Skocz do zawartości

Powietkin - Kliczko


banalny

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Nie oglądałem całej walki, ale to co oglądałem to nie jest boks największych lotów. Zarówno ze strony Powietkina jak i Kliczki.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mało która walka braci Kliczko jest ciekawa, może i Władimir od 2004 roku nie przegrał, ale to są zimne kalkulacje i tyle, jedyna walka jaka mi się podobała to jak Witalij walczył z Chisorą, ale to Chisora nadawał tempa i emocje a Witalij po prostu wygrał :P fakt chodzi o wygraną, tylko ile kurna można oglądać ich wygrywających na ringu bez polotu, Gołoty nie ma, Brewstera nie ma, Tyson zmiękł, nie ma kogo oglądać.

Wykonam: Linki z forów/blogów, tematy, posty, komentarze, mocne i stałe linki.

Synchron.pl - skuteczne pozycjonowanie - referencje, duże doświadczenie, wystawiam fv - gg:8897114

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już po walce, ale powiem tylko tyle: Władimir Kliczko z 2004., gdy jego dalsza kariera stała pod znakiem zapytania, a obecny Wład to dwaj różni bokserzy.

Doskonale było to widać dzisiaj - Wład już daje szansy na lucky punch. Jakakolwiek próba wejścia w półdystans jest kończona w zarodku klinczem/ściąganiem w dół. A w dystansie - co tu dużo mówić? Fantastyczny lewy prosty, potężny cios z obu rąk, rewelacyjna jak na te gabaryty szybkość, poruszanie się jakby był w półciężkiej...

Do tego Władimir od wielu lat non-stop w doskonałej dyspozycji fizycznej, podczas gdy wielu jego rywali ma solidny obóz dopiero przed "walką" o MŚ. Mentalnie - bardzo dojrzały, pewny siebie, trzymający się planu taktycznego. Poważnie traktujący rywali nawet jeśli to "ogórki".

A jego rywale w ostatnim czasie? Co tu dużo mówić, układ sił w HW jest od dobrych paru lat taki, że zawodnicy i ich promotorzy ostrożnie windują się w rankingach docierając do pojedynków o MŚ bez ryzyka, bez konfrontacji z czołówką. I wtedy w walce z jednym z K2 jest zderzenie ze ścianą. Bo bracia Kliczko w każdej walce oklepują kogoś, z kim ich rywale często jeszcze nie mieli do czynienia!

W 2011 liczyłem, że na Haye'a. Uwielbiam go oglądać w ringu - fantastyczny refleks, balans, dynamika, szybkość. I pokazywał to w defensywie w walce z Władem - byłem pod wrażeniem. Niestety, wolał bez ryzyka ładnie przegrać, niż zaryzykować i podejść do walki "albo on albo ja" - moim zdaniem miałby szanse.

Walki Włada nie są piękne, ale chylę przed nim czoła (i przed jego bratem), bo to profesjonalista w każdym calu i wspaniały sportowiec.

Powietkin? Że to technik - było wiadomo. Że będzie musiał szukać szansy w półdystansie - też było wiadomo. Nie ukrywam, że liczyłem na walkę, która nie będzie jednostronna. Sporo zabrakło by nawiązać walkę, ale kawał serca i zdrowia zostawił w ringu - szacunek.

Masternak - Drozd:

Aż ciężko coś mądrego napisać. Że to może być najtrudniejszy pojedynek Mastera - było wiadomo. Mimo to liczyłem na zwycięstwo. Mam nadzieję, że ta porażka wyjdzie mu na dobre. Rzeczywiście w jego ostatnich walkach można było odnieść wrażenie, że jest jakiś problem, że jakby stanął w miejscu albo nawet zrobił krok w tył. Nie wiem, gdzie jest problem - czy to po prostu przetrenowanie, czy coś zupełnie innego.

Drozd zrobił świetną formę, był szybki, fajnie balansował (zobaczcie, jaki Master jest sztywny na jego tle!), kondycja też niezła. Rozcięcie z pewnością także nieco ustawiło walkę/wprowadziło element zamieszania.

Zobaczymy, co dalej z Masterem. Może za bardzo był poklepywany po plecach, teraz trzeba się zastanowić i rozwijać się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślałem ze Povetkin ma pomysł na kliczko a się okazało że nie, ogólnie, racja walka była nudna.

Chociaż nie można odmówić Powietkinowi tego, że się starał

Moim zdaniem nie mógł zrobić nic więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności