Skocz do zawartości

Decydujące stracie, razy dwa!


Sylar

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

byliśmy lepsi pod każdym względem a Ukraina byla do ogrania na luzie tylko ze zabraklo nam szczescia ktore zawsze sprzyja lepszym:-)

Czyli jak zawsze......

oto kilka slow dlaczego przegraliśmy. A mianowicie jak zawsze blednę było ustawienie, nie ma co sie oszukiwać jeden napastnik to za mało nawet jesli to lewandowski. Juz dawno powinniśmy powrócić do ustawienia 442. Te ustawienie swoja uniwersalnością daje możliwości przejścia z 442 defensywnego do 4-2-4 ofensywnego. A przy takich skrzydlowych jak kuba i peszko iskry by sie sypaly przy lini bocznej.

Ale coz jak sie z takim zespolem gra na jednego napastanika to ciezko cos ustrzelic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli w każdym meczu "drużyna" wychodzi w innym składzie, to tak się kończy. Przegrana z Ukrainą ujdzie, ale remis z Mołdawią, stracona bramka z San Marino (mogliśmy podobno stracić więcej) pokazuje, że drużyny nie mamy. Dopóki nie będziemy mieli selekcjonera z prawdziwego zdarzenia, to nic z tego nie będzie. Fornalik powinien już dziś powiedzieć "dziękuję".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nomico poprawiłem Twój post graliśmy z Ukrainą a nie z UPA, jak jeszcze raz będziesz "uprawić politykę" w nieodpowiednich działach bedzie odpoczynek od forum.

Dopóki nie będziemy mieli selekcjonera z prawdziwego zdarzenia, to nic z tego nie będzie.

+1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piłkarzy mamy europejskiego formatu, bo w swoich klubach graja dobrze a niektóre bardzo dobrze. Co prawda nasza rodzima extra liga jest słaba ale to dla tego ze brak dużej kasy w klubach, biznesmeni boja się inwestować w piłkę. Wiec w mojej ocenie problem reprezentacji głównie leże po stronie trenera. Nie jestem aż tak mocnym kibicem ale z tego co się orientuje to za ostanie 20 lat chyba za trenera Holendra nasza reprezentacja miała największe sukcesy. Jak by jego nie wywalili i to w takim żałosnym stylu to chyba teraz o wiele lepiej było by, tak mi się wydaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pocieszenie moge tylko dodać, że nasza reprezentacja jest od lat niezdetronizowanym mistrzem Polski

U kobiety ważniejsze są oczy niż piersi - kobieta bez oczu wygląda gorzej.

 

Polecam montaż anten legionowo - najlepszy montaż i serwis anten.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności