Skocz do zawartości

Sprawa w sądzie o fatalne pozycjonowanie - Biegły Sądowy - czyli jak wyciągać z SEO więcej niż stanowią umowy: wątek edukacyjny


funnetowisko

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 227
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Dobra... nie widze pytań do biegłego takze, ich od Was nie zobacze i szkoda mojego cennego czasu. Na szczescie jedna firma czytająca wasze wypociny zdecydowała się na ułożenie pytań, także dziekuje za Wasz cenny czas. Oczywiście Wasze 1 pytanie które byliście w stanie spłodzić w 160 wypowiedziach też wykorzystam i nie omieszkam Wam przedstawić na nie odpowiedzi jakie udzieli biegły.

Pozdrawiam i miłego wieczoru życze wszystkim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stosunkowo udanej nocy ...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie omieszkam Wam przedstawić na nie odpowiedzi jakie udzieli biegły.

Nie będziemy płakać Łukaszu Social Media Ninjo. Dobranoc.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra... nie widze pytań do biegłego takze, ich od Was nie zobacze i szkoda mojego cennego czasu. Na szczescie jedna firma czytająca wasze wypociny zdecydowała się na ułożenie pytań, także dziekuje za Wasz cenny czas. Oczywiście Wasze 1 pytanie które byliście w stanie spłodzić w 160 wypowiedziach też wykorzystam i nie omieszkam Wam przedstawić na nie odpowiedzi jakie udzieli biegły.

Pozdrawiam i miłego wieczoru życze wszystkim

Masakra, grając sobie w pokera przebrnąłem przez ten temat. Powiem tak, szanowna Pani, jeśli wygra Pani w sądzie, to ja sobie zasadzę tego buraka na dłoni.

Myśli Pani, że ktoś napisze Pani pytania do biegłego. Jakie pytania, na podstawie czego? Co w tych pytaniach zawrzeć? Przecież nie pokazała Pani ani umowy ani nawet nie powiedziała najmniejszego konkretu. Wylewa Pani żale, pisząc, że Pani interes upadł. Jeśli Pani interes opierał się o google i pozycjonowanie, to nie był to żaden interes tylko chyba interesik.

Płacąc za coś 15 000 zł nie ma Pani najmniejszego pojęcia o tym za co Pani zapłaciła. Twierdzi Pani, że nie została Pani poinformowana. Ok, jeśli firma tego nie zrobiła to należy im się nauczka. Wprowadzanie klientów w błąd i mydlenie im oczu, to najgorsze co można zrobić. Niemniej jednak, kiedy kupuje Pani pralkę, to kupuje Pani o tak, na oko czy raczej czyta Pani co ta pralka może, czego ona nie może i czy dla Pani potrzeb jest wystarczająca prawda?

Na jakiej podstawie ktoś stwierdzi, że działania firmy były niezgodne? Zadam pytanie, niezgodne z czym? Nie rozumie Pani, że całe SEO opiera się na testach, przypuszczeniach, próbach i często wróżeniu z fusów? Są znane pewne stałe, które w SEO są i prawdopodobnie będą. Niektórzy twierdzą, że spam nie szkodzi, inni twierdzą, że szkodzi. Kto ma rację? Ilu pozycjonerów, tyle opinii.

Na przyszłość sugeruje zachowywać się mniej agresywnie i raczej dyskutować, niż rzucać się i zwalać winę na wszystkich wokół.

Na przyszłość sugeruje również mówić (lub pisać) prawdę

Pozdrawiam i szczęścia życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat powstał wczoraj o 20:15 - 182 odpowiedzi 5757 wyświetleń do tej chwili- to podpowiedź dla tych, którzy chcą wiedzieć jak wzbudzić zainteresowanie.

Coś co mnie (chyba) bawi to pomniejszanie wątku edukacyjnego w tej sprawie. Tym bardziej w przypadku osób traktujące SEO jako sposób na zarabianie.

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja mam pytania do biegłego:

1. Co to jest pozycjonowanie?

2. Pańskie osiągnięcia w pozycjonowaniu?

Rzecz jasna w punkcie 2. chodzi o sukcesy w faktycznym pozycjonowaniu stron, a nie w szkoleniach, e-bookach i żadne gó***ne referencje. Pod uwagę bierzemy statystyki pozycji stron pozycjonowanych minimum 2 lata. :)

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bedę miał chyba możliwość "podpytania" jednego biegłego wyznaczonego przez sąd - z tego co widzę i co sprawdziłem to wydaje mi się, że niestety ale nie ma on bladego pojecia o SEO i pozycjonowaniu także będą niezłe jaja :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja mam pytania do biegłego:

1. Co to jest pozycjonowanie?

2. Pańskie osiągnięcia w pozycjonowaniu?

To tak jak by wymagac od komisji Macierewicza

1. Co to jest katastrofa lotnicza

2. Ile katastrof Pan zbadał

Oczywiście prawdziwych a nie symulowanych lub w stodołach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tłumaczenia przysięgłe z języków: rosyjski, ukraiński, gruziński.

link zdjęty :) Zdjąłem linki z profilu do swoich katalogów info priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumpel mi opowiadał, że na jego sprawie (nie chodziło o SEO ale coś innego z netem) powołano biegłego "informatyka" którego wiedza zatrzymała się na poziomie Odry 1300 :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) biegły i tak nie wydaje wyroku wsio leżu u sędziny:) a tam to już tragedia..... głuptoki same siedzą .... pomijając nie głuptaków żeby nie uogólniać..

Tłumaczenia przysięgłe z języków: rosyjski, ukraiński, gruziński.

link zdjęty :) Zdjąłem linki z profilu do swoich katalogów info priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności