Skocz do zawartości

Poszukuje, księgowa/biuro księgowe w Krakowie


someone

Rekomendowane odpowiedzi

Mały offtop, ale ważne:

Kupujący ma możliwość zwrotu zakupionych produktów w terminie do 7 dni od dnia sprzedaży.

To na stronie z Twojej stopki @Someone. Zgodnie z przepisami, dotyczącymi sprzedaży poza lokalem przedsiębiorstwa, klient ma na to 10 dni. Zmień sobie, bo znane są już przypadki prawników, żerujących na niezgodności z przepisami regulaminów sklepów internetowych, piszących pozwy za takie klauzule czy wezwania do zapłaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli może być pod krakowem (rejon NIepołomic) to ja mam za**b... księgowego, będziesz zadowolony na pewno ;) Odezwij się na PW to dam namiar.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na wasze doświadczenia:)

A nie widzisz ich w powyższych wpisach? ;)

Co do biura- znajdź ze 20, wyślij im zakres wymagań + profil Twojej działalności, liczbę zatrudnionych itd. Poczekaj na oferty, sprawdź opinię o tych, które Ci pasują. Umów się na okres próbny no i tyle.

Jak ognia unikaj księgowych, którzy są bałagarzaniami, nie są terminowi itd. Za brak jednego papierka w umówionym terminie dobra księgowa powinna Ci ukręcić głowę. Powinna od Ciebie wymagać więcej niż U.S. Potem przy kontroli będziesz spał spokojnie. Piszę na podstawie kilkunastoletniego doświadczenia w prowadzeniu DG.

Kiedyś byłem u księgowego prowadzącego papiery mojego kolegi- deklaracji rocznej szukał w teczkach innych firm. Masakra :D

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do biura- znajdź ze 20, wyślij im zakres wymagań + profil Twojej działalności, liczbę zatrudnionych itd.

W ten sposób to chyba tylko ceny może sprawdzić, uwierz mi, że miałem wcześniej księgowego, który po zamknięciu wcześniejszej firmy przez 2 lata nie wyrejestrował jej z Vatu i wysyłał co miesiąc zerowe deklaracje, bo "nie wiedział co zrobić ze środkami trwałymi - czyli biurkiem za 300 zł". Jak miałem wtedy samochód rozliczany na książkę to z faktur na 3k rozliczył tylko 500 zł, bo nie wiedział co do książki wpisać... Także uwierz mi, że dobry księgowy to podstawa a takich znajdziesz tylko z polecenia.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli nadal szukasz to mogę ci polecic na PW biuro z Krakowa.

Warto było się rejestrować dla szeptanego bez linka?

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności