Skocz do zawartości

Google to obciach


Uzyszkodnik100

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 83
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

W moim odczuciu Google w pogoni za $$$ staje się coraz gorszą wyszukiwarką zwłaszcza dla "szarych wydawców stron". Cała ta "optymalizacja" powoduje paranoje typu "czy mogę zamieścić link", czy jedno słowo kluczowe to nie jest za dużo, czy nie dostanę za to filtra, czy mogę dodać do katalogu stron swój wpis itd... Takie pytania bardzo często pojawiały się na forum.

Wydawcy stron tracą czas i pieniądze na dopieszczenie swoich stron nawet według wytycznych google i jak zaczynają osiągać efekty Google od tak zmieni swoje widzi mi się czego konsekwencją są bardzo znaczne spadki pozycji. "Iksinski" nie wie, że dodają swoją stronę do różnych katalogów może złamać "PRZYSZŁE" wytyczne itd... Tak, czy inaczej zostanie doceniony po to by nie miał wyjścia i wykupił płatne reklamy AdWords.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rusz głową i zacznij szukać. Google to nie internet

Tylko, że znaczna część firm SEO sprzedaje AdWordsy. Oni ruszyli głową? ;)

Google to pieniądze, trzeba wkomponować się w ich nową strategię i politykę biznesową. Obecnie tworzą się nowe/inne możliwości trzepania kasy. Tylko te osoby/firmy, które nie potrafią się odnaleźć w nowej rzeczywistości Google mówią, że to obciach.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprzedni mój post był żartem. Lata temu była altavista, yahoo, w polsce używało sie jeszcze wp i paru innych których nazw już nie pamietam, dostep do internetu był luksusem a wśród zwykłych użytkowników była jakby większa świadomosc i pojawiały sie dyskusje o wyższosci jednej wyszukiwarki nad drugą. Pamietam jak weszło google, to była wtedy dla mnie taka ciekawostka, kolejna wyszukiwarka.

Dzisiaj internet ma każdy i zauważyłem, że większość użytkowników nawet zwiazanych z IT nie zna innych wyszukiwarek i szukanie czegoś w internecie oznacza szukanie w google. Nie mówiąc juz o tych którzy mylą przeglądarke z wyszukiwarką. Pare lat temu w języku angielskim google weszło do słownictwa potocznego jako czasownik https://en.wikipedia.org/wiki/Google_(verb) ale dzis w Polsce mamy to samo :) Przecież mówi się "wygogluj to" jako synonim "wyszukaj tego w internecie"

U kobiety ważniejsze są oczy niż piersi - kobieta bez oczu wygląda gorzej.

 

Polecam montaż anten legionowo - najlepszy montaż i serwis anten.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Szarzy wydawcy stron" w pogoni za $$$ wydają coraz gorsze te strony :)

Nie koniecznie !

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że znaczna część firm SEO sprzedaje AdWordsy. Oni ruszyli głową?

Google to pieniądze, trzeba wkomponować się w ich nową strategię i politykę biznesową.

Zgadza się, na niektóre frazy mam wykupiony AdWords od 5 lat i powiewają mi zmiany algo. Naturalnie pozycjonuje w naturalnych ale z AdWords też da się żyć. Jeśli przysiąść porządnie do optymalizacji kampani można się reklamować na relatywnie małą kasę.

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usługi wyciągania z filtra?

Jeśli jest z tego kasa, to dlaczego nie?

Niektórzy nie mogą zrozumieć, że samo pozycjonowanie kończy się. Należy wzbogacać swoje usługi o nowe możliwości i rozwiązania. Ciągle to powtarzam. Jednak łatwiej jest zwalać winę na Google niż rozwijać się. ;)

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie napisane - ja jeszcze dołożę od siebie: Internet jest dla ludzi - nie dla korporacji. W Inernecie szukasz i promujesz się za darmo, nie płacąc korporacji.

Zerknijcie na mój fanpage ze stopki - bardzo chętnie przyjmę każdego, kto chce pomóc w promowaniu Binga i innych alternetyw. PM - me :)

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozycjonowanie już dawno skończyło się dla tych którzy myślą, że liczy się "pozycja" i napierdalanka linkami. Zaczyna się SEO dla tych którzy potrafią myśleć*** :)

*** - kombinować nad alternatywnymi sposobami pozyskania ruchu

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się skończy pozycjonowanie, skończą się i zafiltrowani klienci ;)

Nie tak szybko.

Niektórzy w branży potrafią tylko skonfigurować projekt w automacie, ale nie wiedzą dlaczego, gdzie, w jakim celu. Cieszą się przejściowymi wynikami. Dlatego, nie tak szybko. ;)

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności