Skocz do zawartości

Zmiana hostingu, a pozycja...


aleks1723

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam poważny problem do rozwiązania, a mianowicie mam stronkę na az.pl - wykupiłem tam serwer i domenę, serwer jeszcze 2 miesiące ciągnie, a domena prawie rok. W związku z tym, że słyszałem negatywne opinie o tym hostingo dawcy mam parę małych pytań :

1. Czy jak wykupię inny serwer i przeniosę ten z az.pl na niego, to pozycja w google może mi się zmienić ?

2 Czy będę mógł mieć na az.pl domenę, a hosting na biznes-host i będzie wszystko git ? Nie będą z az.pl źli, że hosting na innym i mi np domeny nie będą chcieli przedłużyć, albo coś ? :D

3. Jak przerzucę wszystko, to na starym hostingu wszystko kasuję tak ? - to wiadomo. - Wystarczy jak pokasuję wszystko ? Czy trzeba dezaktywować serwer.

Ps: Proszę o wyrozumiałość. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nie zmienią się.

mogą się zmienić. zwłaszcza jak przeniesiesz na jakieś spamem zawalone serwery. wpływ na pozycje ma także "kondycja serwera".

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności