Skocz do zawartości

Pragnę się pochwalić


Siciliano

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Dziś widziałem się po raz pierwszy z moim synem.Tego się nie da opisać- wszystko inne przestaje się liczyć :)

Jeszcze raz bardzo dziękuję za życzenia i pozdrawiam wszystkich PiOwych tatusiów!

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikoś z tej okazji otworzę jakieś lepsze piwo i wypiję Wasze zdrowie ;)

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh, no ja się nie chwaliłem, ale widzę, że temat podbijany cały czas przez kolejnych forumowiczów to wrzucę jak by ktoś miał ochotę zobaczyć jak to jest po przecięciu pępowiny :)

https://www11.zippyshare.com/v/16705990/file.html

Chociaż przy pierwszym było więcej adrenaliny, teraz nawet lekarz był zdziwiony, że ręka stabilna przy kamerze :D

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej, kończąc "chwalenie się" podrzucę zdjęcie z dzisiejszej wizyty w szpitalu. Krystian waży teraz tylko 2250 i nie mam pewności kiedy wypiszą go ze szpitala. Na szczęście wcześniejsze badania nie były dokładne i nie ma wady słuchu (o co baliśmy się). Mam nadzieję, że za kilka dni przyjmę go w domu :)

1c1ec40f37b8baf8med.jpg

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i nie mam pewności kiedy wypiszą go ze szpitala

Na pewno nie wcześniej niż 3kg, czyli pewnie z miesiąc "poleżakuje". Takie przepisy, ale chyba powinni o tym powiadomić od razu... a przy tej wadze to straszna kruszyna musi być, ale mam w rodzinie bliźniaczki co po 1600 ważyły i dość "spore" dziewczyny są teraz ;)

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i nie mam pewności kiedy wypiszą go ze szpitala

Na pewno nie wcześniej niż 3kg, czyli pewnie z miesiąc "poleżakuje". Takie przepisy, ale chyba powinni o tym powiadomić od razu... a przy tej wadze to straszna kruszyna musi być, ale mam w rodzinie bliźniaczki co po 1600 ważyły i dość "spore" dziewczyny są teraz ;)

To chyba nie tak działa- po urodzeniu przez kilka dni dziecko troszkę traci wagi- jak tylko odrobi tę różnicę może być wypisane- tak było z moją córką- przy wypisie ważyła 2,4kg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba nie tak działa

No tak, pomyliły mi się kg, nie 3 tylko 2 to minimum jakie musi mieć, ale to też zależy od wyników badań, jak jest ok to wypuszczają. Po porodzie strata wagi do 10% jest normalna i chyba dopiero po tygodniu jak wszystko jest ok powinno wrócić do wagi po urodzeniu. Mi pierwszego też tydzień trzymali, chociaż ważył 4kg, ale coś im tam badania nie pasowały, drugi wyszedł po 2 dniach.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje, mam na dzieję, że nie ostatnie :) Ja pamiętam, że ważyłem powyżej 4 kg, więc wszyscy uważali, że będę zawsze duży. Ale jednak sytuacja całkowicie się zmieniła, pozostało być szczupłym i wysportowanym :) To po prostu poświadcza, że wiele zależy od nas. I oczywiście od rodziców !!!

Jeszcze raz gratuluję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Też muszę się pochwalić :D Dziś o 14.50 powiększyła się moja rodzina - urodził się syn Namir.

Ależ to ekscytacja (nawet nie wiem czy dobrze napisałem i nie mam zamiaru sprawdzać :)

Mały urodził się 2 tygodnie przed terminem. Teraz trzymam kciuki żeby badania wyszły wporządku :) Chyba nie zasnę... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój ma troszkę więcej niż 2 miesiące. Wszystko jest inaczej, nie da się opisać. Gratuluję Ci i życzę Twoim bliskim zdrowia :)

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności