Skocz do zawartości

Który system płatności polecacie ?


Hagen

Rekomendowane odpowiedzi

DotPay może nie są najlepsi, ale nigdy na nich się nie zawiodłem

To skąd się biorą takie tematy? -> https://www.forum.optymalizacja.com/topic/184564-uwaga-na-dotpay/

Moje skromne przemyślenia na temat pozycjonowania próbuję przedstawiać na blogu -> https://blog.karlosky.pl
Osoby zainteresowane współpracą w zakresie SEO zapraszam na stronę www.topmaker.pl oraz https://pozycjonowanie-bialystok.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam PayU i transferuj.pl

PayU jest pewniejsze, transferuj stara się mocno wejść na rynek, udostępnia swoje moduły dla popularnych skryptów, gdzie PayU mocno kuleje (a raczej w olewa temat). Jeśli planujesz mieć więcej niż 1 sklep to wygodniej jest to obsługiwać w transferuj.pl niż w PayU. Jeśli zaś chodzi o BOK transferuj.pl to czasami trzeba czekać i kilka tygodni (sic!) na odpowiedź, czasami ona po prostu nie przychodzi. Nad tym powinni poważnie popracować.

Edycja: No i obsługa płatności kartą w transferuj.pl odbywa się poprzez PayPal, co jest nieporozumieniem według mnie, bo podczas procesu transakcyjnego średnio to widać (ważniejsze jest pewnie według nich logo PayPal niż VISA oraz MasterCard), a poza tym trzeba mieć osobne konto PayPal, gdzie spływają płatności z kart kredytowych. Tak więc w transferuj.pl trzeba mieć osobno konto w PayPal i je obsługiwać. Kiedyś płatności działały bezpośrednio w transferuj.pl, spieprzyło się i taki stan rzeczy trwa mniej więcej od roku. fu*k up.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odradzam PayU... ale nie mam siły wypisywać wszystkiego, czym mi podpadli. Po prostu mają gdzieś klienta, bo wiedzą, że konkurentów zbyt dużo nie ma. Dopiero jak się porządnie ochrzani telefonicznie, to nagle da się załatwić jakąś sprawę.

Podam chociaż kilka przykładów:

- mam umowę podpisaną na domenę www.lexy.com.pl/blog/ a nie mogłam początkowo uruchomić płatności, bo sprzedawane produkty były na podstronach, a nie dokładnie pod adresem strony głównej bloga - tu problem zniknął po wspomnianym telefonie, ale musiałam trochę nawrzucać kobiecie, bo nie potrafiła zrozumieć, że produkty są dostępne w tej samej domenie (zgodnie z umową) - jej zdaniem adres w postaci www.lexy.com.pl/blog/produkt znajdował się w innej domenie i cały czas się na to powoływała;

- mieliśmy sporo problemów z płatnością kartą - oczywiście kiedy widzieliśmy anulowaną płatność, nie było szansy, aby uzyskać jakąkolwiek podpowiedź co do tego, co spowodowało jej anulowanie (tłumaczyli się tym, że nie mogą udzielać takich informacji). W jednym przypadku okazało się, że w ogóle nie miałam włączonych płatności kartą, a mimo tego były one dostępne przy wyborze sposobu płatności. Również kiedy próbowałam to wyjaśnić, olali moją wiadomość. W drugim przypadku, płatność nastąpiła z subdomeny "panel" (przechodzi się na nią po zalogowaniu), a przecież w umowie była dodana subdomena "www".

Już na starcie trzeba się nastawić na kilka miesięcy oczekiwania na umowę. Problemów było znacznie więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odradzam PayU... ale nie mam siły wypisywać wszystkiego, czym mi podpadli. Po prostu mają gdzieś klienta, bo wiedzą, że konkurentów zbyt dużo nie ma. Dopiero jak się porządnie ochrzani telefonicznie, to nagle da się załatwić jakąś sprawę.

Potwierdzam rok temu kolega czekał dwa tygodnie aż łaskawie mu aktywują usługę. Dopiero jak zasygnalizował, że się zgłosi do rzecznika praw k by się temu przyjrzał to się ruszyło i aktywowali mu usługę :]

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności