Skocz do zawartości

Jak się bronić?


SzlafRock

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Albo nie lejesz w jape tylko jestes przygotowany na taka okolicznosc

ja na codzien nosze brelok do kluczy chyba sie nazywa kubotan yawara

jak jestes bardziej zaawansowany to masz gaz pieprzowy przy sobie

Ale żeby kogoś obezwładnić na ulicy musisz mieć "jaja" ze wzgledu na policje i ich podejscie do osoby poszkodowany/napastnik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny brelok, jedyna wada że trzeba umieć z niego korzystać, w rękach amatora jest mało przydatny. Gaz na pijanego albo naćpanego działa ze sporym opóźnieniem. Kiedyś stanąłem w obronie jakiegoś starego lumpa, którego popychał i kopał, napakowany tryglodyta, koleś miał z ze 185, cm był bardzo napakowany, może ze 110 kg wagi, 109 kg mięśni i 1kg mózgu. Sam nie jestem ułomkiem mam 190 cm i wtedy ważyłem pod 100kg, trochę trenowałem kick bocking, ja byłem trzeźwy, gostek wyglądał na pijanego, szanse w miarę wyrównane, ale było jedno ale... koleś był tak naćpany speedem, że był nieśmiertelny, tyle razy ile dostał w japę, wystarczyło by na 10 gostków, krwawił, jak zarzynane prosie, miał rozwalony nos, łuk brwiowy, wargę, dostawał, padał, z założenia nie kopie leżących, po chwili wstawał dalej się bić, tak dobre 5 minut. Dopiero jak zaatakowałem mu kolano że chrupnęło i nie mógł wstać, przestał. Tak stłukłem sobie łapę że przez tydzień nie mogłem szklanki utrzymać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arkaszka, ale mnie rozmieszyłeś :D Dobrze, że nie miałeś spluwy bo gość dostałby kulkę za brak pokory ;)

Dziś teściu postaral się żebym odrobinę poprawił kondycję, przerzucałem drewna z przyczepy. Mieszkanie na wiosce ma swoje dobre strony :D

b0k7.jpg

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się pojawi ktoś obcy

No i jako ten obcy kiedyś dostałem taki łomot, że wyglądałem jak "Pan Cerowany" :D z kolorystyką przypominającą najlepsze malarstwo okresu zwanego impresjonizmem... Za bardzo sytuacji nie pamiętam ale podobno próbowałem wpłynąć na zmianę światopoglądu trzem miejscowym :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, szczerze mówiąc to za bardzo nie ogarniałem bo byłem "pod wpływem" :D znając siebie (kiedyś byłem upierdliwą mendą) to musiałem hmm dobitnie podkreślać przynależność autochtonów do rzędu naczelnych i kierować ich na drzewo ;) , świadomość zacząłem odzyskiwać na pogotowiu a na szpital wyraziłem zgodę jedynie z powodów "warunków zewnętrznych" pewnej troskliwej pielęgniarki ;)

Sytuacja nie potwierdza reguły... Jak przeprowadzając się na wieś z miasta (bloku) długo poznawałem "sąsiadów" z różnych drabin społeczności...

Użytkując domek nad jeziorem na wsi też mam kontakty z różnymi , ale teraz ze wszystkimi żyję zgodnie ;) (oprócz jednej mendy która zagrodziła dostęp do jeziora :P i czasami po pijaku z siekierą lata :P ) ....

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego lepiej po cichu odejść nie zgrywać chojraka a potem wyłapać, po powaleniu sciągnać mache na chwile aby wiedział kto i sie szybko oddalić

Są dwie szkoły, albo walić najsilniejszego tak od razu aby była krew. Wówczas wszyscy inni uciekną. Albo oddalić się bardzo szybko.

Wybór odpowiedniego zachowania zależy od sytuacji.

Stosuje się zawsze do pierwszych dwóch jej założeń czyli: unikania miejsc niebezpiecznych

Ja odwrotnie.

Od zawsze szedłem tam gdzie jest mozliwość oberwania. Taka forma rozrywki i takie środowisko mnie ukształtowało. Najważniejsze to nie pękać. ;) Kiedyś małolaty na odległość się kłaniali, teraz brak poszanowania dla starszych. ;) Z wiekiem jednak człowiek statkuje się. :)

jeszcze jakiegoś małolata czasami potrząsnę, ale to już nie to co kiedyś było. :)

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś teściu postaral się żebym odrobinę poprawił kondycję,

ja zeszłego roku 12 m/3 w metrówkach buk i dąb ( mokry) srednica 30 cm + w lesie ( górskim) na busa sam załadować i później z busa rozładować( juz trocha łatwiej) i tak 3 razy, też teść mnie tak załatwił sam ma przepukliny to tylko robił za kierowce :D, Wiec powiem Tobie ze 3 dni dochodziłem do siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten teściu to i tak jakoś delikatnie eksploatuje, to już powinno być pocięte ;)

Mówi mieszczuch od 8 lat na wsi ;)

Widzę, że wycinka była udana..

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś małolaty na odległość się kłaniali, teraz brak poszanowania dla starszych. Z wiekiem jednak człowiek statkuje się.

2 x true :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też teść mnie tak załatwił

Mnie kiedyś rodzinka załatwiała do wrzucania węgla i koksu do piwnicy , rok w rok 4 tony łopatą :D , na szczęście przeprowadzili się i mają co :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś w przypływie rodzinnych uczuć pomagałem dalekiej rodzinie na wsi rozładować kilka wozów ze snopkami, następnego dnia, tylko końcówki włosów mnie nie bolały. Myślałem że dostałem jakiegoś paraliżu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności