Skocz do zawartości

To ja też się pochwalę ;)


Beerbant

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Dzieki ;)

PS

najważniejsze, że jak sie okazuje to wcale nie trzeba mieć "wypaśnego sprzętu" także chyba każdy może ;)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Co do kucharzenia to nie wiem czy wiecie ale jeden z naszych modów jest wybitnej klasy kucharzem (nawet żarełko przygotowywał politykom) ;)

To zapewne nie o mnie, ale w mojej restauracji polityków też nie brakowało, tudzież innej maści celebrytów i bandytów. Od premiera, prezesa (wiadomo czego), posłów, pezydentów miast i innych trójmiejskich watażków, dobrze znanych aktorów, muzyków, sportowców aż po Nikosia, Dziada,Siergieja itp. W dobrze zlokalizowanym i porządnym lokalu to normalka. A że trafiłem na dobry czas, to i takich gości miałem na co dzień.

Wesoło było, czasami ciężko, ale się skończyło i nie zamierzam brać się za podobny biznes. Życie i zdrowie jest jedno. Gastronomia to bardzo ciężki kawałek chleba

Ja żarła na ściany nie wieszam. Ale za to w pokoju mam fotki muzyków (spore rozmiary), genralnie gitarzystów jazzowych, które robiłem przy różnych okazjach i w róźnych miejscach na świecie. Same gwiazdy: B.B.King, Eric Clapton, Al Di Meola, Pat Metheny, George Benson, Jeff Beck i paru innych. Każdy ma swoją pasję :)

Sorry, nie odpowiadam na PMy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko co na fotach jest do wszamania ;) (żarcia nie można marnować) ;)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęciom nie zawsze można wierzyć :)

https://www.shredesign.com/photography/eyes

Oczywiście żartuję. Dodam jeszcze, że kucharz ze mnie żaden, ale uwielbiam książki kucharskie przeglądać, właśnie ze względu na zdjęcia potraw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aż po Nikosia

Nikoś swego czasu to mnie z "Morenki" (taka knajpa gdzie często bywał) czasami do domu odwoził :D

Gastronomia to bardzo ciężki kawałek chleba

Czyżbyś "trzymał" Maxima ? ;)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżbyś "trzymał" Maxima ? ;)

Maxim to stare czasy, ja nie aż tak dawno się w to bawiłem. I tych lokali było kilka.

Swoją drogą to pewna Pani mnie namawiała na Maxima, bo to akurat ktoś z rodziny trzymał. No ale jak Maxim wygląda to wiadomo. Poza tym nie sądzę, zeby politycy o których pisałem zaglądali do tego typu przybytków. Raczej wolą spokojne miejsca, anonimowe.

Swoją drogą to niewiarygodne jak długo można taką ruinę tolerować w takim miejscu. Niby inwestują w Orłowo, wiele się dzieje, a tu taka ruina w samym środku.

Sorry, nie odpowiadam na PMy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tu taka ruina w samym środku.

Dokladnie, ale tam są chyba jakieś jaja z własnością gruntu z tego co słyszałem

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potem się okazuje, że zdjęcia lepsze, niż jedzenie.

Czasami tak jest :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to się nawet nie pytałem ale sądzę , że z www lub fejsa w sumie to umowę zawieram z właścicielem tej sieci hoteli, korespondencja leciała z polskiego biura projektowego a projekt (wizualizacja) jaka dostałem do wglądu podpisana jest przez jakiegoś projektanta z Paryża...

W poniedziałek mam się spotkać to się dowiem skąd mnie żuczka wyczesali ;)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności