Skocz do zawartości

Pragnę się pochwalić


Siciliano

Rekomendowane odpowiedzi

Mi wystarczą moje ex :D . Każda się teraz stara być lepsza od drugiej, żyć nie umierać :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Są obydwie opcje równolegle :D (byle by tylko sie nie spotkały razem) :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Koleżanki, Koledzy dziś o 17:50 moja rodzina powiększyła się: Krystian urodził się miesiąc wcześniej ale na szczęście jest w dobrej kondycji- waga 2510, mierzy 50 cm. Marzenia się spełniają :)

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikoś, to ja już odpalam wrotki i lecę pić - tzn. wspomagać Cię w szczęściu :P gdzie to? we Wro?

Szczerze gratuluję :)

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie to? we Wro?

Są w szpitalu w Polanicy a ja niestety na zleceniu w Krośnie. Dopiero jutro będę do nich jechał. Ostatnie trzy tygodnie to przewożenie między 4 szpitalami z powodu zbyt wysokiego ciśnienia krwi mojej Pani. Powiem wam, że ciśnienie może skoczyć z powodu Służby Zdrowia. Są mistrzami w pozbywaniu się kłopotliwej pacjentki...

Wczoraj zawiozłem ją do szpitala w Polanicy i wyjechałem do Krosna a tu niespodzianka i trzeba wracać :)

Bardzo dziękuję wam za życzenia :)

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba tej nocy nie zasniesz:D

Nie zasnę w weekend gdy będę z teściem i szwagrem opijał po powrocie ;) Pewien sympatyczny kolega z Mysłowic powiedział mi niedawno: "Chcesz Panią to pracuj na nią". A teraz tym bardziej trzeba się spinać. Tak więc jutro odbiory prac i dopiero w drogę ;)

A tak w ogóle, kurde, trzeba trochę pożyć by pewne sprawy właściwie docenić ;)

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności