Skocz do zawartości

Reprezentacja... Kto jest winień..?


Kapitan Seo

Rekomendowane odpowiedzi

Wolałbym zobaczyć szachistów z naszej reprezentacji (oczywiście symultana z mistrzem Kasparowem, nie spałem jak pykał z kompem ;) niż te gwiazdy (a byłem i jestem kibicem ale PN które oni tam mają miejsce 70te?) dosyć, dajmy na luz od czasu kiedy za mecz reprezentacji kazali płacić olałem to wszystko, oni nie wiedzą co to godność, hymn, honor i Polska to są celebryci choć piłkę Kocham ale nie w takiej postaci (oglądajcie nasze młode dziewuszki rozwalały do lat 17;)

W (_I_) mam pseudo gwiazdy

i na dobranoc wam pomacham

1306144438_girl_with_heartshaped_lollipop.gif

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 95
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Lewandowski: pierwszy Robert: gwiazdorzy(kiwki na 4 obrońców,marnowanie sytuacji-niby nie miał z kim grać nasz gwiazdorek ale w meczach z Ukrainą i Anglią miał przynajmniej kilka okazji do strzelenia bramki) Drugi Mariusz: emerytura!;Gruby czy co nie wiem ale poruszał się na boichu jak panienka.

Dlaczego nie grał Kosecki? :

Dlaczego takie zmiany?: Peszko za Sobotę zamiast zmiany ustawienia z trójką pomocników Peszko-Sobota-Błaszczykowski kiedy przegrywamy.

Niestety pomimo sympatii do trenera Fornalika stwierdzam że nie potrafił dobrze wyselekcjonować i ustawić kadry a możliwości były..poza:

Brakiem środkowego ofensywnego pomocnika z prawdziwego zdarzenia z dobrym przeglądem pola,doświadczeniem,opanowaniem(tu potrzeba chyba naturalizacji) i jakiegoś kozaka w obronie typu Hajto po to że jak ktoś z naszych niemiłosiernie coć spierd... to nie ma zmiłuj się i jest jazda!

Szacunek dla kibiców-tych co jeżdżą na mecze reprezentacji...... :brawa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj przepis na reprezentacje:

- wywalic wszystkich graczy, którzy maja kontrakty w zagranicznych klubach lub czolowych polskich.

- powolac tylko tych graczy, ktorzy nie maja jeszcze dobrych kontraktow.

Chlopaki, aby zabylsnac beda grali jak z nut, poniweaz nasze kluby raczej szerokim lukiem omijaja LM to promocja w ten sposob im nie grozi. Reprezentacja to jedyna szansa na zabylsniecie. Tak jak bylo za Gorskiego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Herkules kłamco to nie Ty machasz

banana mu za to! :P

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, spadliśmy w rankingu FIFA na 69 miejsce.

"69 pozycja?

Czarno to widzę.

Z niej to przecież nic się zrodzić nie może..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś rzucił mi sie w oczy interesujący obraz więc zrobiłem zdjęcie. Wiadomo za co się płaci i cena rozsądna. Należy również pamiętać o darmówce dla kobiet i dzieci.

To chyba mniej więcej poziom naszej reprezentacji? Pytam bo na piłce sie nie znam.

5m1r.jpg

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak - koniecznie weźmy kogoś z zespołu w B klasie https://www.90minut.pl/liga/0/liga7358.html - zespół LZS Zimna Wódka wydaje się, że tam jest trener, który może nie ma zbyt dużego doświadczenia ligowego ale za to selekcjonuje na pewno świetnie!

Internety robie! Jeśli Ty też to sprawdź nowy SAX.PL - tani hosting www. Kod rabatowy dający 50% zniżki to: [sAX2014].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności