Skocz do zawartości

Pomysł na nietypowego bloga


Hagen

Rekomendowane odpowiedzi

Jak twój zadbany blog trafi na listę kilku automatów, nie nadążysz z kasowaniem nowych użytkowników, a jakość artykułów nie będzie na pewno z górnej półki, kiedys zostawiłem możliwość rejestracji dla wszystkich, po 1 miesiacu miałem 2000 użytkowników, z 1950 od jednego automatu patrząc po doborze maili i nazw i kilkaset kipiących od linków artów, samo kasowanie zajeło mi trochę czasu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Weź nie słuchaj ich - najwięklsze pomysły zaczęły się od stukania się w głowę przez "niewierzących" :)

Patrz Forda np

Zrób - a może Twój akturat będzie udany i będzie super działał tylko musi się czymś wyróżniać np mega wypasionym wyglądem rodem z Antyweba (w końcu i on skopiował stary szablon od The Ve****)

Jakub Jaworowicz

Zobacz mój Blog o WordPress i Marketingu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykład Forda w przypadku produkcji taśmowej (bo tylko dzięki temu osiągnął sukces) w przypadku akurat SERPów i "wartości" serwisu jest przykładem co najmniej chybionym.

Osobiście jak Antyweb przeszedł na masówkę przestałem tam zaglądać :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co wy widzicie w antywebie ? aby apple, microsoft, czasami google, nic więcej, jedno trzeba przyznać że jest konsekwentny w działaniu.

Wykonam: Linki z forów/blogów, tematy, posty, komentarze, mocne i stałe linki.

Synchron.pl - skuteczne pozycjonowanie - referencje, duże doświadczenie, wystawiam fv - gg:8897114

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to świetny pomysł. Na pewno znajdzie się trochę użytkowników, którzy będą Ci dostarczać dobrej jakości content w zamian za linka.

Przed automatami można się obronić. Zawsze możesz też zamknąć rejestrację i prosić o zgłoszenia na maila.

Wydaje mi się, że w dzisiejszych czasach (jakość, jakość, jakość), to może wypalić.

Ostatnio piszę o finansach na obcasach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed automatami bym się śmiało obronił gdyż rejestracja była by zamknięta, a komentarze były by wyłączone, artykuły były by wysyłane przez specjalny formularz (także odpowiednio zabezpieczony).

Tematyką mają być technologie gdyż wydaje mi się, że to najbardziej obszerna kategoria do tematycznego bloga....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już koniecznie chcesz się w to pakować to na Twoim miejscu zmieniłbym lekko formułę - sam pisałbym arty, ciekawostki i informacje z branży a publikacje "z zewnątrz" umieszczałbym niejako "gościnnie" .

PS.

Pamiętaj o czasochłonności sprawdzania dużej ilości nadesłanych tekstów pod względem "wartości":

jakości (gramatyka, ortografia), merytoryki, duplikacji.

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm planowałem jeszcze trochę inne rozwiązanie.

Drugą opcją było by zebranie 10-20 osób, które systematycznie publikowały by nowości w zamian za pozostawienie linka, wtedy sprawdzanie artykułów ograniczyło by się do minimum.

Jedna osoba publikowała by minimum 5 artykułów miesięcznie co dało by przy 20 osobach 100 artykułów miesięcznie.

Może udało by się z tego zrobić, wartościowe zaplecze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś prowadziłem katalog stron na podobnej zasadzie. Pomysł umarł szybciej niż wygasła domena. Z takim "ręcznym" wpisywaniem i moderacją szybko temat stał się uciążliwy i z braku czasu umarł. Nie mniej jednak uważam, że przy dzisiejszych zawirowaniach algo gugla takie rozwiązanie "może mieć moc".

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności