Skocz do zawartości

Gdzie kupujecie skórki do Wordpressa?


Pomyslowy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Troszkę mi się już kończą źródła - nie mogę znaleźć nic co odpowiadałoby mi pod obecny projekt. Mam pytanie: gdzie kupujecie templatki do Wordpress'a? Chodziłoby mi o strony gdzie cena nie przekracza powiedzmy 30$, lub za jakąś określoną kwotę mogę kupić dostęp do całej bazy. Najchętniej korzystam z:

fthemes.com - za 50$ mogę usuwać linka z każdej znajdującej się tam templatki, ale nie znalazłem nic pod obecny projekt

smthemes.com - 25$ za usunięcie linków z danej skórki, ale są bardzo dopracowane, mają wiele fajnych rozwiązań i dobrze wyglądają też na tabletach i komórkach

elegantthemes.com - 39$ za dostęp do 86 skórek

Macie jeszcze jakieś podobne do powyższych strony?

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpinam się do wypowiedzi @Vaxa. Kupuję u nich skórki już od dłuższego czasu. Polecam czytać opinie o autorach i supporcie, czy dostępny itp. Raz mi się zdarzyło kupić skórkę, która miała błędy, a że nie znam się na PHP, zwróciłem się do autora (notabene polaka) o pomoc. Zero odzewu. Poza tym jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ostatnio trafiłem na stronę na której były linki do sklepów ze skórkami (templatemonster, themeforest). Klikam i widzę daną skórkę do zakupu. Poniżej tych linków były inne. Klikasz i ściągasz bez kupowania (jakies rapidshare itp) :)

2 w jednym: kupujesz lub piratujesz:D

Troubles with google penalty? No problem - can fix it!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności