Skocz do zawartości

O2 wykupuje Wirtualną Polskę za 375mln zł


slawekwch

Rekomendowane odpowiedzi

O2.pl wykupiło 100% akcji Wirtualnej Polski za 375mln zł.

No to się rynek portali konsoliduje. Swoją drogą bardziej bym się spodziewał tego, że ktoś wykupi o2, niż WP...

https://finanse.wp.pl/kat,1033731,wid,16100367,martykul.html?ticaid=111895

zdecydowanie najlepsze gry przeglądarkowe online

kurs java programowanie obiektowe

Rynek walutowy i podstawy forex w jednym miejscu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą bardziej bym się spodziewał tego, że ktoś wykupi o2, niż WP

Rzeczywiście. Może to taka ucieczka do przodu. Już nie raz się zdarzało, że ktoś próbował ratować du**ę inwestując w większego gracza. W każdym razem ciekawe.

- Przypadek? Wszechświat nie może sobie pozwolić na taki luksus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O2.pl wykupiło 100% akcji Wirtualnej Polski za 375mln zł.

No to się rynek portali konsoliduje. Swoją drogą bardziej bym się spodziewał tego, że ktoś wykupi o2, niż WP...

https://finanse.wp.pl...l?ticaid=111895

Dla jasności jeszcze nie wykupiło. Najpierw musi się zgodzić UOKIK.

Filmy animowane typu explainer video. Najlepszy serwis AGD Gdańsk, jak zepsuje się lodówka, pralka lub inne urządzenie AGD. Organizujemy bezpieczny import z Azji do krajów Unii Europejskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednym słowem szkoda.. Bo wp.pl ma naprawdę jeszcze ogromny potencjał i rzeszę (niestety malejącą, ale jeszcze wciąż dużą) czytelników. Miałem lekką nadzieję, że ktoś zagranicznych inwestorów weźmie ten projekt lub ktoś inny, ale nie o2.pl :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WP potrzebuje tlenu ... :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto uratuje onet?;p

Bogusław

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grupa Brańskiego radzi sobie coraz lepiej, bo ma m.in. stosunkowo niski koszt tworzenia contentu; znaczna część materiałów (żeby nie powiedzieć, że większość) jakie trafia do serwisów zarządzanych przez O2, to w połowie cytaty z pozostałych portali branżowych + kilka zdań komentarza copywriterów. Z faktu, że to O2 przejmuje rynek mediów w Polsce to chyba nikt zadowolony nie jest.

paq studio YouTube

Masz Ducati? Patrz sklep Do Dukata | Agencja SEO Paq Studio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności