Skocz do zawartości

Sprawa w sądzie o fatalne pozycjonowanie - Biegły Sądowy - czyli jak wyciągać z SEO więcej niż stanowią umowy: wątek edukacyjny


funnetowisko

Rekomendowane odpowiedzi

Pozycjonowanie to nie mój fach, ale moim zdaniem ważne i uniwersalne pytania są dwa:

1) Jakich metod firma SEO używała, aby polepszyć pozycję strony w wyszukiwarce?

Tutaj powinna być lista metod: np. optymalizacja strony, dodawanie stron do katalogów i/lub inne do których firma SEO się przyzna.

2) Czy te metody są zgodne z wytycznymi wyszukiwarki? Jeśli nie, to czy firma SEO była tego świadoma i wiedziała co grozi za stosowanie tych metod?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 227
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Pozycjonowanie to nie mój fach,

Czy ty nie widzisz ze cały ten temat to podpucha, zaczynając od domniemanego bana, a domena niema bana, do osoby samej Pani Magdy i td, wiec poco te dywagacje? Chyba ze chodzi o sprzedaż domen.

temat powrócił dla tego że spełnia role "edukacyjną" dla wielu "fachowców".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up Domeny, a czy pytasz mechanika jakim kluczem będzie naprawiał Twoje auto? Pewnie nie.

Dlatego w każdym zawodzie należ stosować metody skuteczne, takie aby wywiązać się z zamówienia, aby klient był zadowolony. Kropka.

Edit.

Najdziwniejsze w tym wątku jest to, że on do tej pory nie zginął. Inne giną bardzo szybko, ten nadal żyje. ;)

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie obrażając nikogo, mnie uczono, że umowy to z reguły podpisują [ nierzetelni partnerzy ] i złodzieje bo to oni potrzebują się zabezpieczyć na każdy możliwy sposób i patrząc z perspektywy czasu coś w tym jest..

Nie obrażając nikogo, mnie uczono, że klienci, którzy kręcą nosem przy podpisaniu umowy to nierzetelni partnerzy, bo to oni potrzebują dostać usługę bez obowiązku płacenia. Patrząc na to z perspektywy czasu coś w tym jest...

http://spinning.com.pl - przynęty spinningowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozycjonowanie to nie mój fach,

Czy ty nie widzisz ze cały ten temat to podpucha, zaczynając od domniemanego bana, a domena niema bana, do osoby samej Pani Magdy i td, wiec poco te dywagacje? Chyba ze chodzi o sprzedaż domen.

temat powrócił dla tego że spełnia role "edukacyjną" dla wielu "fachowców".

A to przepraszam. Nie wiedziałem, że post jest ściemą. Za dużo czytania, więc tylko przeleciałem wzrokiem.

@up Domeny, a czy pytasz mechanika jakim kluczem będzie naprawiał Twoje auto? Pewnie nie.

Dlatego w każdym zawodzie należ stosować metody skuteczne, takie aby wywiązać się z zamówienia, aby klient był zadowolony. Kropka.

Nie pytam mechanika o klucz, ale gdy jakiś miesiąc temu mechanik zaproponował wymianę w moim leciwym samochodzie rodzaju zawieszenia na inny typ (bo oryginalne rozwiązanie jest drogie), to pierwszym moim pytaniem było, czy przeróbka nie pogorszy bezpieczeństwa jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapłaciłam 15 000 za okolo 30 słow kluczowych gdzie po pol roku żadne słowo nie znałazło sie choćby w top 20 , proste słowa...

Szczerze, nie wydajesz się być dla mnie wiarygodna. To taka luźna uwaga "na czuja" ;)

@funnetowisko: też bym się obraził jakby mnie ktoś nazwał Paniusią i byłbym facetem panie Łukaszu Borzeszkowski, specjalisto do spraw reklamy eBILLBOARDY.pl

https://www.goldenlin...-koniec-aukcji/

Pozycjonowanie to nie mój fach,

Czy ty nie widzisz ze cały ten temat to podpucha, zaczynając od domniemanego bana, a domena niema bana, do osoby samej Pani Magdy i td, wiec poco te dywagacje? Chyba ze chodzi o sprzedaż domen.

temat powrócił dla tego że spełnia role "edukacyjną" dla wielu "fachowców".

Podsumowanie:

a temat powinien pozostać, jako ostrzeżenie, w jaki sposób może się skończyć zabawa w SEO bez odpowiedniej wiedzy

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak a propos biegłego to gdzieś tam się szwendało moje nazwisko w tej kwestii przy paru firmach seło ale sądy zdecydowąły inaczej i powołały swojego :P

a wątek radosny ... jak ktoś nie przeczyta to zadaje pytanie jak Tomasz :D

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najdziwniejsze w tym wątku jest to, że on do tej pory nie zginął.

Zgred odpowiedział:

a wątek radosny ...

a troszkę edukacyjnej rozrywki na PiO również się przyda ;)

Nie przeczytałem całego bo nie dałem rady

to niestety błąd wielu seowców... nie czytają dokładnie i do końca, nie sprawdzają i ... później mają lub dopiero będą mieli ciekawe sprawy w sądzie :)

po prostu mam zaufanie do ludzi ( tym bardziej potrzebujących pomocy :/ i chcę pomóc . a jak już Kobieta to wychodzi ze mnie dzentelmen ) ;)

i juz wiesz, czego się musisz nauczyć w tym biznesie, żeby nie wylądować na wokandzie ;)

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie miejsce gdzie bym szukał sprawiedliwości to sąd tam sprawy typu "czarno na białym" mają zaskakujące zakończenie, a co dopiero temat pozycjonowania gdzie nie ma jasnych reguł a tym bardziej że są one zmieniane przez google :) i wszystko owiane jest tajemnicą algorytmu - mógłby wyjść niezły kabaret współczuje sędziemu co by miał wydać wyrok :).

Tłumaczenia przysięgłe z języków: rosyjski, ukraiński, gruziński.

link zdjęty :) Zdjąłem linki z profilu do swoich katalogów info priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności