Skocz do zawartości

Pomysł na nietypowego bloga


Hagen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Czy ten temat dotyczy jednej stronki, czy może coś przeoczyłem ?

Facet robisz jednego precla, a celebrujesz to tak jakbyś tych stron robił z 1000. Jedna strona z punktu widzenia pozycjonowania, to tak jakby jej nie było .

Założ sobie tą stronke i poproś o artykuły i zobaczysz jakie gó**o dostaniesz, bo nikt nie przeznaczy wartościowego tekstu na stronę, która nie przetrwa jednego roku :) Będziesz dostawał teksty z synonimów, i przy dobrych porywach będa one prezentowały chociaż średnią jakość .

Zrób taką stronę i zgłoś się za 6 miesięcy i pokaz co pozostało z tego wielkiego projektu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj dobrze tytuł tematu "Pomysł". Toczy się rozmowa czy takowy pomysł miał by jakieś szanse zaistnieć, byłem Ciekawy zdania ludzi którzy mają dużo większą wiedzę ode mnie co chodzi po pozycjonowanie.

W tych czasach jest dużo gównianych miejsc na pozostawienie linka, wiec może czas zacząć zrobić coś wartościowego, obrać nowe kryteria, wdrążyć nowe pomysły....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toczy się rozmowa czy takowy pomysł miał by jakieś szanse zaistnieć,

No to ja zgodnie z zapytaniem. Pomysł żaden, i zaistnieć też nie ma szans.

Mniemam że cały ten twój pomysł i oryginalność to te "linki zwotne". Takie pomysły to 10 lat temu jeszcze by przeszły.

Sorry, nie odpowiadam na PMy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatem nie dodasz artykułu, jedyna opcja to dodać artykuł manualnie, co powinno wykluczyć spam. Artykuły(newsy) miały by np max 1500 znaków.

Dodatkowo na formularz można nałożyć ograniczenie, przykładowo w ciągu 2 dni można tylko zgłosić przez formularz 10 artykułów, odstęp czasowy w formularzu pomiędzy jednym mailem a drugim 60minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autorzy zaczną podlinkowywać swoje wpisy z SWLi i xRumera i będzie po marzeniach.. Niestety. Dlatego właśnie w większości powstaję precle bez większej wartości.

Moje skromne przemyślenia na temat pozycjonowania próbuję przedstawiać na blogu -> https://blog.karlosky.pl
Osoby zainteresowane współpracą w zakresie SEO zapraszam na stronę www.topmaker.pl oraz https://pozycjonowanie-bialystok.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności