Skocz do zawartości

Pragnę się pochwalić


Siciliano

Rekomendowane odpowiedzi

Kobiety zmysł mają... :-P

Ale że jełopie... to brzydko:D.

Co do dbania.. To Ona teraz zachcianki ma, bóle wszelkie, nerwice na widok wszystkiego, nastroje zmienne. Musisz się dostosować. Ha:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Beer przed nią się nic nie ukryje.

No to jak to przeczyta bedziesz miał przechlapane jak w ruskim czołgu pośrodku Kabulu :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kilku latach małżeństwa można przywyknąć. Zresztą nie bez powodu małżeństwo jest porównywalne do kary pozbawienia wolności.

Przestań zniechęcać :-P.

Pozbawienie powolności... Wy mężczyźni macie jak w raju! Kobieta pod nos poda jadło, upierze, uprasuje, posprząta... A facet jak kot- i tak pójdzie gdzie chce:P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

littleboxstudios

Powiedz mi lepiej co nam zaoferujesz za 8 postów, bo to mnie bardziej ciekawi niż potomstwo Siciliano :)

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi lepiej co nam zaoferujesz za 8 postów, bo to mnie bardziej ciekawi niż potomstwo Siciliano :)

Od kiedy ilość świadczy o jakości;>?

I dziwne by było gdyby Cię ciekawiło zbyt bardzo:P

Czy to jest jakiś żart? Gdzie są ukryte kamery?

Nawet nie wiesz jak Wy, kobiety się zmieniacie po ślubie. Najpierw czarodziejki a później czarownice;>

To chyba Wam porządnie wzrok siada. Może to wpływ obrączki... :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba Wam porządnie wzrok siada

Myślę, że raczej na odwrót - wyostrza :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyostrza selektywnie... na piwo, telewizor i komputer

ojtam, ojtam ;)

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak u innych ale dwóch pierwszych sportów nie trenuję, natomiast z doświadczenia wiem, że po "założeniu kajdanek" siada "motywacja" :D (dodam , że po obu stronach czasami) :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności