Skocz do zawartości

Google to obciach


Uzyszkodnik100

Rekomendowane odpowiedzi

@Krzysiek, jasne, że są.. i chociażby przez to nie zauważają pewnych zmian.

Gugiel dał kiedyś "za darmo" wyjątkowe i nowoczesne narzędzia, o których rodzimi dostawcy mogli jedynie marzyć i dzięki temu zjednał sobie użytkowników. Po dziś dzień wymyślają nowe, "darmowe" funkcjonalności i dodatki do swoich usług, które wciąż są postrzegane jako innowacyjne (i tych innowacji zaprzeczyć się nie da) - takie podejście daje im także psychiczną przewagę nad konkurencją.

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 83
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

psychiczną przewagę nad konkurencją.

Psychiczna to pikuś , mają wszystko jak na tacy jeżeli chodzi o badania rynkowe, statystyki i inne dane do których dostęp daje znaczącą przewagę nad konkurencją ...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*** - kombinować nad alternatywnymi sposobami pozyskania ruchu

Ja to rozumiem, tylko że prównanie jest takie:

1. Kiedyś - 90% ruchu to Google szukajka.

2. Dizs mam to rozłożone, trochę googla, trochę youtuby, trochę facebooki, i wiele innych cudów.

Procentowo niby wszystko się zgadza i jest piknie, jak wszyscu guru zalecają.

Tylko, że UU jest 60% mniej niż bywało to dawniej, kiedy ruch dawała wyłącznie szukajka G.

Nie wspomnę, że ciągnięcie ruchu z tych wszystkich nowych cudów wymaga znacznie większych nakładów pracy.

Nie jest tajemnicą, że jednym z głównych skutków nowych algorytmów jest wyniszczanie longtaila, a w jego miejsce wprowadzenie sieczki pochodzącej od grubych wydawców, typu Facebook, Linkedin, itd, itp.

Opowiadania o bogatej w treść zawartości, linkach, strukturze linków na stronie można między bajki włożyć, bynajmniej w stosunku do małych i średnich serwisów.

Facebook nie ma żadnej struktury linków, często żadnej treści a go nie przeskoczysz, podobnie jak wiele innych podobnych cudów.

Sorry, nie odpowiadam na PMy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1. Kiedyś - 90% ruchu to Google szukajka.
2. Dizs mam to rozłożone, trochę googla, trochę youtuby, trochę facebooki, i wiele innych cudów.

Tylko nie ma co się zastanawiać nad "kiedyś" bo to "se ne wrati"


ciągnięcie ruchu z tych wszystkich nowych cudów wymaga znacznie większych nakładów pracy.

No, niestety tak.

Tylko, że trzeba tak robić, bo jeżeli się nie pomyśli o tym to w razie dupnięcia w google zostaje się z niczym.

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie ma co się zastanawiać nad "kiedyś" bo to "se ne wrati"

No ja się nie zastanawiwam, robię jak się da i o czym się mówi. Niestety na wszystko czasu brakuje.

Tyle, że jak to dalej będzie szło w takim kierunku, to pracy będzie więcej i więcej, a rezultatów mniej i mniej.

Aż przyjdzie czas zmienić profesję i zająć się garncarstwem.

Mógłbym też np. kandydować, na posła EU. Znajomość języków u mnie znacznie lepsza niż u większości kandydatów, wykształcenia nie brakuje, ogłady i obycia też. Tudzież świrować tez potrafię niezgorzej. Ale jakoś brzydzę się robieniem z siebie pajaca, a z własnej gęby cholewy. Nie umiałbym w lustro rano spojrzeć.

Sorry, nie odpowiadam na PMy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


na posła EU

Jakby co , masz mój głos :)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. zasada biznesu

Dywersyfikuj swoje źródła przychodów ....

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności