Skocz do zawartości

Sprawa w sądzie o fatalne pozycjonowanie - Biegły Sądowy - czyli jak wyciągać z SEO więcej niż stanowią umowy: wątek edukacyjny


funnetowisko

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 227
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Yeden @ już beer napisał ""informatyka" którego wiedza zatrzymała się na poziomie Odry 1300 :D" i tu się wszystko zgadza, wymyśl coś trudniejszego :)

Tłumaczenia przysięgłe z języków: rosyjski, ukraiński, gruziński.

link zdjęty :) Zdjąłem linki z profilu do swoich katalogów info priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mi z tego, że "zażyje" biegłego jak sędzia tego nie zrozumie ? Bardziej się obawiam , że biegły stanie w miejscu i się przewróci ;)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamilp7:) nie mam doświadczenia jeszcze:) ale jak przeczytałem twoje pytanie to nasunął mi się żarcik :)

beer :) "Co mi z tego, że "zażyje" biegłego"

nie chodzi o "zażycie" a wymianę doświadczenia :)

mili panowie lub panie których temat średnio interesuje raczej dobrze sporządzona notka:)

Tłumaczenia przysięgłe z języków: rosyjski, ukraiński, gruziński.

link zdjęty :) Zdjąłem linki z profilu do swoich katalogów info priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biegły i tak nie wydaje wyroku wsio leżu u sędziny:) a tam to już tragedia..... głuptoki same siedzą .... pomijając nie głuptaków żeby nie uogólniać..

z tą tragedią nie przesadzajmy...

chyba trochę pomogę firmie oskarżonej, ale autorzy tematu może wreszcie zrozumieją, skąd moje pytania do biegłego:

orzeczenie 1

orzeczenie 2

jak widać: nie jest łatwo myślącym sędziom ustalić faktyczną winę bez znajomości mechanizmów algorytmu Google. Zatem bez wskazania przez biegłego przynajmniej połowy czynników wpływających na pozycję strony w wyszukiwarkach nie da się jednoznacznie ustalić winy bądź niewinności.

Chyba, że sprawa (jak domniemam) nie dotyczy samego procesu pozycjonowania, a nie wywiązania się firmy z gwarancji pozycji: wówczas sprawa jest wygrana i tyle. Sam proces pozycjonowania nie ma wówczas nic do rzeczy. Skoro warunek umowy nie został spełniony, zapłata podlega zwrotowi. Ale udowodnienie, że ich praktyki wpuściły stronę w ban... niemożliwe i tyle.

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

początkujcy@ :)"Zatem bez wskazania przez biegłego przynajmniej połowy czynników wpływających na pozycję strony w wyszukiwarkach nie da się jednoznacznie ustalić winy bądź niewinności."

Co więcej biegły jest zobowiązany jeszcze żeby odpowiedzieć na pytania stron :) dlatego napisałem wcześniej to co napisałem :)

Tłumaczenia przysięgłe z języków: rosyjski, ukraiński, gruziński.

link zdjęty :) Zdjąłem linki z profilu do swoich katalogów info priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie jest znany mechanizm działania w efekcie którego pojawiają się w wynikach wyszukiwania wyszukiwarki internetowej po wpisaniu słowa kluczowego(...)nie można przyjąć, że mamy do czynienia z czynem nieuczciwej konkurencji

Sąd Apelacyjny we Wrocławiu z 2012-07-26

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie jest znany mechanizm działania w efekcie którego pojawiają się w wynikach wyszukiwania wyszukiwarki internetowej po wpisaniu słowa kluczowego

Znaczy to tylko tyle, że sąd nie dostał przekonujących dowodów ;) a o takowe niezwykle ciężko albo niezwykle łatwo jeżeli umiejętnie się do sprawy podejdzie

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jest.

Dla sprawnego adwokata taka sytuacja nie jest przegrana. Wystarczy odpowiednio do niej podejść.

Biegłego w sprawie nie jest problem znaleźć. Teoretycznie każdą sprawę można wygrać o ile trafimy na kiepskiego przeciwnika. ;)

Szukanie odpowiedzi w takich sprawach na forach internetowych jest co najmniej głupim rozwiązaniem. To do Łukasza. ;)

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczególnie na branżowych ;)

dlatego od samego początku mnie szokowało, że szuka pytań do biegłego, jakoby to on miałby je zadać... czyżby prawnik aż tak się nie znał na swojej pracy, że potrzebuje wsparcia z naszej strony?

zatem, właścicielu skarżonej firmy seo, przemyśl to, zatrudnij sprawnego adwokata, powołaj swoich biegłych - znających temat - i walcz: jesteś zwycięzcą!

a jak sobie przeglądałem profil linków rzeczonej wcześniej strony i kilku jeszcze powiązanych "kapitałowo" z tą, której przecież wątek nie dotyczy, ale która wskazała dość sporo ciekawostek, oraz przejrzałem wyroki sądów, to zastanowiłbym się na miejscu autorów wątku nad dalszym pozycjonowaniem się na słowa kluczowe, które są nazwami znanych portali w ich branży... Być może ktoś będzie miał zakusy powalczyć o ochronę marki i założy wam sprawę o nieuczciwą konkurencję... ojjj, obawiam się, że te kilkanaście tysięcy to byłoby mało: jakaś fundacja dostałaby spore wsparcie dzięki takiej sprawie. No i trafiłaby kosa na kamień.

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj dłuższa lektura, tak z ciekawości można rzucić okiem ;)

https://orzeczenia.ms.gov.pl/content/$N/155000000000503_I_ACa_000486_2012_Uz_2012-07-26_001

co do udawania kobiety, no może ma ciężki okres, albo dumnie pręży swoją pierś? ;)

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności