Skocz do zawartości

Decydujące stracie, razy dwa!


Sylar

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj wieczorem redaktorzy większych portali zakasali rękawy, z samego rana pojawiło się mnóstwo artykułów zaczynających podsycać napięcie przed piątkowym spotkaniem z Ukrainą, a jak wiemy cztery dni później czeka nas "historyczny" Wembley.

Jaka jest Wasza opinia na temat zbliżających się "decydujących starć" naszych reprezentantów w piłkę nożną? Wygramy jedno z dwóch spotkań, a może uda się zdublować zwycięstwo na obczyznach? ;-)

Policyjny blog - https://niebiescy997.pl/. Informacje, ciekawostki, rekrutacja do służby w Policji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Właśnie słucham sobie Cezika "Co To Za Pedał" i w momencie czytania Twojego pytania padło "żałosne, nic w tym ciekawego, nic, gniot, syf..." :D Przypadek? :)

Skończyłem oglądanie reprezentacji gdzieś za czasów Beenhakkera z drobnymi wyjątkami na m.in. euro. Hmm, może się skuszę na mecze "ostatniej" szansy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś czytałem/słyszałem, że jest prosty sposób na wyjście Polski z grupy nawet bez zwycięstwa z Ukrainą. Wystarczy, że mecz Mołdawia-Anglia oba zespoły przegrają :-)

Konto współdzielone. Kup teksty przez GT i z fakturą VAT.

Potrzebujesz tekstów? Pisz na PW albo zajrzyj, a na pewno coś wymyślimy ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie oglądacie mecz? Na kanapie w domku, a może w barze z piwkiem i kolegami? Ja osobiście wybieram opcję nr. 2. Mam nadzieję że emocje będą, w końcu to mecz ostatniej szansy, chyba pamiętacie "ostatnie" starcie na EU2012? :D

Ukraińskie media sportowe obawiają się naszej ofensywy, my z kolei obawiamy się naszej defensywy :D

Policyjny blog - https://niebiescy997.pl/. Informacje, ciekawostki, rekrutacja do służby w Policji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w mieście dzisiaj Stelmet Zielona Góra gra z Treflem Sopot o Puchar w kosza, lepsza opcja od kopaczy, bilety tanie

Pozdro

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam ze polscy piłkarze mają za duży komfort jeżeli chodzi o kibiców i opinię publiczną. Osłabia mnie to wieczne "nic się nie stało, Polacy nic się nie stało". A ja jeszcze pamiętam mundial Espana 82 gdzie byliśmy trzecią drużyną świata. Eh ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam ze polscy piłkarze mają za duży komfort jeżeli chodzi o kibiców i opinię publiczną. Osłabia mnie to wieczne "nic się nie stało, Polacy nic się nie stało". A ja jeszcze pamiętam mundial Espana 82 gdzie byliśmy trzecią drużyną świata. Eh ...

Zazdroszczę, przynajmniej masz ten komfort że pamiętasz tez i dobre chwile, a teraz? Młode pokolenia naszych zawodników, graczy 8 czy 11 letnich po obejrzeniu meczu reprezentacji mogą całkowicie stracić chęć do dalszej kontynuacji kariery związanej z piłką nożną. Po Londynie sekcje podnoszenia ciężarów w całym kraju pękają w szwach, teraz czekać na kolejne talenty i medale, szkoda że nasi reprezentanci nie potrafią tknąć takiej wiary w młodych piłkarzy. Ciężko mi pojąć całą sytuację, 38 milionów obywateli, kilka milionów na obczyźnie i z tego nie można złożyć dream teamu?

Policyjny blog - https://niebiescy997.pl/. Informacje, ciekawostki, rekrutacja do służby w Policji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obciążenia fiskalne hamują rozwój firm, firmy nie mają pieniędzy na sponsorowanie sportu. Bez pieniędzy nie ma sukcesu, nie ma szkolenia młodzieży, nie ma silnych klubów. Więc receptą na problemy polskiej piłki jest istotne obniżenie podatków. To się w najbliższym czasie nie stanie, więc sukcesu nie będzie. Możemy liczyć jak zwykle na cud (3:23):

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kutang Pan: każdy kraj który ma większe obciążenie fiskalne , jest wyżej w rankingu Fifa niż Polska , więc przestań pier**** :)

Mam nadzieję , że nie zagra Boenisch ( od razu mówię , że brzydzą mnie twierdzenia "typowo polskie" itd - co najwyżej idiota może tak mówić) , ale skoro ten Pan nie umie sobie poradzić z prawym obrońcą San Marino to sorry. To nie jest słaby piłkarz , ale jakoś nie ma serca do gry w reprezentacji. Ja bym dał na lewą obronę Olkowskiego z Górnika (prawego obrońcę) - jak ktoś oglądał 1 mecz z Ukrainą to wie dlaczego. Druga sprawa jest taka , że z tego co wiem z pierwszego źródła Fornalik jest strasznie mięka kicha. Do kilku piłkarzy mówi na "Pan". Jest godzina 4:20 , ja się naprawdę nie zdziwię jeśli tych paru piłkarzy ustala teraz skład na Ukrainę , a Waldek podpisze. Po meczu z Anglią , konieczna jest zmiana trenera ,chodzi o gościa z charakterem a nie jaką pi*d**. Wiadomo , że żaden trener nie nauczy ich grać w piłkę w trakcie 5 dniowego zgrupowania , mój faworyt: (Janusz Wójcik) - srebrny medal olimpijski + mistrzostwo Polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zobaczyłem tytuł tematu pomyślałem, że chodzi o weekendowe referendum w W-wie...

U kobiety ważniejsze są oczy niż piersi - kobieta bez oczu wygląda gorzej.

 

Polecam montaż anten legionowo - najlepszy montaż i serwis anten.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każdy kraj który ma większe obciążenie fiskalne , jest wyżej w rankingu Fifa niż Polska , więc przestań pier****

Są auta cięższe, a jeżdżą szybciej :)

Po meczu z Anglią , konieczna jest zmiana trenera ,chodzi o gościa z charakterem a nie jaką pi*d**.

No tak, to wszystko wina trenera. Gdyby nie ten Janas, to już mielibyśmy pewny awans :) I Frankowskiego by wziął...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo , że żaden trener nie nauczy ich grać w piłkę w trakcie 5 dniowego zgrupowania

Z tego co wiem to do reprezentacji powinni brać takich co już umieją grać w piłkę. Ale patrząc na naszych to może i masz rację . Ale czemu cały czas uczy tych samych ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności