Skocz do zawartości

Google to obciach


Uzyszkodnik100

Rekomendowane odpowiedzi

Jak się skończy pozycjonowanie, skończą się i zafiltrowani klienci ;)

Nie tak szybko.

Niektórzy w branży potrafią tylko skonfigurować projekt w automacie, ale nie wiedzą dlaczego, gdzie, w jakim celu. Cieszą się przejściowymi wynikami. Dlatego, nie tak szybko. ;)

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 83
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Zerknijcie na mój fanpage ze stopki - bardzo chętnie przyjmę każdego, kto chce pomóc w promowaniu Binga

Podziwiam Twoje szlachetne działanie. Całkowicie zgadzam się z tym, że konkurencja na rynku wyszukiwarek dobrze by zrobiła, ale czy nie sądzisz, że takie darmowe promowanie kolejnej korporacji jest trochę dziwne? MS to gigant, jak Google i jego celem też jest zarabianie. To, że Bing ma w Polsce tak mały udział, wynika między innymi z faktu, że MS ma gdzieś nasz kraj i po prostu nawet nie promuje u nas swojej wyszukiwarki. Ja mam wrażenie, że Bing jest dla nich jedynie dodatkiem w całym biznesie i wcale im nie zależy na pozyskaniu polskich użytkowników. Gdyby było inaczej, podjęliby konkretne działania w ramach promocji Binga. Chcesz to robić za nich?

Moje skromne przemyślenia na temat pozycjonowania próbuję przedstawiać na blogu -> https://blog.karlosky.pl
Osoby zainteresowane współpracą w zakresie SEO zapraszam na stronę www.topmaker.pl oraz https://pozycjonowanie-bialystok.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beer zgadzam się w 100% - czas na szersze spojrzenie na rzeczywistość. Oprócz G są masy sposobów na pozyskiwanie ruchu a i w G też nie koniecznie musi strona docelowa być w topach. Jeśli ktoś ma 50 zapleczówek to albo zrobi szybko dziadostwo albo szeroko ogarnie temat i przez ten kanał pokieruje klientów na stronę docelową. Innymi słowy mniej spamu a więcej przemyślanych działań i stron dla ludzi.

Intru lajknąłem tego fanpejdża ale jak Karlosky zastanawiam się nad celowością tego procederu. Jeden monopol zastąpimy innym? Ja bym jeszcze ze 2-3 inne chciał widzieć na rynku. Chociaż yandex żeby o nas zaczął myśleć. I może ta kaczystowska szukajka... Bez autentycznej konkurencji zawsze będzie lipa.

BTW co powiecie na czasownik WYBINGAĆ? Weź sobie wybingaj IMHO nieźle brzmi.

Integracja Sensoryczna | Góra Kalwaria | Integracja Sensoryczna Piaseczno

"Mam wielką łatwość w mówieniu innym co mają robić" - król Julian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze - kiedyś nie lubiałem Microsoftu, bo z założenia uważałem, że MS jest ble. Jednak Microsoft zatrudnia ludzi, stworzył ogromny rynek pracy (.NET, aplikacje windowsowskie, rynek gier) i nie niszczy ludzi. Oczywiście, że zdaję sobie sprawę, że to jest też korporacja, jednak gdyby (co raczej nie jest możliwe tak dokładnie) rynek rozłożyłby się 50% Bing 50% google to byłoby to z korzyścia dla użytkowników. Dlaczego ZUS olewa i wyzyskuje klientów ? Bo ma monopol. Ciekawe jakby się zachowali, gdyby mieli konkurencję w sektorze prywatnym, która byłaby pełnoprawną alternatywą.

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie należy skupiać się na biadoleniu, jak to źle, jak to monopole (łącznie ze spirytusowym) nas wykorzystują. Należy skupić się nad tym, w jaki sposób wyrwać jak największy kawałek tortu dla siebie. Należy przyczepić się jak pijawka i wyssać jak najwięcej. W biznesie nie ma skrupułów. ;)

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno się nie zmówią, zresztą tak jak mówię - MS nikomu nic złego nie robi, nie sądzę, że byłby tak bezwzględny jak google. Zresztą ? Czy może być jeszcze gorzej ? Może i pewnie będzie. Co mamy do stracenia ? :)

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Należy przyczepić się jak pijawka i wyssać jak najwięcej. W biznesie nie ma skrupułów. ;)

Chyba to sobie zapamiętam :) Ta prawda dotyczy interesów w ogóle. Często słaby refleks skutkuje tym, że konkurencja nas wyprzedza.

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temat bardzo dobrze wpiusuje się powiedzenie Warrena Beffetta :)

"Bądź przerażony kiedy inni są chciwi, bądź chciwy kiedy inni są przerażeni”.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtedy będzie duopol, który jest o wiele lepszy niż monopol

Dajcie jakiś przykład sprawnie działającego duopolu. Najsampierw przyszedł mi do głowy inny przykład quadropol play-tmobile-plus-orange od kiedy wszedl play jakby zmusił pozostałych graczy do obnizenia stawek. Ale to nie jest najlepszy przykład bo rynek jest regulowany i koncesjonowany.

Zastanawiam sie nad stricte wolnorynkowym przykładem gdzie dwie firmy doszły uczciwą konkurencją do podziału rynku 50/50 i nic nie przychodzi mi do głowy. Chodzi mi o rynek usług.

U kobiety ważniejsze są oczy niż piersi - kobieta bez oczu wygląda gorzej.

 

Polecam montaż anten legionowo - najlepszy montaż i serwis anten.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW co powiecie na czasownik WYBINGAĆ? Weź sobie wybingaj IMHO nieźle brzmi.

Lepsze niż weź se wyYahooy, powiesz do jakiegoś dresa weź sobie to wyjahuj a on pomyśli że chciałeś go obrazić lub wychujać i wpier@#l gotowy.

Przypomniało mi to pewien kawał:

Pod blok na blokowisku podjeżdża czarne BMW. Wychodzi z niego wielki byk, skórzana kurtka, łańcuchy, rolex, wielki kark i krzyczy.

- za*****i!

Nic się nie dzieje. On znów:

- za*****i!

Znów nic, krzyczy ponownie:

- za*****i!

W końcu na jeden z balkonów wychodzi ponętna blondyneczka i krzyczy:

odpowiedz

- Ile razy mam ci powtarzać! Nie za*****i tylko IZABELA!

U kobiety ważniejsze są oczy niż piersi - kobieta bez oczu wygląda gorzej.

 

Polecam montaż anten legionowo - najlepszy montaż i serwis anten.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności