Skocz do zawartości

[prywata] Termos na jedzenie


Nikonem

Rekomendowane odpowiedzi

@Beer, wapniaku

Oj tam, teraz jak gdzieś w plener ruszam to biorę se: chleb, kiełbasę, boczek, cebule. jak gdzie przysiądę to robie małe ognisko i sobie po pieczeniu tego wszystkiego szamie :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nikoś, podpytaj/poszukaj na forach o turystyce górskiej :) bez szemranego polecam fora: npm.pl, goryonline.com oraz e-gory.pl :) Możesz też poszukać info na forach survivalowych.

[edyta]

a nie myślałeś o kuchence turystycznej? :)

esbit-kuchenka-turystyczna-pocket-stove-small-6x14g.366179.2.jpg

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie myślałeś o kuchence turystycznej?

Na ogół pracuję w centrach logistycznych, zakładach pracy i z takim gotowaniem mogą być kłopoty. Ale gdy znajdę czas na fotki w plenerze z pewnością pomyślę. Pamiętam jak kiedyś ustawiałem statyw na którym miałem 30 letniego Nikona, paliłem fajkę (nie papierosa!) i bawiłem się w ustawianie kadru. Może za parę lat?

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej, trzeba odświerzyć bo szeptany nie wypalił ;)

Jeszcze jedno pytanie @mcmagic, czy ten termos jest ciepły na zewnątrz gdy się wleje do środka coś gorącego?

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@nikonem magik, z k na końcu ;) nie zaobserwowałem takiego czegoś ;) to jest termos próżniowy - nie ma prawa coś takiego się dziać ;)

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności