Skocz do zawartości

Jak się bronić?


SzlafRock

Rekomendowane odpowiedzi

Znam ten ból - załapałem się na żniwa i odpadłem .... Bekę ze mnie kręcili z parę dni (przy "wykopkach" było już lepiej bo potrenowałem wcześniej :D )

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Widzę, że nie tylko ja musiałem potrenować przy pracy fizycznej :) Cóż, mam pełen szacunek dla gości, którzy pracują w lesie. Z tej przyczepy zrzucałem głównie gałęzie ale były tam też klocki, które ciężko było zrzucić a wiem, że ładowali ręcznie.

Pusta przyczepa, żeby nie było, że spękałem ;)

sop5.jpg

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznaj się lepiej ze zapłaciłeś za rozładowanie, a nie będziesz strongmena ciął ;)

Ładnych parę lat temu, na wakacjach, aby dorobić pojechałem z swoim bratem ciotecznym rozładowywać ręcznie kamienie wapienne w cementowni, ja chłopak wysportowany, tak mi się wydawało ( siłka, treningi). Przyjeżdzam, a tam same konusy, max 170 i tacy niewypasieni, łapa w bicepsie jak ja w nadgarstku, tylko żylaści. Chciałem zaszpanować wybrałem taki w miarę okazały, ups, kamień myślałem że jakiś przyspawany do podłoża, jakoś szarpnąłem, ale później wybierałem te bardziej bidne, a tamci szarpali jak leci, niektóre ważyły pewnie tyle co oni. Rano, jak chciałem skoczyć do klopa, to podnosiłem się chyba z 5 minut, jak 90 letni dziadek, i tak się ze 2 dni poruszałem, do tego czasu, nawet nie wiedziałem że istnieją niektóre mięśnie. Ludzie którzy ciężko pracują fizycznie, maja niesamowitą siłę, która nie można wyrobić na żadnej siłowni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo jak już pracuje się fizycznie tak z doskoku :P To potem trzeba się doprawić % tak aby parowało ;) ewentualnie polecam spać na ziemi lub kąpiel z solą morską ;)

Ale tutaj się zgodzę, powiedzmy że mój "bajceps" trzy razy szybciej rośnie przy egzystencji w takim miejscu, nieświadomie robisz coś w stylu..4 tony węgla. rąbanie drzewa. snopki, żniwa tak jak kolega powyżej pisał zbieranie kamieni z pola ;)

Co do drzewa, to i tak fajne..

Miałem kiedyś takie, że trzeba było klinami się męczyć i młotem ;)

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznaj się lepiej ze zapłaciłeś za rozładowanie, a nie będziesz strongmena ciął ;)

+1 :) Zakwasy mi już przeszły ale do kolejnej przyczepy (a ponoć jest jeszcze 7) mi się nie spieszy :)

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności