Skocz do zawartości

Mamusie rodza dzieci synokom kiedy babcie zaczna wnuczkom?


taurus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

To jest po prostu cena płacona za propagowanie "nowoczesności" i "stylu życia" lansowanego przez brukowce

Oczywiście jest to cena, a propagowanie takich zachowań odbywa się przede wszystkim w telewizji. Gówniane stacje muzyczny ze swoją gównianą muzyką i teledyskami, które 15 lat temu leciałyby po 23 godzinie na pro7 czy sat3 są moim zdaniem wylęgarnią tego typu wzorców dla młodzieży.

Fakt faktem, że za małolata pokolenie obecnych 30 latków i starsze, miało też fantazję ale było raczej niedopuszczalne i nieosiągalne ich spełnienie. Dziś jak widać jest to mało tego, że w ogóle prawdopodobne to nawet możliwe :) Czy to dobrze czy źle? Nie wiem, świat się zmienia szybciej niż jesteśmy to w stanie ogarnąć i ocenić. Dowiemy się za 20 lat jak się do tego czasu nie pozabijamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co zabronic dzieciakom czytac Bravo czy ogladac tv?

Nie trzeba zabraniać , jak dzieciak ma poukładanych dojrzałych rodziców/a to wystarczy rozmowa i dobre wychowanie. Tego wszystkiego niestety nie ma i dzieciak tego nie uświadczy bo kto niby go ma uczyć ? Inne dziecko ? ;)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowiemy się za 20 lat jak się do tego czasu nie pozabijamy

Nie pozabijamy ale rozwarstwimy jeszcze bardziej , będą "elity" i cała reszta plebsu/pariasów które bedą na te "elity" za*********ć a plebsowi wystarczy chleb i raz na jakiś czas "euro2012" :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie nikt tu nie wspomnial o rodzicach owego ucznia.

co ty mówisz ?? Teraz synowa nauczycielka to Skarb. Zarobki ładne , praca w budżetówce - wnuki z głodu nie zdechną. A poza tym "taka" synowa to od razu widać że w życiu se poradzi i z niejednego pieca chleb jadła ;). Ciekawe czy zona będzie do męża na wywiadówki chodzić :), czy dalej teściowa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój tytuł zabrzmiał tak, jakby matka na zlecenie swojego np. dorosłego syna urodziła mu dziecko, bo on np. z żoną nie mogą mieć dzieci :]

Ja "wyczuwam" inspirację źródłami, które jak przypuszczam są dla Ciebie obce ;]

Niedokładny cytat z sieci: "14 lat i zaliczył 30-stke. Gratuluje."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swoje podręcznki szkolne?? pewnie jeszcze będą aktualne :)

Pomyśleć, że za czasów podstawówki mogłaby taka alternatywa istnieć ;)

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do 14 lata to ja jestem pod wrazeniam koles przyznal sié, iz nawywijal i wzial wszystko na "klate", tzn nie on tylko jego rodzice, ale jednak trzeba przyznac, iz chlop ma "jaja". Niejeden dorosly dal by rury, szczegolnie przy niepewnym ojcostwie. Domyslam sie, iz to po konsultacji z rodzicami padly te slowa. Szacun ziomokowi sie nalezy, a szczegolnie jego rodzicom!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności