Skocz do zawartości

[startup] TextBookers.com - błyskawiczna realizacja tekstów SEO


Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem ziemia nie jest okrągła, ale kto mi pomoże w realizacji tego celu ;)

 

Proszę cię bardzo, za 160 zł to takiego czegoś nie podejmie się żadna kancelaria, a większość tutaj dorabia, jak ja słyszę iż trzepią tysiące na TB to śmiać mi się chce, jak tam osiągnąłem w dobrych latach pułap 400 zł, to byłem w pierwszej trójce copy ;) teraz za duża  konkurencja i za niskie stawki 

 

 

 

 

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Herkules rekompensata nie wymaga wezwania do zapłaty, wystarczy wystawić notę 

 

oprócz tego można windykować odsetki od zaległości 

 

to jest piękne - 100 zł do wypłaty w terminie 14 dni, 15 dnia nie ma wypłaty i nota na rekompensatę :)

Edytowane przez Kasia_Maciek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość maugosias

A tak z innej beczki - widzicie te aktualne zlecenia na precle z dziwnie dobranymi słowami kluczowymi? Śmieszne to; kto to w ogóle zleca? Dobrze, ze nie trzeba się tego tykać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość maugosias
9 minut temu, pawig napisał:

TB oczywiście znowu spóźnia się z wypłatą.

No wiesz, odstęp między weekendem majowym a tym z Bożym Ciałem jest tak krótki, że trudno oderwać się pewnie od odpoczynku i zrealizować wypłaty :/ Czyli, widzę, że jeśli chcę mieć trochę dodatkowej gotówki na wakacje, powinnam zlecić wypłatę do 10. czerwca - może będę miała kasę do 5. lipca. Ręce opadają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość maugosias
31 minut temu, pawig napisał:

W marcu marcu spóźnili mi się z dwie wypłatami. W kwietniu miałem przerwę w pisaniu. Zacząłem znów w maju i widzę, że jak opóźnienia były tak nadal są. Ręce opadają, racja.

U mnie jak do tej pory (5 wypłat od początku współpracy od stycznia, pierwsza wypłata w lutym), dwie były spóźnione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość maugosias

Nie wiem, co jest, ale ciągle trafiam na zapleczówki osoby, która daje co najwyżej piątki. Nigdy nie dostałam od niej 6. Przez to obniżyła mi już porządnie średnią i za chwilę nie będzie mi się opłacało zapleczówek pisać :/ Jak biorę tego typu teksty od innych zleceniodawców, to ocenia mniejsza od 6 zdarza mi się raz na 10 - 15 tekstów (wtedy jest to zawsze 5), a więc to coś chyba znaczy.

 

Prawdę mówiąc nie wiem więc, czy chodzi znowu o jakieś wygórowane wymagania, czy o czystą złośliwość...

 

A druga sprawa - widzę w podglądzie, że na realizację czeka 784 zleceń, które ja mogę realizować (nie mogę tylko tych "eksperckich") tymczasem zapleczówek i tematycznych brak, precli jest 6 stron tematów + 2, a w każdym średnio po 2 teksty do realizacji (czyli od 1-3), opisów do katalogów ok. 2 strony (najwięcej w temacie 4), a opisów produktów 2 tematy (łącznie 3 teksty) - trochę mało mi się wydaje, żeby dobić ponad 750 tekstów do realizacji)

 

Edytowane przez maugosias
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, maugosias napisał:

Nie wiem, co jest, ale ciągle trafiam na zapleczówki osoby, która daje co najwyżej piątki. Nigdy nie dostałam od niej 6. Przez to obniżyła mi już porządnie średnią i za chwilę nie będzie mi się opłacało zapleczówek pisać :/ Jak biorę tego typu teksty od innych zleceniodawców, to ocenia mniejsza od 6 zdarza mi się raz na 10 - 15 tekstów (wtedy jest to zawsze 5), a więc to coś chyba znaczy.

 

Prawdę mówiąc nie wiem więc, czy chodzi znowu o jakieś wygórowane wymagania, czy o czystą złośliwość...

 

A druga sprawa - widzę w podglądzie, że na realizację czeka 784 zleceń, które ja mogę realizować (nie mogę tylko tych "eksperckich") tymczasem zapleczówek i tematycznych brak, precli jest 6 stron tematów + 2, a w każdym średnio po 2 teksty do realizacji (czyli od 1-3), opisów do katalogów ok. 2 strony (najwięcej w temacie 4), a opisów produktów 2 tematy (łącznie 3 teksty) - trochę mało mi się wydaje, żeby dobić ponad 750 tekstów do realizacji)

 

 

są tacy klienci. miałem tak z jednym na specjalistycznych. wziąłem od niego ok 30 tekstów, wszystkie ocenił mi na 5, średnia spadła w dół i zaniżył mi stawkę, życie. Najgorsze jest to, że był zadowolony z moich tekstów, bo kolejne zlecał mi bezpośrednio. no cóż, nic nie poradzisz 

W dniu 29.05.2018 o 11:18, pawig napisał:

Ha, właśnie dostałem kasę :D

Ale co ciekawe, na TB nadal widnieje status "oczekuje".

 

Pawig możesz powiedzieć ile czekałeś na kasę? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim! Prowadzę bloga i od pewnego czasu planuję wzbogacić go tekstami zleconymi. Jestem biegły w internetach, ale kompletnie zielony w temacie zlecania i współpracy z copywriterami :-) Mam kilka banalnych pytań. Czy możecie mi doradzić albo podpowiedzieć ile znaków średnio liczy "dłuższy tekst"? WordPress podczas pisania wpisu zlicza słowa. Nie za bardzo wiem jak się ma jedno do drugiego. Moja strategia bloga opiera się na dłuższych tekstach, dobrych jakościowo. Chciałbym zlecić na początek 3 dłuższe teksty tzw. tematyczne. Myślałem o trzech tekstach, każdy po 4-5 tyś. znaków. Czy to dobry pomysł?

W internecie jest wiele platform copywriterskich i zastanawiam się, którą wybrać. Tutaj wypowiadał się ktoś wcześniej z textbookers.com, że nie ma czasu na prowadzenie biznesu, czy coś takiego :-) Dla mnie nie jest to pozytywny znak i mam wątpliwości, czy nie wybrać innej platformy. Która platforma uchodzi za największą w Polsce? Może zlecić to komuś przez na przykład oferię?

 

Jeszcze pytanie na koniec, jaką mam gwarancję, że kupiony lub zlecony tekst nie pojawi się potem na innej stronie?
Pozdrawiam, M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość maugosias
49 minut temu, angru napisał:

Cześć wszystkim! Prowadzę bloga i od pewnego czasu planuję wzbogacić go tekstami zleconymi. Jestem biegły w internetach, ale kompletnie zielony w temacie zlecania i współpracy z copywriterami :-) Mam kilka banalnych pytań. Czy możecie mi doradzić albo podpowiedzieć ile znaków średnio liczy "dłuższy tekst"? WordPress podczas pisania wpisu zlicza słowa. Nie za bardzo wiem jak się ma jedno do drugiego. Moja strategia bloga opiera się na dłuższych tekstach, dobrych jakościowo. Chciałbym zlecić na początek 3 dłuższe teksty tzw. tematyczne. Myślałem o trzech tekstach, każdy po 4-5 tyś. znaków. Czy to dobry pomysł?

W internecie jest wiele platform copywriterskich i zastanawiam się, którą wybrać. Tutaj wypowiadał się ktoś wcześniej z textbookers.com, że nie ma czasu na prowadzenie biznesu, czy coś takiego :-) Dla mnie nie jest to pozytywny znak i mam wątpliwości, czy nie wybrać innej platformy. Która platforma uchodzi za największą w Polsce? Może zlecić to komuś przez na przykład oferię?

 

Jeszcze pytanie na koniec, jaką mam gwarancję, że kupiony lub zlecony tekst nie pojawi się potem na innej stronie?
Pozdrawiam, M.

 

Odpisałam na priv, ale można też poszperać po tym forum - są wątki dotyczące innych platform copywriterskich.

PS co do ostatniego pytania - copywriterzy mają umowy z takimi platformami i chyba złamaliby prawo, gdyby w identycznej formie przekazali tekst więcej niż jednemu zleceniodawcy (sprawy plagiatowe)

Edytowane przez maugosias
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.05.2018 o 14:15, amebix napisał:

 

Pawig możesz powiedzieć ile czekałeś na kasę? 

 

Termin wypłaty przypadał na niedzielę (27.05), dostałem w środę (30.05). Tyle, że od poniedziałku codziennie na upartego pisałem maila z przypomnieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności