Skocz do zawartości

Praca SEOwca za granicą


Karol S

Rekomendowane odpowiedzi

w stanach 2014 ma być 70% wyników lokalnych, wiec tam nie trzeba będzie się przebijać przez konkurencje z z całego kraju to i mniej linków bedzie się generować

Byłem w kalifornia 3 tyg temu na szkoleniu Seo i jak powiedziałem o link buildingu jak to wygląda w PL to się za głowy złapali i porównali to do przestępstwa :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wręcz przeciwnie, bo trzeba kombinować z firmami o zasięgu krajowym. Prawda jest taka, że googlasy w swoim durnym przeświadczeniu o nieomylnosci w zgadywaniu co uzyszkodnicy szukają udupili wiele firm internetowych o zasięgu globalnym. Chociaż tak sobie myślę, że najprawdopodobniej zrobili to specjalnie aby zwiększyć zyski

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w USA ~60% pracy miesięcznej są skierowane na rozwijanie strony i manipulacje przepływem PR miedzy podstronami. U Nas w PL nadal niestety to jest jakies 0,1% i z reguły Seowcy pozycjonuję strony bez ftp/cms i optymalizacji, bo niby po co ona komu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy z tym Usa, ja tam wole aby oni równali do naszego poziomu. A tam jest poprostu większa konkurencja to i metody bardziej wyszukane.A jak już u nas będzie podobna konkurencyjnośc to też tak sie zrobi tyle że polak będzie sie uczył wszystkiego a tam sie uczy pewnie jak to na zachodzie określonych umiejętności z danego tematu. I wtedy to my będziemy górą i to do polaków będą równać i nas za przykład dawać jak to jest z robotnikami naszymi na zachodzie.

Wszędzie nas blokują bo boją się naszej wrodzonej wszechstronności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo niby po co ona komu?

No a po co to komu skoro mamy ekskluzywne grupy katalogów z chujdyliardem wypozycjonowanych dzięki nim fraz ?? :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mentalność w Polszy jest dalej taka sama

zero strategii, zero audytu, zero profesjonalnego podejśćia do klienta, zero optymalizacji, zero analizy ruchu, zero szukania szans dla firm w wyszukiwarkach

W myśl zasady. Człowiek ze wsi wyjdzie, ale wieś z człowieka nigdy.

A jakość polskich agencji będzie jak na Zachodzie, dopiero wtedy gdy jakosć polskich firm będzie też taka sama jak na Zachodzie. Ale teraz bliżej nam do Wschodu. Efekty? Sami widzimy.

Nie cierpię spamerów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam za sprawą wyszukiwań lokalnych ( usługi głownie ) jest mniejsza konkurencja a nie większa.

Zakładając że szukasz fryzjera.. ja z Warszawy mam takie wyniki... rozliczając się za pozycje musisz konkurować z Poznaniem i całą Polską.

Niestety ludzie tak jeszcze wpisują "fryzjer" po adwordsie widać, wiec ludzie napier.... tymi linkami aby się przebić przez bezsensowne i źle dobrane wyniki, bo klient ma frazę w adwords i chce mieć na seło. :-)

https://www.tinypic.pl/q9czbcnexzz5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie - po co wy w ogóle pozycjonujecie takich klientów? Firma która obsluguje drobnicę, sama drobnicą będzie. Niedlugo to i tak agencjom przestanie się oplacać. Ciekawe, co wtedy tacy fryzjerzy i piekarze zrobią, heh.

Nie cierpię spamerów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie dobrze dobrany algo dla zapytań to będzie jeszcze taniej to kosztować dla fraz lokalnych, wtedy tylko :

-ustawisz meta dane i treść.

-założysz G+ firmie na mapkach.

-dodasz do katalogów z danymi teleadresowymi

....i dla danego zapytania lokalnego w wynikach będziesz konkurował tylko z okolicznymi firmami., a nie z całą Polską.

To chyba oczywiste że ja do Poznania nie pojadę do fryzjera. Chyba że będę to odkładał to do następnego SMD z Max Roy :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umieć np zarządzac contentem czego w PL nie uświadczysz.

@zgred nie rozśmieszaj mnie- który specjalista SEO w PL będzie umiał zarządzać contentem w sytuacji gdy 99,99% agencji w PL rozlicza się za efekt...

T.

Tomku, szczerze mówiąc to Twoja wypowiedź wygląda na właśnie typowego SEOwca z PL, albo osoby, która w PL ma doświadczenie na poziomie pozycjonowania lokalnych fryzjerów na zasadzie 5 fraz w top10 za 5 stówek. Sory, ale na tym SEO się nie kończy.

Każdy rozlicza się za efekt, niezależnie, czy w PL, czy w Dubaju, czy w Chinach, tylko ten efekt jest mierzony różną miarą i różnym celem.

zdecydowanie najlepsze gry przeglądarkowe online

kurs java programowanie obiektowe

Rynek walutowy i podstawy forex w jednym miejscu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności