Skocz do zawartości

współpraca


adek

Rekomendowane odpowiedzi

W związku z dynamicznym…..ble, ble ble ;)

Szukam kogos kto zna dobrze html, php, troche flash i podstawy SEO :D , jest dyspozycyjny Chodzi mi o cięcie stron, już kiedyś umieszczałem podobne ogłoszenie ale na część odpowiedzi Waszych nie odpowiedziałem za co przepraszam.

Praca zdalna, osoba zainteresowana będzie odpowiedzialna za : ,,cięcie” stron oraz aktualizacje serwisów moich klientów. Jestem w stanie zapewnić stałą ilość zleceń jeśli wspólnie dojdziemy do porozumienia.

Dostarczam projekt graficzny z flashem +materiały od klienta i jego wytyczne i czekam na gotowy serwis.

Partner musi mieć możliwość wystawiania faktur VAT, umowy o dzieło nie wchodzą w grę.

Chciałbym zobaczyć portfolio partnera, strony które wykonał.

Fajnie by było gdyby osoba taka była z Wawy (ale to nie mus), miała doświadczenie w wdrażaniu CMS-ów i chyba tylko tyle ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności