Skocz do zawartości

[startup] TextBookers.com - błyskawiczna realizacja tekstów SEO


Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 14.07.2017 o 07:47, khm303 napisał:

Czyli precle trzeba pisać na bieżąco?

Tak, precle i teksty opisowe trzeba pisać na bieżąco, nie możesz sobie ich "zaklepać" na później.

 

Dnia 14.07.2017 o 14:21, Vingag napisał:

Witajcie, znów mam problem z moim kontem. Ostatnie zlecenia skończyłam pisać bodajże w sobotę po południu, później aż do wtorku miało mnie nie być. Zostawiłam konto bez żadnych zaległych zleceń. We wtorek rano chciałam się zalogować, jak zawsze przez Facebooka i totalne zdziwienie - moje konto wyczyściło się do zera. Sam proces logowania przez FB przeszedł jak zawsze, ale na moim koncie nie ma żadnych danych, a żeby pisać cokolwiek, muszę na nowo poskładać wnioski. Administracja milczy, mimo że maila wysłałam niemal do razu. Czy ktoś miał podobny przypadek?

Administracja generalnie nie odpisuje od razu... Zdarza się, że trzeba naprawdę sporo czasu poczekać. Myślę, że poza czekaniem na odpowiedź niewiele możesz zrobić. Ewentualnie spróbować nie na maila, tylko np na Facebooka, nie wiem czy ktoś tam z nich zagląda, ale może akurat. Poza tym ja bym chyba jednak poskładała wnioski, żeby coś przez ten czas porobić. Masz w profilu oceny, historię tekstów, historię wypłat? Czy kompletnie wszystko skasowało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Vingag napisał:

Problem polega na tym, że nie mam w profilu nic, żadnych danych. Historii wypłat, ocen, kompletnie nic. Skasowalo mi też prawie stowe za napisane teksty. Pierwszego lipca zlecalam wypłatę środków i do dziś ich nie mam na koncie. 

Ja bym na Twoim miejscu dobijała się do skutku. Pomijając fakt opóźnienia z wypłatą, skasowania prawie 100 zł za teksty, pytanie ile jesteś stratna przez brak możliwości pisania od X czasu... Do tego oceny, czyli domyślne zarobki za 1000zzs... Sporo kasy są Ci winni.

Ja zlecałam 3.07, kasy nie ma, ale jeszcze mają czas wg regulaminu do jutra, więc jeszcze nie narzekam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, aura napisał:

Ja bym na Twoim miejscu dobijała się do skutku. Pomijając fakt opóźnienia z wypłatą, skasowania prawie 100 zł za teksty, pytanie ile jesteś stratna przez brak możliwości pisania od X czasu... Do tego oceny, czyli domyślne zarobki za 1000zzs... Sporo kasy są Ci winni.

Ja zlecałam 3.07, kasy nie ma, ale jeszcze mają czas wg regulaminu do jutra, więc jeszcze nie narzekam...

Już dwa razy do nich pisałam. Nie może tak być, że konto, na którym pracuje od kilku miesięcy nagle zostaje skasowane. Nie ukrywam, że pisanie na tb dość zasila mój budżet, a w tej chwili od tygodnia jestem od tego odcięta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Vingag napisał:

Już dwa razy do nich pisałam. Nie może tak być, że konto, na którym pracuje od kilku miesięcy nagle zostaje skasowane. Nie ukrywam, że pisanie na tb dość zasila mój budżet, a w tej chwili od tygodnia jestem od tego odcięta. 

Spróbuj może przez facebooka, albo profil TB tutaj, na forum. Może akurat ktoś raczy Ci odpisać... Strasznie kiepska sprawa, szczególnie jeśli zarobki z TB są sporą częścią Twojego budżetu - odcięcie na 1/4 miesiąca daje realne straty. Nie zapomnij o tym przypomnieć, nie powinni zostawić tego tak sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.07.2017 o 07:25, aura napisał:

Macie może sprawdzony i bezpieczny patent na przedłużenie zlecenia o te 36? Czyli wysłanie do moderacji tekstu, żeby wrócił do poprawienia?

Niestety, nigdy nie korzystałam z takiego rozwiązania. Moderacja działa różnie, balabym się, że niedokończony tekst w takim stanie dotrze do klienta. Nikt z tb dalej nie odpisał mi odnośnie mojego problemu, napisałam już trzecia wiadomość. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 20.07.2017 o 23:48, Gocha napisał:

Przed upływem terminu wysyłasz tytuł tekstu, w miejscu na tekst piszesz słowa kluczowe i dalej wstawiasz x do wymaganej ilości znaków. komputer przepuści, a moderator wie, że przedłużasz czas.

Dziękuję, z racji nagłego wyjazdu pierwszy raz zmuszona byłam wypróbować ten sposób. Moderator wiedział o co chodzi, odesłał tekst z komentarzem "przedłużenie terminu".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, AlexandraD napisał:

Czy ktoś również znów nie otrzymał przelewu na czas? Powoli staje się to normą...

Tak, ja. Przelew powinien być 31.07 na koncie max, bo do soboty - 29.07 był termin czyli owe dwa tygodnie. Nadal po przelewie nie ma śladu, status "oczekuje"... Jeśli można zapytać, na jaką kwotę masz przelew? Mniej więcej. Zastanawiam się czy wysokość wypłaty może mieć coś wspólnego z przedłużającym się terminem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, AlexandraD napisał:

Przelew na jedną z możliwie najniższych kwot więc myślę, że to nie od tego zależy. Ja wiem, że wakacje... ale bez przesady :/

Dokładnie... Lekko mówiąc niepoważne podejście. Dodatkowo nikt na maile nie odpisuje, czyli w żaden sposób nie da się dowiedzieć kiedy można się spodziewać pieniędzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności