Skocz do zawartości

Sprawa w sądzie o fatalne pozycjonowanie - Biegły Sądowy - czyli jak wyciągać z SEO więcej niż stanowią umowy: wątek edukacyjny


funnetowisko

Rekomendowane odpowiedzi

Nie przeczytałem całego bo nie dałem rady

to niestety błąd wielu seowców... nie czytają dokładnie i do końca, nie sprawdzają i ... później mają lub dopiero będą mieli ciekawe sprawy w sądzie :)

W przypadku tego żenującego tematu nie masz racji. Z chęcią bym go przeczytał, ale Osoba, która założyła ten temat nie podała najważniejszych informacji (zresztą sam o nie pytałeś), więc nie uważam za stratę czasu, że nie przeczytałem tego gniota całego.

A treść umowy w tym przypadku jest najważniejsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 227
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Jak biegly rozpozna kto zostawil linki?

Google twierdzi, że potrafi. Może biegły też? ;)

Moje skromne przemyślenia na temat pozycjonowania próbuję przedstawiać na blogu -> https://blog.karlosky.pl
Osoby zainteresowane współpracą w zakresie SEO zapraszam na stronę www.topmaker.pl oraz https://pozycjonowanie-bialystok.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Xann - nie wiem. Raczej z serii 'jak podam się za kobietę, będzie łatwiej'. To tak jak z większością sprzedających "samochód od kobiety" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche to żałosne że "Wasz" odwalił fuszerkę, a wyżywacie sie na poszkodowanej.

Aby stwierdzić, że "nasz" odwalił fuszerkę poprosiłem o przedstawienie faktów. Nie otrzymałem chociażby namiastki . Pomińmy to, napiszę co ja bym zrobił gdybym czuł się poszkodowanym:

po pierwsze, będąc przekonanym o swoich racjach nie występowałbym anonimowo i starałbym sie uwiarygodnić

po drugie, postarałbym się przekazać jak największą ilość faktów

po trzecie, "darłbym ryja" gdzie tylko się da (przedstawiając pierwsze i drugie)

capisci ? ;)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche to żałosne że "Wasz" odwalił fuszerkę, a wyżywacie sie na poszkodowanej.

dalej jesteś bezczelna i jestem wielce zaszokowany że ktoś jeszcze chce tutaj z Tobą rozmawiać

Pomijając wszystko skad się wzieła ta moda na 'Panowanie' w tym wątku, afaik netykieta forum mowi o tym, że mówimy 'per Ty'

masz rację .rąbnałem gafę wcześniej- jeśli ktoś przedstawiłby mi się z imienia i nazwiska to powinienem być grzeczny ale co tu się pyskatym anonimom kłaniać :)

także jehowy-->lajk

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak Pani udowodni że to ich wina?

Myślę, że ważniejsze jest udowodnienie, że cała ta sprawa to nie fejk ;)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panienka znikła chyba...

Może "panieństwo" bardziej :D (znaczy utrata seodziewictwa) :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Sprawa w sądzie jest już na zaawansowanym etapie, gdzie została mi już przyznana racja i powołano biegłego sądowego, któremu musze przygotować listę pytań...

To biegły jest specjalistą w jakiej dziedzinie? Pozycjonowania ścian? Wzięli go z ogłoszenia?

Największy problem tutaj to nie firma pozycjonerska, a ciągłe zmiany zasad w G.

Choć jedna jest niezmienna, jak zaczynasz wpływać na ranking w ich serpach, to licz się z karami.

A całe to gadanie o bezpiecznym pozycjonowaniu to bujda na resorach. Wczoraj było jedno bezpieczne, dziś już za to samo lecisz w ... Jedyna bezpieczna metoda by być na pierwszej stromnie to adwordsy, a i tego nie jestem pewny czy będzie to tak sobie trwało :)

Jedyne co się liczy w pozycjonowaniu, co już ktoś tu zauważył, to skuteczność. Nie ważne jak, byle by być w topach. Upadki każdemu się zdarzają, ważne by podnieść się z kolan tak, by znowu być tam, gdzie wcześniej.

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności