Skocz do zawartości

[startup] TextBookers.com - błyskawiczna realizacja tekstów SEO


Rekomendowane odpowiedzi

ja w takim przypaku staram się pisać teksty o nieco innej tematyce,

na przykład gdy jest kilka tekstów w paczce - przykładowo z frazą "mable dziecięce" - to piszę jeden tekst ogólny, drugi o tym, jakie powinny być te meble, trzeci jak je wybierać, na co zwracać uwagę etc.

lepiej się pisze (bo nie muszę kombinować, jak napisać to samo w kilku tekstach) i nie ma ryzyka autoplagiatu

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anna 2002 robisz bardzo dobrze, dzięki temu unikniesz autoplagiatu, co często się zdarza, jeżeli masz napisać 30 tekstów z tą samą frazą. AleksandraD, trochę masz rację, ale zawsze zaznaczałam, że piszę tylko dla jednego klienta, teraz nie piszę nawet dla niego. Nigdy nie zdarzyła mi się sytuacja podobna do twojej lub To_masza, jedna fraza nie oznacza jednego tekstu mielonego w kółko. Tematów można wymyślać nieskończoną ilość razy, ale każda kolejna dziesiątka wymaga kreatywności, za którą TB dodatkowo nie płaci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

Sprawdźcie czy nalicza wam punkty za zlecenia. Ja dostałem dzisiaj coś takiego:

 

Podsumowanie realizacji zlecenia

Realizacja zlecenia nr 187085 została zakończona.

Podsumowanie

Zatwierdzone teksty: 1
Nienapisane teksty: 0
Odrzucone teksty: 0
Zarobione punkty:

0.00

 

 

 

a następnie po godzinie drugiego maila:

 

Niektóre teksty zostały zatwierdzone przez klientów. Liczba zatwierdzonych tekstów: 1.

Otrzymałeś(aś) za nie 4.56 punktów.

Teksty zostały zatwierdzone:

Punktów jednak nie naliczyło............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, może w paczce było kilka tekstów i jeszcze zostało kilka do zatwierdzenia,

w takim przypadku nalicza punkty dopiero po akceptacji całości,

 

albo znowu coś się popsuło,

u mnie - jak na razie - nalicza poprawnie,

 

AleksandraD - termin odpowiadania na maile jest jedną wielką niewiadomą :-)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

2 godziny temu, kristoveruser napisał:

Niektóre teksty zostały zatwierdzone przez klientów. Liczba zatwierdzonych tekstów: 1.

Otrzymałeś(aś) za nie 4.56 punktów.

  

Anna2002 ma rację według mnie, masz napisane - niektóre teksty zostały zatwierdzone, czyli nie wszystkie z paczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witajcie!

Piszę w sprawie punktów karnych. Pochorowałam się dość konkretnie, a na profilu miałam sporo aktywnych zleceń indywidualnych. Zleceń było około 15, jednak dwa na 20 tekstów, reszta na 2-4. Łącznie około Starałam się jak mogłam, żeby napisać z nich jak najwięcej, ale z racji gorączki, która nie chciała odpuścić udało mi się to tylko w niewielkim stopniu, z około 60 tekstów napisałam powiedzmy 1/3. Starałam się na tyle, że jednego wieczoru czując się beznadziejnie pisałam do 1:30, po czym o 4:00 rano wstałam i pisałam dalej, bo do 7:30 były terminy..

Takim oto sposobem za niezrealizowane zlecenia zarobiłam w ciągu niespełna tygodnia... 19(!) pkt karnych... Kosmos... :unsure:

Moja wina, wiem, biję się w pierś. Gdyby nie choroba i fakt, że zawaliłam się zleceniami indywidualnymi nie byłoby sprawy. No a że dopadło mnie w momencie takiej ilości zleceń na koncie, to wyszło jak wyszło...

 

Koniec końców, średnią na profilu mam 5,56 przy czym nigdy nie anulowałam oceny nawet gdy wiedziałam, że jest nieadekwatna - nie pytajcie czemu, chyba zwyczajnie nie chciało mi się z tym babrać.. Na tb nie jestem długo, około miesiąca, z czego tydzień to był właśnie ten zawalony tydzień. Wypłat już kilka za mną, dostawałam już jakiś czas temu zlecenia z gwiazdką.

Napisałam 6.06 rano maila do tb z wyjaśnieniem sytuacji, jednak do tej pory nie otrzymałam odpowiedzi.

Jest jakakolwiek szansa, że choćby z racji dobrej średniej i sytuacji losowej, przez którą nie byłam w stanie wypełnić zleceń - punkty zostaną chociaż w części skasowane i wróci możliwość pisania?

 

Z góry dziękuję za odpowiedzi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę, że w tej sprawie najlepiej kontaktować się z tb i bezpośrednio z nimi próbować wyjaśniać problem,

na forum pewnie nikt Ci nie udzieli jednoznacznej odpowiedzi, bo pewnie są to sprawy rozpatrywane indywidualnie,

z tego co pamiętam, to były przypadki, iż tb anulowało punkty karne, ale szczegółów nie znam,

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko 8, piszę maile do TB, prywatne wiadomości na facebooku i nic. Dziwię się, że jest taki problem w anulowaniu punktów.  Wiem, że planowane były zmiany - punkty, po określonym czasie miały same znikać Nic z tego nie wyszło.

 

Wracam do TB po wielu  miesiącach przerwy i trochę denerwują mnie te punkty... Najwyżej założę nowe konto. Niesmak jednak pozostanie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, oldi napisał:

Mam tylko 8, piszę maile do TB, prywatne wiadomości na facebooku i nic. Dziwię się, że jest taki problem w anulowaniu punktów.  Wiem, że planowane były zmiany - punkty, po określonym czasie miały same znikać Nic z tego nie wyszło.

 

Wracam do TB po wielu  miesiącach przerwy i trochę denerwują mnie te punkty... Najwyżej założę nowe konto. Niesmak jednak pozostanie ...

Nowe konto? Z tego co widziałam w regulaminie, właśnie szukając informacji odnośnie punktów karnych możliwe jest posiadanie tylko jednego konta przez daną osobę. W celu skasowania - jeśli dobrze pamiętam, a mogę się mylić - trzeba pisać do administracji. Czyli jak? Pisać do nich o skasowanie konta, a później z tego samego maila zakładać nowe konto? Co później z rozliczeniem pit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, aura napisał:

Nowe konto? Z tego co widziałam w regulaminie, właśnie szukając informacji odnośnie punktów karnych możliwe jest posiadanie tylko jednego konta przez daną osobę. W celu skasowania - jeśli dobrze pamiętam, a mogę się mylić - trzeba pisać do administracji. Czyli jak? Pisać do nich o skasowanie konta, a później z tego samego maila zakładać nowe konto? Co później z rozliczeniem pit?

 

Szczerze? Nie mam pojęcia. Wolałbym skasowanie punktów i dalsze pisanie, Mam jednak wrażenie, że tylko mi na tym zależy. Sprawdzę w praktyce... Wiele dni temu napisałem do administracji TB. Sprawdziłem przed chwilą - zero odpowiedzi. Maciej Matysik., co Ty na to ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności