Skocz do zawartości

Pragnę się pochwalić


Siciliano

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Zastanawiam się nad Renault Traffic...

Mam od 3 lat, spalanie między 7,5 a 8,5 (przy klimie). Auto dość ciche, w miarę się zbiera, silnik 110 koni, 1,9, choć podobno lepszy jest 2,5. Spory zbiornik na paliwo, robię na jednym ponad 1000 km a tankuję do pełna około 3 razy w miesiącu. Oczywiście mam blaszaka na potrzeby firmy ale myślę, że chodzi Ci o wersję osobową ;)

Auto mogę polecić pod warunkiem, że nie pchał tam łap jakiś wiejski kowal co to wszystko umi. Pomyśl też ewentualnie o czymś z segmentu VW Sharan, Seat Alhambra.

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje :) Oby wszystko dobrze było :)

Ci, którzy potrafią postępować niekonwencjonalnie, są nieskończeni niczym niebo i ziemia, niewyczerpani niczym wielkie rzeki. Gdy nadchodzi ich koniec, zaczynają się znowu, jak dni i miesiące. Umierają i rodzą się na nowo, niczym cztery pory roku...
adrianszczepanski.pl | nipter.de | z229.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małżonka dokonała pewnego testu, który pokazał dwie kreski, i nie jest to test na twardość wody.

Wynika więc z tego, że po raz drugi zostanę ojcem:)

Chociaż jeden normalny...

Kolega z roboty, który dojeżdża ze mną razem [ze względu na koszta] ukrywa to jak tylko może- tzn ukrywa chyba przed tymi gorszymi.... Bo kto ważniejszy to już do niego poleciał. Ale co mi tam... Nie chce koledze się chwalić nie musi.

NO ALE KOLEGO GRATULACJE! OBY TAK DALEJ!

Każdy będzie brał przykład z kolegi to może jeszcze nasze emerytury da się uratować!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po takim stwierdzeniu to ja raczej trzymałbym adres forum przed nią w tajemnicy :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beer przed nią się nic nie ukryje. Choćbyś ukrył w domu kartkę z np jakimś numerem telefonu to nawet spod paneli podłogowych by ją wyciągnęła. Szpieg Szoguna to się przy niej chowa.

Poza tym jak ona widzi, że siedzę tutaj to mówi:

"Znowu siedzisz na tym głupim forum jełopie? Za robotę byś się wziął"

Prawie jak Halinka Kiepska

Potrzebujesz linków? Pisz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności