Skocz do zawartości

[startup] TextBookers.com - błyskawiczna realizacja tekstów SEO


Rekomendowane odpowiedzi

Ja korzystam z TextBookers od dawna i nie miałem do tej pory z nimi problemów - zarówno z kontaktem, jak i samym działaniem systemu. Niedawno miałem problematyczną kwestię i odpowiedzieli w przeciągu jednego dnia ;) Jako copywriter - mogę polecić ;)

Pozdrawiam, Paweł Ryszka. Potrzebujesz copywritera? Pisz na kontakt [at] dobreteksty.pl!

 

Gry komputerowe - najlepsze w sieci! SEO dla początkujących - wejdź! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, że w większości przypadków czeka się na odpowiedź bardzo długo. Ponadto wcale nie tak rzadko sprawa pozostaje przez miesiące nierozwiązana. Wiem to nie tylko ze swojej autopsji. Interes copywritera jest tutaj spychany na sam koniec. Anna2002 - i jak sprawa została rozwiązana pomyślnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do dzisiaj nie otrzymałam odpowiedzi.. i nawet nie jestem zdziwiona :-)

 

zlecenie dokończyłam (bo ile można czekać na odpowiedź) i zostało ono zaakceptowane automatem,

współpracuję z serwisem prawie rok i chyba właśnie przyszedł kryzys ;-)

zobaczymy, jak to dalej będzie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie nastąpił trochę później, ale od razu rozpętałam wojnę na forum i nieustanne ponaglenia e-mailem. Dość szybko sprawę załatwili, ale niesmak pozostał. Miało to też dobre strony, bo zmusiło mnie do znalezienia nowych zleceń (znacznie lepiej płatnych). Na Tb zostawiłam sobie tylko 1 klienta, dla którego piszę ok. 100 tekstów miesięcznie (mój limit). Teksty są schematyczne pod względem układu, ale i tak moderator podrzucił. Bez poprawiania wysłałam ponownie z odpowiednim komentarzem, przeszedł, klient ocenił na 6. Poza traktowaniem copywritera jak pracownika, który przynosi zysk, brakuje kontaktu z klientem. Ja stosuję pisanie pod tekstem informacji do zlecającego, jak na razie działa.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam czy jest możliwość anulowania już aktywnych zleceń ?

Sprawdź  kontenery biurowe Ultramodula, – to innowacyjna marka z branży budownictwa modułowego będąca częścią firmy Ultragroup.
Autoryzowany sklep z zegarkami, zegarki męskie i damskie - Zegart.pl

A może chcesz kupić meblościanki - sprawdź perlavita.com.pl meble do każdego wnętrza. W dobrej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile się nie mylę w przypadku copy chyba nie ma takiej możliwości. Nie wiem czy w przypadku zlecającego nie było takiej możliwości do godziny od zlecenia tekstu o ile nie został rozpoczęty już przez copywritera? Może ktoś coś więcej wie w tym temacie? Może również regulamin jasno określa takie rzeczy, warto sprawdzić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuj

I. Dwie istotne zmiany jakie wprowadziliśmy:

1. Anulowanie zleceń – od tej pory w sekcji Strefa klienta -> Aktywne zlecenia możliwe jest anulowanie zlecenia w ciągu pierwszych 60 minut od jego dodania.

Anulowanie możliwe jest tylko wtedy gdy żaden copywriter nie podjął się realizacji zlecenia. Podobnie jeżeli przy dodawaniu zlecenia wskazaliście konkretnego copywritera który ma to zlecenie realizować to anulowanie go również nie będzie możliwe.

https://www.textbookers.com/blog/kolejne-usprawnienia-i-korekta-cen/

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ratunku,

wysłałam niedokończony tekst - przez pomyłkę wcisnęłam klawisz na klawiaturze i wysłało (urwany w pół zdania),

co gorsza - przeszło to przez moderację (nie wiem jakim cudem, bo był to tekst tematyczny, więc absolutnie nie mógł być przyjęty w takiej formie),

i co mam teraz zrobić? wysłałam maila, ale pewnie nie doczekam się odpowiedzi - no jasna cholera :/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie panikuj, widocznie tekst już zawierał słowa kluczowe i odpowiednią ilość znaków (inaczej system by nie puścił), albo klient dopisze, albo odrzuci i wtedy dokończysz. Pamiętaj, żeby nie dać sobie wrzucić pkt karnych, moderator powinien zwrócić tekst do poprawy.

Widzę, że niektóre tematyczne (3000 za 11 zł) mają wymagania jak za artykuł do gazety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oddanie do poprawy przez klienta byłoby w tej sytuacji najlepszym rozwiązaniem,

ale obawiam się, iż może być inaczej - biorąc pod uwagę okres świąteczny,

a to stały klient, z którym dobrze mi się współpracuje.. a tym razem otrzyma niedokończony tekst...

 

i znowu pojawia się problem kontaktu ze zleceniodawcą - o ileż byłoby łatwiej, jakby można byłoby napisać krótką notkę o problemie technicznym, który dałoby się rozwiązać w pięć minut,

 

swoją drogą dziwię się, że niektórzy mają problem z odrzucaniem tekstu za brak przecinka, a w tym przypadku przeszedł tekst urwany w pół zdania, bez zakończenia...szok,

zobaczymy, jak to będzie... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anna2002 Jest kilka typów moderatorów, jedni jak widzą, że zlecenie indywidualne to akceptują bez czytania, inni drobne poprawki robią sami, jest jeden moderator bardzo upierdliwy, który zawsze się do czegoś przyczepi. W jego przypadku tekst wysyłam ponownie bez poprawy z komentarzem co o tym myślę i jest akceptowany. Oczywiście może zdarzyć się, że zrobię jakiś błąd, wtedy uszy po sobie i poprawiam (nie zdarzyło mi się to od bardzo dawna).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to doskonale wiem, bo współpracuję z tb na tyle długo, iż orientuję się, jak to funkcjonuje,

 

a tu taka sytuacja..

i obawiam się, że późniejsze "przepychanki" z tb (w sprawie ewentualnej złej oceny lub punktu karnego za odrzucenie tekstu przez klienta) wcale nie będą łatwe :/

 

"znamy się" z klientem, mam wysoką średnią, ale nie wiem, jak zareaguje, gdy zobaczy to coś... w innej sytuacji pewnie bym się śmiała (bo każdemu może zdarzyć się "wpadka techniczna"), ale jakoś nie jest mi do śmiechu... i co tu dużo mówić - denerwuje się,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności