Skocz do zawartości

Google + Facebook


Analityk Internetowy

Rekomendowane odpowiedzi

Osobiście Facebook nie przypadł mi do gustu, konto usunąłem, Google + wg. mnie skupia ciekawszych ludzi, osoby zainteresowane daną tematyką, profesjonalistów z różnych dziedzin i branż. Choć oczywiście nie neguje tego co powiedział kolega kilka postów wcześniej, że czasami np. wykonywany zawód wymaga tego aby tam być, co nie koniecznie musi być dla nas dobre :jezyk1:

Blog o optymalizacji i projektowaniu stron internetowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście Facebook nie przypadł mi do gustu, konto usunąłem, Google + wg. mnie skupia ciekawszych ludzi,

I to i to ludzie zakładają z nudów, albo aby się lansować...

Zapraszam także na mojego bloga Jacek Jagusiak. Oferuje także usługę odwirusowania stron www jak i serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naganne jest cytowanie całego tekstu bądź jego długich fragmentów aby dopisać swoją treść. Aby skrócić treść cytatu używaj [...]. Niedopuszczalne jest cytowanie całego wcześniejszego postu aby dopisać jedynie "zgadzam się", "ok" itp. To tak jakby ktoś w rozmowie na żywo za każdym razem powtarzał kropka w kropkę wszystko co do niego zostało powiedziane zanim wypowie swoją kwestię.

Tylko zauważ że z Facebooka głównie korzysta młodzież w wieku gimnazjum, liceum, na Google + zdecydowanie większość osób to ludzie skupieni wokół danej społeczności i dziedziny.

Blog o optymalizacji i projektowaniu stron internetowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to i to ludzie zakładają z nudów, albo aby się lansować

Całe nasze życie to mniejszy lub większy lans. Powiedz, że Ty nie a nie uwierzę. :)

Faktem jest, że fejs traci na rzecz G+ i twitera. Fejsa opanowało buractwo, które przeszło z nk. Jednak w dalszym ciągu są to potencjalni klienci. ;)

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy monopol to zła informacja dla rynku, przydałby się jakiś projekt, który zrównoważyłby reklamy G. Wszyscy byśmy na tym skorzystali.

Filmy animowane typu explainer video. Najlepszy serwis AGD Gdańsk, jak zepsuje się lodówka, pralka lub inne urządzenie AGD. Organizujemy bezpieczny import z Azji do krajów Unii Europejskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności