Skocz do zawartości

Sprawa w sądzie o fatalne pozycjonowanie - Biegły Sądowy - czyli jak wyciągać z SEO więcej niż stanowią umowy: wątek edukacyjny


funnetowisko

Rekomendowane odpowiedzi

Myśle, ze gdyby biegły nie istniał to nie byłby powoływany przez sąd ?

Co do biegłych to myślę, że w tym temacie mam więcej doświadczenia bo występowałem przed sądem jako pełnomocnik i będę miał okazję powtórki.

ba mieliście okazje zadać mu pytanie... i dostać na priv odpowiedź jaką udzieli

Znaczy dzisiaj pytanie dzisiaj odpowiedź ?

Poza tym bez jaj, ale aby zadawać pytania to trzeba znać temat bo inaczej pozostaje tylko pytanie "która godzina ?"

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 227
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Moze inaczej bo dyskusja jest bez celowa i szkoda mojej energii , myslalam ze bedziecie chcieli pomoc, a rzuciliscie sie na mnie ze to moja wina :) Zachowaliscie się jak lekarze, ktorzy bronia innego lekarza ktory popelnił bład i ok rozumiem Was... Mam nadzieje ze batalia bedzie wygrana i wyrok sie uprawomocni wtedy na pewno zawitam tu danymi tej firmy , dokumentami i wyrokiem wtedy mam nadzieje na merytoryczna dyskusje o powszechnym problemie wielu klientow nieudolnych firm Seo. Powinno Wam wrecz na tym zależeć bo te firmy dzialaja na Wasza szkodę.

Prosze temat zamknac i usunać, szkoda energii.

Powinnaś zostać poinformowana, że pozycjonowanie, to działanie niezgodne z wytycznymi Google. Nie ma znaczenia jakimi linkami jest podbijana pozycja, bo prawdopodobieństwo kary istnieje zawsze i chyba nie ma na tym forum lub ogólnie w branży osoby, która nie zaznała smaku wywalenia strony z indeksu :)

Nikt nie może tobie dać 100% gwarancji, że uzyska dla ciebie wysokie pozycje,a jak te pozycje uzyska, to jest je w stanie trwale utrzymać .

Nie ma czegoś takiego jak linki super spamowe i linki mniej spamowe wylecieć mozna praktycznie za każde linki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopóki na rynku będą oferty białego seo, gwarancji i innych bzdur, to takich tematów może być więcej.

Zlecasz pozycjonowanie - łamiesz wytyczne G, spodziewaj się kary. Jeśli kary nie chcesz, kup Adwordsa. To powinien wiedzieć KAŻDY, kto zleca SEO.

Biegły sądowy nic tutaj nie poradzi, bo nie zna algorytmu i nie wie, który link zaszkodził.

EOT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopóki na rynku będą oferty białego seo, gwarancji i innych bzdur, to takich tematów może być więcej.

Jest jeszcze spora grupa uparcie lansująca gwarancje, biel i inne takie ...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze spora grupa uparcie lansująca gwarancje, biel i inne takie ...

Codziennie giełdy linków wysyłają oferty na maila typu 19zł za frazę z gwarancją top 10.

Są też mistrzowie, którzy dają pisemne gwarancje wyników.

Szkoda że z fajnej branży zrobiło się szambo i robienie ludziom z mózgu wody....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na razie to ja widzę rozkapryszoną dziewczynkę, która dała się nabrać na 15tys, która czaruje, że prawda jest po jej stronie, NIE PODAJĄC żadnych konkretów, a gdy wymagamy podania czegokolwiek, nawet komentarza dot. umowy i co się w niej zawierało nie dostajemy NIC i nie mając zielonego pojęcia co to jest google, że nie ma biegłego, który PRAWIDŁOWO odpowie na pytania, bo najzwyczajniej w świecie nie zna algorytmów i ich zmian, no chyba, że jest pracownikiem google, próbuje wymusić na nas ułożenie pytań (na które w dużej większości nie ma jednoznacznej odpowiedzi), a gdy ich nie dostaje to krzyczy jak to się na nią uwzięliśmy :) na biegłego proponuje powołać Matta Cuttsa, prawdopodobnie on wie coś na ten temat...

myślę, że na forum znlazło by się pare osób, które dokładnie by przeanalizowały domenę i co się z nią działo, zapewne nic poważnego się nie stało, chociaż nie wiemy czy przyszło jakieś powiadomienie czy nie...

hmm dziwny zbieg okoliczności? identyczny nick jakiś czas temu na innym forum oferował domenę rozkosz.xxx ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale o jakich gwarancjach tu mowa?

może o takich ?

199 zł zamiast 7650 zł: roczne pozycjonowanie strony internetowej na 6 fraz regionalnych i 1 ogólną z gwarancją 3 fraz w TOP 10 wyników Google.pl i więcej w firmie Dabart
:D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego piszecie, że nie ma biegłego? Na forum Google są wszyscy biegli, mówię tu oczywiście o moderatorach. Sąd może powołać np. Matta.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego piszecie, że nie ma biegłego? Na forum Google są wszyscy biegli, mówię tu oczywiście o moderatorach. Sąd może powołać np. Matta.

ale oni raczej nie poznali magicznej wiedzy, raczej klepią z podręcznika, który mają przed sobą? :) Matt to dobre rozwiązanie, wspomniałem o tym wyżej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam szczerze że już sam pierwszy post "Pani poszkodowanej" delikatnie mówiąc trochę śmierdział...to oczywiście subiektywna ocena. Jednak chcąc być bardziej obiektywny zapraszam do zapoznania się z postem )ogłoszeniem który napisany jest przez użytkownika o nicku: funnetowisko / oczywiście ktoś inny mógł wymyśleć tak popularny login;) i to może być tylko czysty zbieg okoliczności, ale to że ten użytkownik o tym samym nicku z innego forum zarejestrował się tego samego dnia co na PiO.... :) + sprzedaje domenę cytat: Domena była pozycjonowania przez lata dzięki czemu ma naturalny Pr=4 i Google ją wręcz uwielbia icon_smile.gif

Link do tego postu: https://webinside.pl/...70ebf9fd7ead7ed

Zamknąłem temat? Czy jeszcze bardziej go rozwinąłem?

Dziękuję, dobranoc :faja:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm dziwny zbieg okoliczności? identyczny nick jakiś czas temu na innym forum oferował domenę rozkosz.xxx ;)

kamilp7[/url'>']

Jednak chcąc być bardziej obiektywny zapraszam do zapoznania się z postem )ogłoszeniem który napisany jest przez użytkownika o nicku: funnetowisko / oczywiście ktoś inny mógł wymyśleć tak popularny login;) i to może być tylko czysty zbieg okoliczności, ale to że ten użytkownik o tym samym nicku z innego forum zarejestrował się tego samego dnia co na PiO.... :) + sprzedaje domenę cytat: Domena była pozycjonowania przez lata dzięki czemu ma naturalny Pr=4 i Google ją wręcz uwielbia icon_smile.gif

Link do tego postu: https://webinside.pl/...70ebf9fd7ead7ed

Zamknąłem temat? Czy jeszcze bardziej go rozwinąłem?

wspomniałem już o tym, więc ameryki dzisiaj nie odkryłeś ;) dobranoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to że ten użytkownik o tym samym nicku z innego forum zarejestrował się tego samego dnia co na PiO.... :) + sprzedaje domenę

Szokująca oferta sprzedaży.

Serwis który jest w czarnej d... ma niby zarobić 10.000 w dwa dni.

To mój porównując powinien zarobić 10 baniek w jeden dzień.

Typowe naciągactwo. Cypryjska ściema.

Jesli to tej Paniusi, to może lepiej niech ona już zamilknie.

Sorry, nie odpowiadam na PMy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności