Skocz do zawartości

[startup] TextBookers.com - błyskawiczna realizacja tekstów SEO


Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że nie ma się czym denerwować :) ja kiedyś byłam w podobnej sytuacji, stresowałam się podobnie jak ty ale później nadal otrzymywałam zlecenia. Więc wydaje mi się, że jeżeli Twoje teksty się podobają klient nadal będzie Ci je zlecał, a może będziesz miała szansę poprawić ten tekst jeżeli będzie zwrócony. Głowa do góry :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jestem sfrustrowana. Moderator odrzucił mi tekst, bo według niego był niezgodny ze zleceniem. Jednak wiem, że był napisany ok. Wysłałam maila na biuro, ale jak wiadomo na odpowiedź ciężko liczyć....  Szkoda, że dalej nie ma opcji normalnej rozmowy z moderatorem  i tylko można się denerwować z powodu tej bezsilności.  Zresztą oni mają swoje humorki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kluskaKRK, jeżeli uważasz, że tekst był zgodny ze zleceniem, to wyślij ponownie bez poprawek, będzie inny moderator na dyżurze, ewentualnie możesz napisać komentarz na moderatora. Pierwsze odrzucenie nie skutkuje pkt karnymi, więc nie ma się co stresować, chociaż może być wkurzające. Jak podobają się Wam tysiące precli po 300 zzs z dziwnymi frazami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak radzicie sobie z upierdliwym moderatorem?

Według jednego moderatora praktycznie wszystkie teksty na tę samą frazę są autoplagiatem choć tak naprawdę są o czymś innym.

Zastanawiam się jak inni sobie z tym radzą. Zaznaczam, że problem jest tylko z jednym osobnikiem, dla innych teksty są zawsze do zaakceptowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Anna2002 Ja też :)

 

@To_masz W zasadzie to trochę Cię rozumiem, tylko spójrz na to z innej strony :) Taka praca moda, że dokładnie sprawdza zlecenia. Ja kiedyś też pisałam podobnie, ale już się tego oduczyłam. Powód? Napracowałam się przy kilku bardzo podobnych tekstach, klient zwrócił wszystkie do poprawy z zarzutem, że używałam podczas ich tworzenia jakiś mieszarek...Nie wiem dokładnie jak te narzędzia się nazywają. Więc straciłam nerwy i czas na wykonanie zlecenia drugi raz. Dlatego chyba warto urozmaicić choć trochę takie teksty. Lepiej się je czyta, nie ma problemów i marne szanse, że spotka Cię taka przyjemność jak mnie kiedyś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności