Skocz do zawartości

Jak się bronić?


SzlafRock

Rekomendowane odpowiedzi

Raz takiego oszołoma poważnie przyciśniesz i potem cie już omija i woli wybierać łatwiejsze ofiary.Zawsze tak było

Nie, on zawsze łapie najsłabszego.

2-3 miesiące tajskiego boksu powinno wystarczyć w przypadku 1 na 1 z osobą średniej postury

A czym sie różni tajski boks od normalnego?

To wszystko zalezę wieku jeszcze za młodego to ja nie odpuszczałem nigdy, ale jak widzę teraz jakiegoś jogurta co wiem że jak raz strzele to połamie jemu kości bo odżywia się samymi redbulami i używkami to daje na luz

:) :) :)

Max, ja też mam tak. Niemiłosiernie mnie wk*******ą małolaty, ale jak uderzę to zabiję, dlatego powstrzymuję się. Z wiekiem adrenalina trochę ustępuje. :)

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

W tajskim uderza się głównie kolanami i łokciami,

No, faktycznie. A charakter wojownika też jest odmienny? Czy taki sam?

Przykład sambo ze specnazu.

https://www.fighttube.pl/video/2725/Specnaz/

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załatwiam ich mocą :)

Tylko nie zawsze działa :)

Jak się bonicie?

Czy trenujecie jakieś sztuki walki aby podnieść własną sprawność?

Za szczeniaka trenowałem taekwondo, za czasów szkoły średniej judo i mma. Muszę przyznać, że z całych tych sztuk walk najwięcej w życiu pomogły nie nogi, łokcie, tarzanie się po ziemi a dobra garda i prawy prosty. Teraz nie mam czasu na treningi i w samochodzie wożę batona.

Quas Primas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile w dzień można się "zabawiać" bo widzisz co i kto, o tyle w nocy moja rada: latarka >1000 lumen po oczach + ew. gazik i SPIERRRR(uciekamy).

Warunek: napastnicy zagrażają tylko nam. Bo jeśli jesteśmy z dziećmi/żoną i wiemy że oni nie uciekną, musimy podjąć walkę. I tutaj warto nosić "niespodziankę" na takie przypadki(co sie z nami stanie jest mniej ważne, ważne by pozwolić oddalić się tym na kim nam zależy).

I nie ma co strugać bohatera, kilka osób zaćpanych i pijanych jest w stanie rozłożyć każdego mistrza walki. Wystarczy nóż, pałka czy maczeta, pamiętać należy że z takim jest gorzej niż z waleniem w worek...

Ktoś kto nie przeżył takiej stytuacji osobiście może pisać różne bajki, ale to do czasu.

Ps. strucel - jesteś na knives.pl czy mi sie wydaje ?

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Same komandosy na tym PiO :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szlafrock jak młodego powalisz w towarzstwie to albo cie wszyscy obskoczą albo młodzik cos glupiego zrobi i ci nawet krafmaga nie pomoże dlatego lepiej po cichu odejść nie zgrywać chojraka a potem wyłapać, po powaleniu sciągnać mache na chwile aby wiedział kto i sie szybko oddalić.Nie bedzie sie tym raczej chwalił kolegom :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi kraw maga zawsze pomaga :D

Stosuje się zawsze do pierwszych dwóch jej założeń czyli: unikania miejsc niebezpiecznych i jak już się w takim miejscu znalazłeś to oddal się z niego natychmiast .

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój trzeci punkt to : zamęczenie przeciwnika ucieczką :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, coś na kształt tego :D - w niektórych przypadkach jest to broń nieomalże śmiertelna :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ucieczka jest dobra jak sie jest w obcym miejscu lub dużej aglomeracji po co se zawracać głowę jakimś elementem.Ale gdy wszystko sie dzieje na własnym podwórku są tylko dwa wyjscia albo wóz albo przewóz, nie zareagujesz to cie zgnoją a reszta wokół ze strachu jeszcze im będzie przyklaskiwała. :)

Ludzie to takie zwierzęta które lubią patrzyć na ból, cierpienie i krzywdy innych jeśli ich to nie dotyczy i czerpią dziwną przyjemność z tego :) Np. jakie filmiki są najpopularniejsze w sieci nie licząc ero :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez kilka lat mieszkałem na tzw. małym trójkącie przy Pomorskiej we Wrocku. Wracałem i wychodziłem o przeróżnych dziwnych porach- trzeźwy, piany. I nic. Policja w niektóre podwórza wjeżdżała suką bo z buta się bali (jak było ciemno). Dlatego wydaje mi się, że grunt to nie szukać przygód. Z grzesznych małolackich lat pamiętam, że najczęściej w bójkach brali udział ci kolesie, którzy najwięcej o tym rozmawiali. Oni wszędzie widzieli "dzielnice", "parafie"- i problemy ich znajdowały.

Jeśli chodzi o środki obrony dla tych, którzy przez parę lat ćwiczyli cokolwiek ze sztuk walki wystarczy zadbanie o kondycję, raz w tygodniu pokopanie w worek, może jakiś sparing. Na większość zawodników z ulicy to pewnie wystarczy. Tym bardziej, że faktycznie chłopacy są najczęściej chodowani na red bulach czy innych monsterach czy mac donaldach :)

Taki mój guru ulicznych walk z dzielnicy gdy był zaczepiany przez kilku pytał "któremu w mordę" i lał największego. Działało :D

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności