Skocz do zawartości

[startup] TextBookers.com - błyskawiczna realizacja tekstów SEO


Rekomendowane odpowiedzi

Gość maugosias
Przed chwilą, pawig napisał:

Zgłaszam ten sam probem. W piątek otrzymałem na maila info o realizacji przelewu (zaległa płatność), w TB także zmienił się status z oczekuje na zrealizowano.. Jeśli przelew został rzeczywiście wykonany w piątek to dziś od godziny pieniądze powinny być na moim koncie, a kasy jak nie było tak dalej nie ma.

 Dokładnie!

Jak zlecałam wypłatę w lutym, to pieniądze weszły mi z pierwszym księgowaniem dnia kolejnego (roboczego), mimo, że (zgodnie z godziną e-maila z rachunkiem), przelew mógł być robiony popołudniu dnia poprzedniego (czyli mógł wyjść z banku TB rano w dniu, kiedy otrzymałam przelew)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość maugosias
2 minuty temu, monis190 napisał:

Sprawdźcie kiedy są sesje elixir...

Ta informacja jest ogólnie dostępna - przepraszam, że napiszę dosadnie, le nie robiłabym z siebie osoby "niedoinformowanej" nie wiedząc, kiedy na moich kontach są księgowane wpłaty :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

34 minuty temu, maugosias napisał:

Ta informacja jest ogólnie dostępna - przepraszam, że napiszę dosadnie, le nie robiłabym z siebie osoby "niedoinformowanej" nie wiedząc, kiedy na moich kontach są księgowane wpłaty :(

Zobacz też, kiedy kasa "wychodzi" z konta nadawcy. Przelewy wysłane w piątek od różnych nadawców dostaje w poniedziałek między 15 a 16. Rzadko o 11-12.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę w ogólne nie byłoby tej dyskusji, gdyby TB podało swoim copy jakąkolwiek informację , że w dniach takich a takich mogą wystąpić opóźnienia w realizacji wypłat. Zero odzewu, zero odpowiedzi będzie przy każdym opóźnieniu powodować takie dyskusje, a tym samym budować negatywny wizerunek TB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość maugosias
Dnia 19.03.2018 o 13:50, pawig napisał:

Tak naprawdę w ogólne nie byłoby tej dyskusji, gdyby TB podało swoim copy jakąkolwiek informację , że w dniach takich a takich mogą wystąpić opóźnienia w realizacji wypłat. Zero odzewu, zero odpowiedzi będzie przy każdym opóźnieniu powodować takie dyskusje, a tym samym budować negatywny wizerunek TB.

Otóż to :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mają poczucie humoru ;)

 

Powód odrzucenia, to nie JEST OPIS PRODUKTU specyfikacja zlecenia (przez zleceniodawcę)  OPIS FIRMY :D

 

Wypłata po 24 dniach, na koncie zostało 2,30 więc ewakuacja z tej platformy ;)

 

 

 

 

Edytowane przez Herkules

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość maugosias
2 godziny temu, SinusMaximus napisał:

Zleciłem dwukrotnie tekst angielski. Jedyny copywriter, który piszę w języku angielskim nie przyjął zlecenia. Poprosiłem o zwrot wpłaconych środków, gdyż tylko ang. teksty mnie interesowały. Od tamtej pory cisza, brak odpowiedzi, środków nie odzyskałem

Niestety nie odpowiadają na maile na żaden temat; po jakimś czasie przychodzi tylko automatyczna odpowiedź, że "zgłoszenie zostało rozwiązane".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość maugosias
3 godziny temu, AlexandraD napisał:

W serwisie nie ma tylko jednego copy, który realizuje zlecenia w tym języku. Na maile odpisują, ale z małym poślizgiem. Od kilku lat nigdy nie zdarzyło mi się, żeby zgłoszenie zostało samo rozwiązane bez jakiejkolwiek informacji z serwisu.

 Ja ani razu nie do czekałam się odpowiedzi na moje zapytania od "żywej" osoby z TB. Tak jak napisałam - po jakimś czasie otrzymuję info wygenerowaną przez system, że zgłoszenie zostało rozwiązane, co jednak nie było odpowiedzią na moje maila

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4.04.2018 o 18:09, AlexandraD napisał:

 Na maile odpisują, ale z małym poślizgiem

oczywiście wszystko zależy od tego, co rozumiemy pod pojęciem "mały poślizg" (zwłaszcza w sytuacji, gdy według ich własnego regulaminu mają na to 48 godzin), 

z mojego punktu widzenia nie jest to "mały poślizg", ale raczej olewanie

 

 

Od kilku lat nigdy nie zdarzyło mi się, żeby zgłoszenie zostało samo rozwiązane bez jakiejkolwiek informacji z serwisu.

ja mam inne doświadczenia - i to niestety nie tylko jeden raz,

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Uważajcie na stronę TextBookers.com i firmę za nią stojącą. Wczoraj zgłosiłem sprawę na policji, od miesięcy domagałem się zwrotu pieniędzy, lecz bezskutecznie

 

Textbookers Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością

 

8513196001

ul. Cyfrowa 6
71-441 Szczecin, PL

Moje katalog stron: Inbot.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności