Skocz do zawartości

Sprawa w sądzie o fatalne pozycjonowanie - Biegły Sądowy - czyli jak wyciągać z SEO więcej niż stanowią umowy: wątek edukacyjny


funnetowisko

Rekomendowane odpowiedzi

Więcej, nie każdemu należy przedstawiać ofertę ...

Racja.

A long time ago, kiedy na frazę pozycjonowanie byłem zbyt wysoko, dostawałem za dużo zapytań. Rzetelnie analizowałem i pisałem oferty. Nikt nie odpowiedział, z wyjątkiem jednego gościa, który zaczął od "Ha, ha", potem było, że drogo, a na koniec, że frazy źle dobrane. Zamiast np. "wyłączniki nadprądowe" lub "ograniczniki przepięć" on stwierdził, ze lepsze będzie "wyłączniki", "nadprądowe", "ograniczniki", "przepięć". Trochę mnie zdołował, ale po tygodniu takiej walki, zacząłem pisać ceny z sufitu, mnożone przez stosowny współczynnik 2-4. Co ciekawe - zacząłem dostawać więcej odpowiedzi, widocznie widząc ceny , nabierali szacunku do firmy. Ale pozycjonowania nie zlecali. :) Coś z tym w końcu trzeba było zrobić.

Po roku, może trochę więcej, trafiłem na plik z zapytaniami. Posprawdzałem - 3/4 stron to było coś innego (jakiś badziew), albo nie istniało, albo ban. Pozostałe 25% wisiało w takiej formie jak w zapytaniu, ale na frazy było w otchłani. Tak właśnie przedstawiały się końcowe efekty działania rekinów biznesu.

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 227
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Doczytałem do końca i jeśli miał to być szeptany, co by rozreklamować rzeczoną domenę na sprzedaż to lepiej bym tego nie wymyślił :)

echhh... lepiej to przemyśl, nim się zdecydujesz ;)

a żeby Ci pomóc w decyzjach, warto spojrzeć na aukcję na allegro:

https://archiwumallegro.pl/rozkoszpl_potzny_serwis_z_ogromnym_potencjalem-1614360119.html

a jako ciekawostkę warto zjechać suwaczkiem do tego momentu:

Pozycjonowanie :

Strona była pozycjonowana na bardzo trudne słowa kluczowe, także szlak został juz przetarty

:) Dodatkowo dla zwycięzcy Gratis dodajemy opłaconą usługę na pozycjonowanie 5 wybranych przez nowego właściciela słów kluczowych. Chyba nie musze tłumaczyć co stanie się gdy, któreś z popularnych słów kluczowych znajdzie się w TOP Google... ?! Jedno jest pewne Statystyki poszybują bardzo bardzo wysoko... tak wysoko że będziesz się zastanawiał czy to nie przypadkiem błąd :DDD Oczywiście nowy właściciel sam zadecyduje czy po 90 dniach będzie chciał kontynuować pozycjonowanie przez profesjonalna firmę, to juz kwestia uzgodnienia z nowym właścicielem po zakupie

o to kilka z wielu przykładów które już udało się wypozycjonować:

sex społeczność - 1 miejsce

mężatki - 2 miejsce

nimfomanki - 4 miejsce

erodate - 4 miejsce

rozkosz - 2 miejsce

gra planszowa rozkosz - 1 miejsce

erotyka dyskusje - 6 miejsce

sex fotka - 7 miejsce

polki - 8 miejsce

serwisy erotyczne - 7 miejsce

seks grupowy - 15 miejsce

naturyzm - 16 miejsce

piekielnie trudne i popularne : Zdjęcia erotyczne - już 49 miejsce.

Nowy właściciel może oczywiście zlecić tej firmie kolejne słowa kluczowe. Zwycięzcy aukcji przekaże dane tej firmy którą mogę z czystym sumieniem polecić ponieważ aktualnie pozycjonują mi 15 stron na prawie 100 słów kluczowych i jestem bardzo zadowolony

:)

się wzruszyłem ;)

Jeśli właścicielu firmy seo, z którą autor tematu się sądzi bądź chce się sądzić, czytasz to teraz, warto przedstawić ten komentarz w sądzie :D

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A long time ago, kiedy na frazę pozycjonowanie byłem zbyt wysoko, dostawałem za dużo zapytań

True ;) dwa lata w topie przekonały mnie, że szkoda czasu/zasobów aby go/je marnować na dyskusje. Najlepszych klientów i tak dostaje się z innych źródeł ...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie moderatorze rece opadaja na to co Pan pisze ? Przecież spór z firmą Seo nie dotyczy tej domeny, wiec co to ma do rzeczy ? W 1992 zabrałam lizaka siostrze czy to też ma jakieś znaczenie i świadczy o uczciwości firmy Seo ? Nigdzie nie podałam nazwy serwisu ktory został zbanowany przez google. Podniecacie się jakimś postem z 2011 roku i zarzucacie jakies oszustwo cypryjskie no bez jaj bądzcie powazni...Przeciez tylko się ośmieszacie i pokazujecie żenujacy poziom. Co ma w ogole piernik do wiatraka ? Przeczytajcie treśc postu, chodziło o pytania dla biegłego czemu nie potraficie zadać ? a moze nie chcecie ? a już zmiana tytułu posta na Naciaganie przez klientow biednych firm Seo które są krystalicznie uczciwie to po prostu jest tak ciosem poniżej pasa że az szkoda to komentować, ale ok jestem naciagączą która chce naciagnać sama siebie na koszty prawnikow i rozpraw, gdyby nie było bardzo duzych szans na wygranie tej sprawy to bym jej nie rozpoczynała.

Fakty sa takie że firma Seo zapewniła w umowe konkretne pozycje i konkretne efekty, których defacto nie mogła zapewnić bo jak sami dobrze wiecie jest to nie możliwe. Sąd juz jeden wyrok wydał teraz po odwoławaniu, powołany została biegły sądowy czy wam sie to podoba czy nie sąd tak zarządził skoro jesteście wszyscy tacy madrzy i bystrzy to dlaczego na 151 wypowiedzi na temat pytań dla biegłego nie potraficie zaproponować konkretnego pytania tylko wylewacie swój jad i co drugi próbuje zabłysnać cholera wie czym i po co ? Macie jedna z niewielu okazji na zadanie pytania biegłemu i nie chcecie jej wykorzystać. Ba nawet zaproponowałam że każdy kto zada sensowne pytanie i uzyskamy odpowiedzi od biegłego to prześle mu odpowiedz jaka udzielił biegły. Może i biegły od Seo nie istenieje... może macie i racje... ale kogos ten sąd jednak powołał i ktoś na te pytania będzie odpowiadal. Chcecie go przetestować , chcecie zadać mu jakieś pytanie śmiało, każde sensowne pytanie które pomoże w sprawie zostanie mu zadane.

Macie na tyle jaja by mnie wyzywać i obrażać a czy macie jaja by ułożyć pytania biegłemu na temat ew. błedów popełnianych przez nieuczciwe firmy by obnażyć ich błedy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapłaciłam 15 000 za okolo 30 słow kluczowych gdzie po pol roku żadne słowo nie znałazło sie choćby w top 20 , proste słowa... po okolo pol roku strona dostala bana i wyleciala calkowicie z indeksu

Nie chciało mi się czytać całości, ale jeśli płaciłaś "za nic" przez pół roku, to raczej umowa jest tak skonstruowana, że nie wygrasz tej sprawy ;)

Druga sprawa - nie ma szans, by dostać BANA za pozycjonowanie. Filtra jasne, ale nie bana. Strona musiała mieć coś konkretnie nie tak, że minimum 2 członków SQT stwierdziło o jej wycięciu z indeksu. I na pewno nie było to za pozycjonowanie, ale za sprawy "onsite"(no chyba że firma seo też majstrowała przy stronie tak że ta totalnie łamała "regulamin" gogla np. ukryte linki/swl itd.).

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no bez jaj bądzcie powazni...

Jakoś nie kojarzę by jakakolwiek poznana przez mnie kobieta używała zwrotu "bez jaj". Faceci owszem.

Autor|Autorka|Autorzy tematu otrzymali odpowiedzi trafne znacznie ponad poziom pytań. Jeśli nadal brak zrozumienie to sio tutaj.

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najdroższy Autorze Tematu; tutaj po raz drugi dałem zestaw pytań, tutaj po raz pierwszy zadałem pytanie do biegłego.

Bardzo chętnie przeczytam na nie odpowiedzi - wcale nie muszą się znaleźć u mnie na PW.

Jednocześnie powtórzę, że szczerze współczuję firmie, która podpisała z Wami umowę z gwarancją pozycji.

Ale jak już wcześniej powiedziałem: warto się uczyć na błędach, a na cudzych błędach - jeszcze bardziej warto.

natomiast odkopane kwestie dotyczące Waszych innych stron świadczą, że nie jesteście byle naiwniakami, którzy nie mają wiedzy w zakresie pozycjonowania i możliwych związanych z tym konsekwencji, a najwyraźniej z pełną premedytacją szukaliście jelenia i go znaleźliście. gratulacje!

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę podać nazwisko biegłego - to da podstawowe informacje czy ogarnia temat czy nie. Zapewnie jest to osoba bedąca na liście biegłych z zakresu informatyki a pojecie informatyka jest pojęciem "tańczy, śpiewa, wiersze czyta, krawaty wiąże, przerywa ciążę".

Jak już wcześniej pisałem, szkoda mojego czasu na formułowanie pytań do anonima ani na pomoc komuś kogo wiarygodność oscyluje wokół dolnej strefy stanów niskich ...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najdroższy Autorze Tematu; tutaj po raz drugi dałem zestaw pytań, tutaj po raz pierwszy zadałem pytanie do biegłego.

Bardzo chętnie przeczytam na nie odpowiedzi - wcale nie muszą się znaleźć u mnie na PW.

Jednocześnie powtórzę, że szczerze współczuję firmie, która podpisała z Wami umowę z gwarancją pozycji.

Ale jak już wcześniej powiedziałem: warto się uczyć na błędach, a na cudzych błędach - jeszcze bardziej warto.

natomiast odkopane kwestie dotyczące Waszych innych stron świadczą, że nie jesteście byle naiwniakami, którzy nie mają wiedzy w zakresie pozycjonowania i możliwych związanych z tym konsekwencji, a najwyraźniej z pełną premedytacją szukaliście jelenia i go znaleźliście. gratulacje!

Odkopana strona akurat była pozycjonowana przez jedna z firm z Poznania, która odwaliła kawał dobrej roboty na trudne frazy, ale to dalej nie zmienia faktu ze inna firma swoja robotę skopała koncertowo i to oni znalezli jelenia, a nie ja. Co do pytań faktycznie tylko w Twoim poście pojawiły sie pytania do biegłego reszta sie chyba boi.

Szczegółow niestety nie moge podać bo ta firma na milion % tego posta czyta i nie bede zdradzać strategii działania. Skoro ktoś do czegoś na piśmie się zobowiązał i nie wywiazał to kto jest jeleniem ? Ten kto w to uwierzył i solidnie i uczciwie zapłacił czy ten kto odwalił fuszerkę ? Naciagam tylko siebie nikogo więcej bo już wydałam ogromną kwote na prawnika, pisma, dojazdy itp. Nawet chętnie był zapłaciła za zestaw pytań, ale myślalam błędnie że wy pomożecie w eliminacji takich firm, których nieuczciwie działania odbijaja sie na opinii tych co wykonuja robote rzetelnie. Spotkałam kilka firm Seo które poleciłabym w ciemno, ale trafiła się jedna która dostanie to na co zasłużyła. Wyrok na pewno zostanie upubliczniony wiec macie szanse wziąć w tym udział :) Nie chcecie trudno ale nie obrażajcie mnie bo to ja akurat jestem ofiarą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

natomiast odkopane kwestie dotyczące Waszych innych stron świadczą, że nie jesteście byle naiwniakami, którzy nie mają wiedzy w zakresie pozycjonowania i możliwych związanych z tym konsekwencji, a najwyraźniej z pełną premedytacją szukaliście jelenia i go znaleźliście. gratulacje!

A jeżeli to jest prawdą - sytuacja może się bardzo szybko odwrócić...

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe wiedziałem, że facet udający kobietę wpadnie de facto dalej kontynuować dyskusję ;) fajnie się to czyta :)

Ja się pytam na jakiej podstawie ta sprawa, konkret? warunki umowy, biegły i co za tym idzie gdzie się taka sprawa odbywa ;)

Powiedz tak, chciałeś zrobić szeptankę i tyle ;)

aaa i słabe masz MILy na swoich stronach ;)

Ps. Po raz setny dodam jeszcze jedno, nie pisz o całokształcie czując się poszkodowanym przez jednostkę, widać że dalej nie rozumiesz?

Edit

nie bede zdradzać strategii działania

Wiedziałem, że tak będzie, niby nic nie wiesz, niby sądy ale nie powiesz kto i jak ;)

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności