Skocz do zawartości

To ja też się pochwalę ;)


Beerbant

Rekomendowane odpowiedzi

Jeden z ekskluzywnych hoteli ***** kupił ode mnie 16 fot do wystroju wnętrza swojej restauracji :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Dobrze widzę pięć *****? Moje szczere gratulacje, Beer! Pisałem Ci już kiedyś- rzuć to seo w pieruny i zajmij się tylko fotografią.

e: Wykonuję usługi m.in. dla hoteli, często mają kiepskie fotki. Dobrze, żebyś to chociaż trochę zmienił :)

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek wszytko zalezę za ile :D

Foty na wyłączność a kwota ... Hmmm powiedzmy, że przekracza koszt rocznego pozycjonowania dobrej witryny :D

sam przyrządzasz, zanim uwiecznisz na zdjęciach?

Część sam - teraz zaczynam sie bawić w te kuchnie molekularną (mam nadzieję, że nic nie wybuchnie) :D

Co do kucharzenia to nie wiem czy wiecie ale jeden z naszych modów jest wybitnej klasy kucharzem (nawet żarełko przygotowywał politykom) ;)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś takiego m/inn (to akurat z agarem)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

początkujący : Uważam że to ślepy zaułek. To przygotowanie potraf miedzy innymi płynnym azotem ( takie połączenie sztuki kulinarnej, fizyki i chemii), dodatkowo specyficzny sposób podania, serwowania i nawet jezdnia. Pik popularności był tak ok 5 lat temu Polecam zobaczy programy Hestona Blumentala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też wolę prostą zdrową kuchnie i potrawy ale chcę się pobawić, z azotem nie mam zamiaru kombinować bo znając siebie zamroże skutecznie pół kamienicy :D , ale te kuleczki, kawior owocowy czy takie drinki makaronowe fajnie wygladają ;) takze będzie zabawa :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod fotki kulinarne kuchnia molekularna jest wprost stworzona, tak samo jak karwing.

Taka mala ciekawostka jak wiemy płynny azot jest głownie stosowany do schładzania spermy byków, u parę kucharzy zajmującymi się ta kuchnia widziałem kiedyś właśnie te pojemniki i się zastanawiałem że na bank nie byli nowo kupione pod potrawy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Beer - a może coś takiego?

https://www.demilked....es-carl-warner/

Uuuu - wyższa szkoła jazdy :D i kupa czasu na przygotowania i trzeba mieć miejsce także ja odpadam, za cienki jestem :)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności