz na PW albo zajrzyj, a na pewno coś wymyślimy ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze nie "kolego", po drugie wyraźnie napisałem "jeśli strona nie należała do złodzieja (...) takie działania nie są w żaden sposób etyczne".

Konto współdzielone. Kup teksty przez GT i z fakturą VAT.

Potrzebujesz tekstów? Pisz na PW albo zajrzyj, a na pewno coś wymyślimy ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności