Skocz do zawartości

Mamusie rodza dzieci synokom kiedy babcie zaczna wnuczkom?


taurus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Znaczy jak to gdzieś słyszałem w dowcipie - może mieć nawet i 14 lat byle by młodo wyglądała ....

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o rozwój emocjonalny, w wieku 14 lat miałem już etap zostania mężczyzny za sobą, nie wiem co w tym dziwnego, że chłopak zaszalał z nauczycielką ;) ja również oglądałem się za starszymi kobietami, oczywiście co innego jej etyka czy moralność..

ehhh,, czemu mnie takie w szkole nie uczyły ;)

ale mój wieczny tekst jako młodziana (choć zawsze byłem wyrośnięty ponad stan, to ja chodziłem po donosiciela i twój wekend, po Opale do kiosku, i kupowałem pierwsze piwa )

MŁODY TO JA JESTEM Z WIEKU, ALE STARY Z DOŚWIADCZENIA :D

a ojciec mi powtarzał

Na starej picy..młody ch..się ćwiczy.. ;)

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taurus, podnieciłeś się tą historią jakbyś przynajmniej zazdrościł młodzieńcowi realizacji marzeń wielu młodszych i starszych już panów.

Różnica we wkładaniu 14 letniemu, zastraszonemu chłopcu palca albo członka w odbyt czy usta przez księdza (ale nie tylko), a samodzielną, świadomą decyzją 14 latka o radosnej penetracji pani "uczycielki" moim zdaniem jest zasadnicza i bez względu na funcjonujące prawo nie uznałbym tej pani pedofilem a chłopca ofiarą pedofilki.

Takie jest moje zdanie i się z nim zgadzam (cyt: nasz światowej klasy ex bramkarz Tomaszewski :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tam gadasz, nigdy nie patrzyłeś na fajną koleżankę czy nauczycielkę myśląc o biurku?

pomyśl, że taka stawia ci PAŁĘ

pikna-nauczycielka.jpg

Temat bez sensu, tutaj młody ewidentnie chciał, a to że ona dała to już nie ważne, co to ma do pedofilii?

Tam jest gwałt, tutaj czysta ochota ;)

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a samodzielną, świadomą i decyzją 14 latka o penetracji pani "uczycielki" moim zdaniem jest zasadnicza i bez względu na funcjonujące prawo nie uznałbym tej pani pedofilem a chłopca ofiarą pedofilki.

Jesteś pewien na 100% tej "samodzielnej" i "świadomej" decyzji ? Może i nastolatki fizycznie szybko dorastają ale dojrzałością psychiczną w tym wieku to raczej ciężko mówić ...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Beer, no chyba że ta pani go zgwałciła to inna bajka. Ale jeśli nie, to musiała to być mniej lub bardziej świadoma decyzja.

Nie mówię o wspólnym dziecku ale o podjęciu interakcji seksualnej. Bez własnej woli i chęci raczej by nic nie zdziałał. Oczywiście czy chłopak był (jest) świadom jakie mogą być tego konsekwencje (dziecko, oskarżenie jej partnerki o wykorzystanie seksualne) to wątpie, ale czy jakby miał 15 lat (już dopuszczalne jest współżycie z 15 latkami) to byłby tak bardzo bardziej świadomy? Wątpie.

edit: literówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat bez sensu, tutaj młody ewidentnie chciał, a to że ona dała to już nie ważne, co to ma do pedofilii?

Tam jest gwałt, tutaj czysta ochota

Tak frywolne zarty tylko jakos umyka nam tu bardzo wazana sprawa po co ludzie chodza do szkoly?

Tylko po to, aby pieprz.. sié z nauczycielkami/ami?

Nauczyciel to ma byc wzor do nasladowania a nie ...

Z zycia wziete u mnie w miejscowosci jak maz nauczycielki z matmy otworzyl bar, gdzie uczniowie (i nie tylko) upijali sie. Owa osoba zostala poproszona o zrezygonwanie z bycia nauczycielka. Cale szczescie, iz miala tyle rozumu, iz nie robila problemu zrezygnowala sama bez adnotacji w akta czy batalii sadowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Taurus jakby wszyscy byli tym kim mają być to byśmy nawet tego tematu nie poruszali. Ale nie żyjemy w świecie idealnym, tylko w świecie realnym, ba! nawet w surrealistycznym jakim jest nasz piękny kraj i nikt tu nie jest nieskazitelny. Ani pani nauczycielka ani my. Chyba że jesteś wyjątkiem to rzucaj kamieniem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem jak za kilka/naście/dziesiąt lat ten chłopak będzie wspominał to, co się dzieje obecnie. Czy nadal będzie "szczęśliwy i zadowolony" (o ile teraz jest), czy raczej będzie chciał wymazać to wspomnienie.

Albo będzie wnukom przed kominkiem opowiadał :-)

Konto współdzielone. Kup teksty przez GT i z fakturą VAT.

Potrzebujesz tekstów? Pisz na PW albo zajrzyj, a na pewno coś wymyślimy ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to musiała to być mniej

Z naciskiem na mniej - prawda jest brutalna - dzieciak miał cycki w oczach a ona dwa pipipipi (cenzura) w oczach .... To jest po prostu cena płacona za propagowanie "nowoczesności" i "stylu życia" lansowanego przez brukowce skierowane na odbiorców już w wieku dziecięcym ...

Czy tych debilnych spazmów na widok wielokulturowości czy "kultury zachodu" promującej każde gó**o byle sprzedać ..

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieci robią dzieci - efekt jest taki, że społeczeństwo debileje bo co taki rodzic może przekazać swojemu dziecku ?

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności