Skocz do zawartości

Wyniki pozycjonowane będą płatne?


Lok

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 37
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

To by był chyba ten zapowiadany przez Majów koniec świata.. o rok sie pomylili.

U kobiety ważniejsze są oczy niż piersi - kobieta bez oczu wygląda gorzej.

 

Polecam montaż anten legionowo - najlepszy montaż i serwis anten.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na upartego wyjdzie na to samo. Obecnie też ten kto ma więcej kasy jest wyżej w wynikach. Co za różnica dla klienta czy 1000 zł miesięcznie zostawi u firmy seo, czy w googlu ;). Prywatnie też mam gdzieś czy kasę wydam na zaplecze czy na opłacenie pozycji.

Jedynie wewnętrzny patriota krzyczy, że jednak przyjemniej byłoby gdyby te pieniądze zostały w kraju, a nie poleciały do zagranicznego korpo :(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupota, nigdy tego nie zrobią bo to by już nie była wyszukiwarka tylko katalog. Nie jest to możliwe do wprowadzenie, bo ludzie szukają najnowszych informacji a nie stron na sztywno ustawionych w topach. Pomyślcie czasami zanim takie bajki zaczniecie pisać.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blake, zgadzam się, ale gdyby takie płatne pozycje były na najbardziej zaspamionych frazach (tabletki, kredyty, podróbki) , które teraz doglądane są ręcznie, wyszło by to na dobre G ze względu na kasę ( przejmą kasę od seospamerów) jak i na zmniejszenie ilości mocy obliczeniowej dla indeksowanie mld spamerskich linków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

które teraz doglądane są ręcznie

tyle, że o tym nie mówią oficjalnie. Jak zrobią oficjalny cennik pozycji to będzie co innego, wtedy na pewno stracą userów.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z szanownego grona był na ostatniej konferencji Google (...)

Jakiej konferencji?

Gwarantowany efekt. 100% satysfakcji lub zwrot gotówki. Tylko teraz profesjonalne pozycjonowanie książek na Twojej półce. 20% zniżki jeżeli masz różową i prostą (wypozycjonowaną) ścianę. Nie pozycjonujemy stron w Google.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności