Skocz do zawartości

[startup] TextBookers.com - błyskawiczna realizacja tekstów SEO


Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś moderator odrzucił mi tekst specjalistyczny jaki trzasnąłem pod precla, zrobiłem tak specjalnie bo ten kto tam siedzi to omnibus i ma chyba największą wiedzę, od tego czasu nie korzystam z tego serwisu :D 

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Herkules, ja też ich pożegnałam, bo moderatorzy czepiają się tylko copy, a absurdalne życzenia zlecających za 2 zł są święte. Stosunek serwisu do piszących jest żenujący, traktują gorzej niż niewolników. Dobra firma pozycjonująca nie zleca tekstów na TB. Woli więcej zapłacić za pewność jakości. Na preclach pozycjonują tylko amatorzy, którzy nie mają pojęcia o wymaganiach Google.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nadal nie ma możliwości wypłaty środków z programu partnerskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzisiaj jestem naprawdę wściekła. Dostałam zlecenie od mojego stałego klienta, dla którego naprawdę lubię pisać, bo i temat przyjemny, i zawsze miły komentarz przy ocenie. Dziś pisałam cztery teksty tematyczne. Wszystkie w ten sam sposób. 

Dwa z nich moderator przepuścił, dwa z nich odrzucił ze względu na brak frazy w pierwszym akapicie. Cóż, wiem jak zawsze piszę zlecenia dla tej osoby i wiem, że zawsze bardzo się podobają, ale ze względu na święty spokój przerzuciłam tę frazę do pierwszego akapitu. Okazuje się jednak, że moderator finalnie i tak odrzucił mi te dwa zlecenia. 

Serdecznie dzięki za zmarnowany czas i stracony zarobek. Napisałam reklamację, ale zapewne skutek będzie taki, jak zawsze - czyli żaden. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności