Skocz do zawartości

Pragnę się pochwalić


Siciliano

Rekomendowane odpowiedzi

W zakichanym obowiązku każdego mężczyzny, jest swoiste zadanie płynące z byciem facetem (choć nie ojcem;) pogratulowania tak cudownej roli innemu osobnikowi tej samej płci :)

okazwłoka setki nieprzespanych nocy, tysiące osranych pampersów i radości z każdej wam chwili ;)

Jak i wszystkim innym młodym ojcom ;)

Edita

Dzięki "Nikuś i Oka" za lajka ale to wy macie większy plus za to ;) a jeszcze większy jak udowodnicie, że facet ma JAJA potrafi udowodnić dziecku co warte w życiu, to rola na najbliże kilkadziesiąt lat ;)

Pozdro ;)

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Euzebiusz gratulacje, dla Sandry i Namira dużo zdrówka, dla Ciebie wytrwałości :D Wszystkiego dobrego ode mnie osobiście i administracji forum.

p.s kokodżambo ma już urlop + punkt, i daje słowo, że kolejny jego podobny wypad skończy się banem definitywnym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleżanki, Koledzy dziś o 17:50 moja rodzina powiększyła się: Krystian urodził się miesiąc wcześniej ale na szczęście jest w dobrej kondycji- waga 2510, mierzy 50 cm. Marzenia się spełniają :)

Minęło już trochę czasu od narodzin Krystiana. Nie chcę Was nudzić ale jedno zdjęcie wczorajsze pozwolę sobie wkleić. Świat z synem jest zupełnie inny ;)

1ddbbd0d69325364med.jpg

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim :) Zaraz mija pierwsza doba, Namiś wygląda na zdrowego chłopa. Spokojny jak tatuś gdy się nie denerwuje ;) Pierwsza pielucha z wielką kupką zmieniona :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


po paru miesiącach człowiek staje się zawodowcem.

Przy kolejnych dzieciach też :)

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największa radocha jak dzieciak pierwszy raz wyciągnie ręce do Ciebie ...

Gratulacje :)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Największa radocha jak dzieciak pierwszy raz ...

.. przyniesie wypłatę do domu hehe ;)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności