Skocz do zawartości

Filtr poprzez depozycjonowanie


waz

Rekomendowane odpowiedzi

Mylisz się Zgredzie, zrobilem to na rotacyjnych:) Ale nie disavow tylko opcja w tabeli pokazująca linki usunięte i pokazuję: prosze bardzo tyle linkow usunąłem ręcznie i już ich nie ma. Działa:)

Bardzo dobrze że każdy ma swój inny sposób. Być może choć jeden seowiec trafi na ten właściwy. Ja opisuje to co u mnie poskutkowało.

Jakbyś był taki mądry jak ciagle próbujesz udawać to byś już dawno wiedział, że wszystko jest automatyczne a nie ręczne i możesz sobie nawet wektorowe tabele do Googla przesyłać i to nie ma znaczenia. Jak linki są usunięte to Google na nie nie będzie przy RR zwracał uwagi (a przy rotacji właśnie tak jest).

Niestety wciąż wiele osób nie kuma o co w tym wszystkim chodzi.

Dałbyś sobie za to rękę uciąć? Bo ja kiedyś bym sobie dał i teraz k... nie miałbym ręki.

Gdyby to był tylko automat leciałby jednakowo po takim samym spamie, a mam strony z takim samym profilem linków, kopia w kopie, i jednej odpuszczono grzechy a drugiej nie. Automat taki cwany nie jest, jak byś chciał.

Nie cierpię spamerów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wiesz jaki to SWL to zablokuj możliwość linkowania z niego.

A co to da, przecież można zafiltrować domenę przez inną i dać 301

Agencja SEO z Katowic Intoseo - Pozycjonowanie Katowice
Wynajem myjek przemysłowych i warsztatowych - www.myjki360.pl

Dywaniki samochodowe https://topdywaniki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie otrzymałem info od znajomego. Filtr na domenie puścił - za 3 razem. Jedynie zgłaszał info o rozpatrzenie, nic z nią nie robił i za 3 razem filtr odpuścił. Gdyby to tylko robot oceniał filtru by nie puścił bo profil linkowania jest taki sam już od roku

Nie cierpię spamerów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby to tylko robot oceniał filtru by nie puścił bo profil linkowania jest taki sam już od roku

Yhy a linków ma całe 2 i są to linki z jego zaplecza na którym się znajdują, że wie czy jakieś linki nie odpadły/nie zostały dodane przez rok przez innych użytkowników (takie wiesz - naturalne linkowanie), albo czy nie wygasły domeny na spamach na których miał linki....

Rzeczywiście przez rok na pewno nic się nie może zmienić.

Powiem Ci tak - błądzisz i to bardzo błądzisz w każdej swojej wypowiedzi, nie dziw się że niektórzy mają Cię za kosmitę, ale tak to niestety wygląda.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spece od siedmiu boleści. Testujemy zapleczówki od ponad roku nie mówiąc o kontroli linków. A info o recznym sprawdzaniu pochodzi skąd trzeba. W google są teraz osoby które u nas pracowały. Czasami szkoda czytać bełkotu co niektórych

Nie cierpię spamerów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami szkoda czytać bełkotu co niektórych

Więc nie udzielaj się już lepiej.

Testujemy zapleczówki od ponad roku

Yhy a jeszcze tak nie dawno pisałeś, że jesteś project menagerem i nie znasz się na pozycjonowaniu, a teraz najwidoczniej masz jeszcze rozdwojenie jaźni, bo już zaczynasz pisać w liczbie mnogiej.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yhy a jeszcze tak nie dawno pisałeś, że jesteś project menagerem i nie znasz się na pozycjonowaniu, a teraz najwidoczniej masz jeszcze rozdwojenie jaźni, bo już zaczynasz pisać w liczbie mnogiej.

No cóż patrząc na twoją nową sweet focie to wcale mnie nie dziwi brak inteligencjiu ciebie, skoro ty nie rozumiesz najprostszych rzeczy.

Pracuję w Agencji ponad 70 osobowej, więc mam prawo pisać "my" szczególnie że prowadzę wszystkie projekty e-commercowe w tym seo.

Kung Fu SEO - pozycjonowaniem zajmowałem się 3 lata, a w seo siedzę od 6 - teraz prowadzę głównie projekty.

A dla osób które nie mają jeszcze zjaranych umysłów tym forum dan jedną radę. W seo stosuje się filozofię znaną z Zakładu Pascala. Czyli jeśli nie jesteśmy czegoś pewni - a nie jesteśmy pewni niczego - stosujemy metody które są dla nas najbardziej oczywiste aby mieć święty spokój i mieć pewność ze zrobiliśmy wszystko co w naszej mocy. Przykład z podawaniem linków usuniętych: jeżeli google sprawdza to ręcznie zyskamy bardzo dużo, jeżeli tego nie sprawdza nic nie tracimy, najwyżej 5 minut na stworzenie listy usuniętych. Bardzo prosta filozofia do wdrożenia.

Ale osobniki na poziomie inteligencji szympansa nigdy tego nie pojmą

Nie cierpię spamerów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozycjonowaniem zajmowałem się 3 lata, a w seo siedzę od 6

Najwyraźniej nie masz do tego drygu. Po pobieżnym przejrzeniu tematów Twoich wątków i zawartych w nich "dylematów" dochodzi się do wniosku, że spadłeś z księżyca.

- Przypadek? Wszechświat nie może sobie pozwolić na taki luksus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytania wbrew pozorom nie są głupie i wynikają z pytań klientów którzy chcą miec dowody na swoje głupkowate czasem pytania.

W zasadzie po tym co się zaczęło dziać w seo miałem już dość pozycjonowania i zająłem się czymś co mi sprawia przyjemność. Nie zmienia to faktu, że w najgorszym wypadku za 2 razem wyszedłem z filtra. A było ich kilkanaście.

Poza tym seo dla klienta który wnosi budżet na poziomie 5-15 tys. miesięcznego abonamentu to zupełnie inne działania i inne efekty. Nasz dział nie zajmuje się większością rzeczy o których pisze się na tym forum. Wszystko idzie w content marketing, adver touriale, mocne linki, oraz analitykę. Klientowi z segmentu typu Porsche szopki katalogowo-preclowo-blastowej nie odwalimy.

Pamiętaj że seo to była swego czasu bardzo prosta i przyjemna zabawa. Tylko pseudo pozycjonerzy i masa spamu tę zabawę popsuły (oraz masa głupkowatych klientów, którzy myśleli ze za 50 zł podpiją internet)

Nie cierpię spamerów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracuję w Agencji ponad 70 osobowej

Raczej byłeś tam na bezpłatnym stażu i podpatrzyłeś co nieco, wyciągnąłeś błędne wnioski i stąd to struganie pajaca teraz.

z segmentu typu Porsche

Jaka fabryka to produkuje? To gdzieś z Kalwarii Zebrzydowskiej? Drewniane chociaż czy z paździerza?

szopki

Do szopek to masz jeszcze 3 miesiące, ale w sumie z Twoim zapłonem to możesz już ją zacząć szykować.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za przedstawienie.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności