Skocz do zawartości

Pytanie do osób mających kase fiskalną | Wprowadzanie towaru - moge sam to zrobić ? ELZAB


KataLogi.co

Rekomendowane odpowiedzi

Bezsensowna zmiana. Vincent Rothfeld kombinuje jak by tu wycisnąć dodatkowe pieniądze z podatników ale ta zmiana skończy się tak samo jak pomysł z fotoradarami. Zamiast dodatkowej kasy będzie wielka kupa. Część biznesów prosperujących na granicy opłacalności padnie bo nie będzie ich stać na wymianę kasy. Reszta jak wbija coś na kasę to wbija więc wpływów dodatkowych z tego nie będzie.

Integracja Sensoryczna | Góra Kalwaria | Integracja Sensoryczna Piaseczno

"Mam wielką łatwość w mówieniu innym co mają robić" - król Julian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te paragony zastąpią między innymi faktury (gdzieś to ostatnio wyczytałem ale nie mogę znaleźć źródła), dodatkowo mają ułatwić reklamacje. Dla sprzedawców problem, ale dla kupujących znaczne ułatwienie.

Tanie multikody do SEOKatalogów - aukcja allegro

Tanie wpisy w preclach - aukcja allegro

Strony pod statlinka, zaplecza - zapytaj o wycenę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg niej wystarczy , że będą jabłka, ale nie mogą już być, jak kiedyś, owoce.

Dokładnie tak jest. Bardzo dobrym przykładem jest piekarnia, w której kody muszą wyglądać na zasadzie: bułka pszenna, bułka żytnia, bułka mieszana, bułka weka, bułka kajzerka itd - nie możesz mieć kodu "bułka", pod którym będziesz wprowadzał różne rodzaje bułki.

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności