Skocz do zawartości

Telefon z Google Polska


cndukat

Rekomendowane odpowiedzi

Do mnie dzwonili kilka dni temu. Laska powiedziała, że dzwoni na polecenie Google w sprawie płatnej reklamy. Na moje zdziwienie zareagowała, że są przedstawicielami Google. Wyjaśniłem, że jestem pracownikiem i mogę rozmawiać wyłącznie na temat oferowanych przez nas usług ;)

Ano chamstwo, chodzenie po trupach, kasa za wszelką cenę a gugiel ma w d*pie, że ktoś kłamie. Byle naciągnął na $. No i jak na razie to działa.

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

23:20 (dzwonię :P ) Nikodem piszę że laska a ie sarenka czy kocica, może potrzebuje kogoś kto by jej po nocy poprawił pozycję w wyszukiwarce, ewentualnie zaktualizował ;)

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam ile da mi Kosza vel Bana, w końcu inwentura w dzień kobiet :P

Ps Przy okazji też się pochwalę, polskie korporacje dały mi podwyżkę, wychodzi 56 gr na godzinę ale zaliczona w tym roku :P

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie też dzwonili, kobieta podkreślała że nie są żadnymi partnerami google tylko Google. Zaproponowała mi pozycjonowanie

a to już oszustwo ścigane z urzędu.

No chyba jednak nie z urzędu.

⇅ Sprawdź czy nadal jest zielono u Ciebie i konkurencji poprzez nowoczesne monitorowanie pozycji

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tobi, Kodeks Karny, więc z urzędu:

Art. 286. § 1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.

Do tego z ramienia K.C. można ścigać takie zachowanie o czyny nieuczciwej konkurencji.

Zgodnie z ustawą o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji zabronione jest podszywanie się pod cudzą firmę a także zabroniona jest nieuczciwa reklama - co oznacza nic innego, jak to, że nie wolno Ci powiedzieć, że dzwonisz z google, jeżeli tak na prawdę nie jesteś z google. To, że jesteś ich "oficjalnym" partnerem związanym umową nie upoważnia Cię do wprowadzania w błąd w celu uzyskania korzyści (nie tylko materialnych) - na to jest wyżej wspomniany paragraf.

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w kwestii tele-audio-costam-marketing polskie prawo jest gołe i wesołe - nic im nie można zrobić.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zgred, bo się jeszcze nikt tego nie podjął. Jeszcze nie tak dawno temu identyko było z pozycjonerami z alledrogo i firmą na S ;) Dziś toczą się pierwsze procesy a i wyroki na pozycjonerów za 9.99 zapadają.

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba jednak nie z urzędu.

Jesli można zastosować art. 286 par. 1 kk, to jednak z urzędu.

polskie prawo jest gołe i wesołe - nic im nie można zrobić.

Polskie prawo jest bardzo dobrze przygotowane do tego typu przestępstw.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polskie prawo jest dostosowane do tego typu przestepstw ;) przykład operatorzy telefonii stacjonarnej dzwoniący po starszych ludziach którzy nie mają pojęcia, że wstęp "Telekomunikacja Dzień Dobry" to firma a nie miłe przywitanie, potem obietnica (twierdząc, że cały czas rozmawiamy z telekomunikacją gdzie mamy telefon a oni nam złote góry obiecują), przylatuje za 2 dni kurier, podpis i okazuje się iż to nie firma Orange (Stara Telekomunikacja), tylko nowa Telekomunikacja Dzień Dobry

Do mnie często wydzwaniali, ludzi u nas nakręcili (zwłaszcza starszych)

https://www.dzienniklodzki.pl/artykul/544395,telekomunikacja-dzien-dobry-klienci-musza-placic-nawet-290-zl-za-zerwanie-umowy,id,t.html

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Do mnie często wydzwaniali, ludzi u nas nakręcili (zwłaszcza starszych)

Proceder został zakończony, służby zareagowały właściwie. Nawet UKE interweniowało. Nie ma już Telekomunikacji Dzień Dobry.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W jaki sposób przekazała w rozmowie telefonicznej, że nie są żadnymi partnerami google tylko Google?

Powiedziała: Dzień dobry dzwonię z firmy Google, nie jesteśmy pośrednikami ani partnerami, rozmawia Pan z przedstawicielem firmy Google. Coś w tym stylu, było to kilka miesięcy temu ale zapadło mi to w pamięci bo jeszcze mi zaproponowała Pozycjonowanie (nie reklamę adwords) mojej strony, w co już w ogóle zwątpiłem że to co mówi jest prawdą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka miesięcy temu przeglądałem jakąś stronę firmy nazywającej się Google coś tam... Wielki brat G nie będzie oferował samego pozycjonowania, najlepiej na wstępie zapytać skąd mają Twój numer telefonu, zapytać o imię nazwisko, i dane firmy. Jeśli, to są [ nierzetelni partnerzy ], to na 100% rozłączą się. Jeśli nie, będą chcieli podać, to najlepiej powiedzieć, że numer jest zastrzeżony i potrzebujesz tych informacji w celu wyjaśnienia zaistniałem sytuacji.

Odkrywam przed Tobą wszystkie karty na marketing BLOG. ;)Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych

pozycjonowanie-chorzow.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj idzie o to, że może 1% rozmówców w ogóle zastanawia się nad tym co tu piszecie. Większość pewnie w ogóle nie chce gadać a pozostali są pod wrażeniem i podpisują umowę z "Google".

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam, odświeżam temat. Do mnie dzwoniła kobieta i powiedziała, że mam złe kampanie w adwordsie i oni zrobią to lepiej:) I że oni reprezentują Google i ona ma wgląd w moje konto Adwords. Na potwierdzenie wysłała mi e-maila z domeny google.com. No ale w stopce jest tekst: Dlaczego kontaktuje się ze mną firma Arteria? i link. Najlepsze jest to, że wysłała mi na konto Adwords prośbę o dostęp (Interfejs użytkownika i interfejs API), żeby zrobić propozycję kampani. Co to tym sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności