Skocz do zawartości

[startup] TextBookers.com - błyskawiczna realizacja tekstów SEO


Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 10.08.2017 o 12:24, AlexandraD napisał:

No jak widać są "równi i równiejsi" skoro znowu dwa dni po terminie, a przelewu dalej nie ma, a niektórzy wcale problemu z tym nie mają. Szkoda słów.

Ja mam nadzieję, że doczekam się przelewu w terminie. Zleciłam go rano 10 sierpnia, a gotówki potrzebuję na wyjazd 26-tego. Jakby nie patrzeć, to ponad dwa tygodnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zdenerwowałam się...Napisałam tekst specjalistyczny według mojego zrozumienia opisu Zleceniodawcy, ale Moderator odrzucił mi go z komentarzem, że tekst nie spełnia wymagań specjalistycznego. Fakt, otrzymałam w zleceniu linka, by napisać nowy tekst na daną podstronę ale bez żadnych innych sugestii, więc zrozumiałam, że mam poprawić tekst, by był bardziej profesjonalny i "poukładany". Napisałam to moderatorowi z zaznaczeniem, że może się mylę, no to zrobił mi odrzut, punkt karny i -%.

  • Like 1

Jestem Marta i nie mam 22 lat:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Vingag napisał:

Ja mam nadzieję, że doczekam się przelewu w terminie. Zleciłam go rano 10 sierpnia, a gotówki potrzebuję na wyjazd 26-tego. Jakby nie patrzeć, to ponad dwa tygodnie. 

 

Ja pieniądze powinnam otrzymać 08.08, a przelew był dopiero po południu 11.08. Trzymam kciuki, że w Twoim przypadku się uda. Niestety tak jak napisała to @Gocha w wakacje tak wygląda. Sezon urlopowy i chyba nie pozostaje nic innego jak uzbroić się w cierpliwość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja powinnam dostać dzisiaj, ale jak na razie ani widu ani słychu...

jutro święto, więc pewnie też nic z tego nie będzie

 

a z drugiej strony wakacje wakacjami, ale u mnie w pracy nikt nie tłumaczy "jest okres urlopowy, więc otrzymacie wypłaty kilka dni po terminie"

tym bardziej, że u mnie to nie jest pierwszy raz (ostatnie wypłaty to zazwyczaj jakieś opóźnienia) - i powoli przestaje być to zabawne

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też czekam dziś na przelew i  jeszcze nawet nie jest napisane "zrealizowano", więc nie łudzę się, że dziś otrzymam pieniądze. Z powodu właśnie tych "małych poślizgów" zdecydowałam się robić wypłaty systematycznie. Wiem, że niestety na tym tracę, ale czasem mam wrażenie, że na pieniądze się nie doczekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dbają o dobrych copy, bo ja mam 5,69 i staż od początku działania serwisu. Wiem,że są osoby z wyższą średnią. Nie można pewnych rzeczy po ludzku załatwiać? Kontakt na maila zerowy...porażka...albo odpisują i tak nic nie robią z danym problemem (jak u mnie naliczanie 2X pkt karnych za przekroczony czas).

Jestem Marta i nie mam 22 lat:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności