Skocz do zawartości

[startup] TextBookers.com - błyskawiczna realizacja tekstów SEO


Rekomendowane odpowiedzi

Gość maugosias
4 godziny temu, Emi93 napisał:

Cześć Wam :DMożecie mi powiedzieć czy dobrze myślę że dopóki nie wypłacam punktów zebranych na TB to do  tego momentu nie muszę się rozlczać z tego tytułu deklaracji podatkowej? ^_^

Tak. Czyli jeśli wypłacisz jeszcze w tym roku, to TB wyśle zaliczkę na podatek do Twojego Urzędu Skarbowego, a w 2019 dostaniesz PIT do rozliczenia. Jeśli zrobisz wypłatę już 1.stycznia 2019, to zaliczki będą już za 2019 rok, a PIT dostaniesz w 2020 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Emi93 napisał:

Dziękuję za odpowiedzi ! Chciałabym sie jeszcze dopytać co to znaczy że tekst czeka na moderacje?:D Dopiero teraz zdałam sobie sprawę z tego...

 

To znaczy dokładnie to, że czeka na moderację :) Zanim zostanie wystawiony klientowi do wglądu i oceny oraz zakupu, sprawdzają go moderatorzy z TB. Ich zadaniem jest wyszukanie ewentualnych literówek, błędów ortograficznych, gramatycznych, stylistycznych itp. Jak coś znajdą, to cofają zlecenie do poprawy. Jak będzie ok., to rpzekazują tekst do akceptacji przez klienta. Jeżeli klient w ciągu trzech dób nie kupi tekstu, ale też go nie odrzuci lub nie zleci poprawy, tekst sprzeda się z automatu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.11.2018 o 10:17, plamster napisał:

Okej. Dziękuję Wam za odpowiedź :)

 

A co do precli rzędu powyżej 2000 a tym bardziej +3000 znaków. Myśle że trzeba je omijać. Trzeba pamiętać że pisanie precli na tyle znaków to w zasadzie pisanie tekstu zapleczowego i  nieważne wtedy jest ,czy temat pasuje czy też nie. Przy takiej ilości znaków czy chcesz czy nie chcesz musisz sięgnąć do informacji bardziej szczegółowych( jak na precla to aż za bardzo szczegółowych i merytorycznych...). Także tak jak już wyżej napisano, ktoś próbuje z tekstu preclowego zrobić tekst zapleczowy. Oczywiście na minus wychodzi copywriter. Także taką uwagę kieruję do osób które kompletnie od zera  zaczynają pisanie tekstów na zamówienie- po prostu dacie się naciągnąć na wynagordzenie a trzeba pamiętać że powinno być stosowne do wysiłku.

 

Dzięki  za uwagę :D

Zgadzam się w 100%! To najprostsza metoda na uniknięcie potencjalnie problematycznych zleceń z kategorii precli... Zresztą w przypadku zapleczówek również można zastosować podobny schemat. Jak dla mnie jeśli precel ma mieć ponad 2000 zzs to jego napisanie będzie dla mnie mniej opłacalne aniżeli stworzenie 3 precli po 1000 zzs. I każdy powinien zadać sobie jedno, zaj....e ważne pytanie: "Przy jakiej długości precla zaczynam mieć problem z jego napisaniem bez zbytniego zastanawiania się i bez wspomagania się wiedzą z Internetu". Uwierzcie, napisanie 10 precli po 1000 zzs zawsze zajmie Wam mniej czasu niż napisanie 1 precla o długości 10000 zzs. Sam serwis TB nie jest w stanie odrzucić takich zleceń z przyczyn czysto biznesowych. Takie zlecenia mogą wyeliminować sami copy NIE PRZYJMUJĄC ich :) Dziękuję, pozdrawiam

Potrzebujesz teksty na stronę, bloga czy do sklepu online? Sprawdź moje portfolio na pawelgibek.pl. Specjalizuję się w tematyce motoryzacji i zdrowej żywności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość maugosias
2 godziny temu, marek_____ napisał:

Precel jest tekstem, który powinno się pisać w 100% z głowy. Jeżeli wymaga jakiegokolwiek zapoznawania się z dodatkowymi materiałami, jest to co najmniej zaplecze. Szkoda, że ani klienci, ani zarząd TB tego nie rozumieją.

Z głowy  to i zaplecze można napisać od biedy. Różnica polega na tym, że precle są tworzone pod automaty / roboty, co oznacza, że nie są "lekturą" dla ludzi, a zaplecza już tak. Czyli - tak naprawdę - precel nie musi wnosić żadnych wartości merytorycznych, może stwierdzać rzeczy oczywiste i jasne jak Słońce, nawet powtarzane kilkakrotnie nieco innymi słowami w tym samym tekście. To taki zapis luźno krążących wokół słów / wyrażeń kluczowych myśli. W zapelczach - oprócz tego, że można go często z głowy napisać - trzeba już jednak  dbać o stylistykę i wygląd tekstu (czyli przynajmniej podział na akapity). Precla się po prostu powinno machnąć bez żadnego wysiłku

Edytowane przez maugosias
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, seoskryba_pl napisał:

Zgadzam się w 100%! To najprostsza metoda na uniknięcie potencjalnie problematycznych zleceń z kategorii precli... Zresztą w przypadku zapleczówek również można zastosować podobny schemat. Jak dla mnie jeśli precel ma mieć ponad 2000 zzs to jego napisanie będzie dla mnie mniej opłacalne aniżeli stworzenie 3 precli po 1000 zzs. I każdy powinien zadać sobie jedno, zaj....e ważne pytanie: "Przy jakiej długości precla zaczynam mieć problem z jego napisaniem bez zbytniego zastanawiania się i bez wspomagania się wiedzą z Internetu". Uwierzcie, napisanie 10 precli po 1000 zzs zawsze zajmie Wam mniej czasu niż napisanie 1 precla o długości 10000 zzs. Sam serwis TB nie jest w stanie odrzucić takich zleceń z przyczyn czysto biznesowych. Takie zlecenia mogą wyeliminować sami copy NIE PRZYJMUJĄC ich :) Dziękuję, pozdrawiam

Dzięki za słowa uznania. Tylko problem polega na tym że ogromna część precli jest właśnie na te 4500... przejrzyj arkusz zleceń... 

I co w takim wypadku? Musielibyśmy zaprzestać pisania w ogóle. Szkoda że Textbookers w ogóle nie daje znaku co i kiedy będzie zmienione. A pewnie to czyta bo przegląda forum...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Machnąłem przed momentem dla testu precla 4500+ znaków, piałem 11 minut 50 sekund. Użyłem edytora edytorseo.pl:

 

image.thumb.png.8e2db1fd103e937efca5f9096c314379.png

 

Zarobek 6,4 zł 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Mam jeszcze takie pytanie do Was :) Napisałam kilka tekstów i zostały one wrzucone do listy oczekujących na zatwierdzenie. Jeszcze 2 godziny tmeu nadal tam były a teraz ich nie ma a punkty nie zostały przyznane. Nie mam informacji o tym że jest do poprawy. Może mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi i czy te punkty są przyznawane z opóźnieniem?

Nie wiem jak edytować więc od razu mówie że nie zauważyłam tabelki z punktami  za teksty. Także pośpieszyłam się z pytaniem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość maugosias
10 godzin temu, okazwłoka napisał:

Machnąłem przed momentem dla testu precla 4500+ znaków, piałem 11 minut 50 sekund. Użyłem edytora edytorseo.pl:

 

image.thumb.png.8e2db1fd103e937efca5f9096c314379.png

 

Zarobek 6,4 zł 

 

Ta, już wiem, czemu tak "zachęcasz" do tej usługi: Punkt 5. regulaminu:Korzystanie z funkcjonalności Systemu możliwe jest po załadowaniu konta odpowiednimi środkami. Co mi z tego, że zarobię na TB, jeśli muszę się z kimś podzielić tymi śmiesznymi zarobkami, bo skorzystam z płatnej usługi, żeby sobie teoretycznie coś ułątwić? Taki produkt nie jest poza tym po to, żeby "uporać się" ze zleceniem, które jest niezgodne z wymogami danego rodzaju tekstu. Z takiego rozwiązania niech sobie skorzystają ci "sprytni" zleceniodawcy oczekujący precli na grubo ponad 2200 zzs - wyjdzie im szybciej i taniej (natomiast, co za to dostaną jako produkt końcowy? Ich sprawa)

5 godzin temu, Emi93 napisał:

Hej. Mam jeszcze takie pytanie do Was :) Napisałam kilka tekstów i zostały one wrzucone do listy oczekujących na zatwierdzenie. Jeszcze 2 godziny tmeu nadal tam były a teraz ich nie ma a punkty nie zostały przyznane. Nie mam informacji o tym że jest do poprawy. Może mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi i czy te punkty są przyznawane z opóźnieniem?

Nie wiem jak edytować więc od razu mówie że nie zauważyłam tabelki z punktami  za teksty. Także pośpieszyłam się z pytaniem :P

Teksty zmoderowane powinny przeskoczyć do sekcji Oczekujące na zatwierdzenie - na samym dole podstrony z "aktywnymi tekstami" w strefie copywritera . Jeśli ich tam nie ma, zobacz dział "teksty do poprawy" (jeśli nie możesz znaleźć, sprawdź w skrzynce mailowej, która została użyta do rejestracji), czy nie masz tam info, że jakieś teksty są odesłane do moderatora do poprawienia. Jeśli żadne z tych rozwiązań nie da Ci odpowiedzi, to już nie wiem. Mnie nigdy żaden napisany tekst nie zniknął bez śladu - zawsze wiedziałam, co stało się z każdym jednym tekstem 

Edytowane przez maugosias
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minutes ago, maugosias said:

 

Teksty zmoderowane powinny przeskoczyć do sekcji Oczekujące na zatwierdzenie - na samym dole podstrony z "aktywnymi tekstami" w strefie copywritera . Jeśli ich tam nie ma, zobacz dział "teksty do poprawy" (jeśli nie możesz znaleźć, sprawdź w skrzynce mailowej, która została użyta do rejestracji), czy nie masz tam info, że jakieś teksty są odesłane do moderatora do poprawienia. Jeśli żadne z tych rozwiązań nie da Ci odpowiedzi, to już nie wiem. Mnie nigdy żaden napisany tekst nie zniknął bez śladu - zawsze wiedziałam, co stało się z każdym jednym tekstem 

 Mi ostatnio jeden tekst zniknął. Pisałam o tym kilka postów wyżej. Był w moderowanych, potem w oczekujących na zatwierdzenie, a następnie magicznie zniknął. Nie było go w tekstach do poprawy ani nic. Napisałam do portalu, na jeden z nowych mailów podanych do kontaktu. Po jakiś dwóch dniach pojawiła się informacja, że zlecenie zakończono i został zaakceptowany. Nie wiem co się stało, ale na maila odpowiedzi nie dostałam :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość maugosias
3 minuty temu, kluskaKRK napisał:

 Mi ostatnio jeden tekst zniknął. Pisałam o tym kilka postów wyżej. Był w moderowanych, potem w oczekujących na zatwierdzenie, a następnie magicznie zniknął. Nie było go w tekstach do poprawy ani nic. Napisałam do portalu, na jeden z nowych mailów podanych do kontaktu. Po jakiś dwóch dniach pojawiła się informacja, że zlecenie zakończono i został zaakceptowany. Nie wiem co się stało, ale na maila odpowiedzi nie dostałam :P

 

Nie mam pojęcia - sama nigdy się z czymś takim nie spotkałam. choć wiesz, jak jest, czasem człowiek ma przerwę dzień lub dwa w logowaniach na TB i kto wie, co się dzieje w tzw. międzyczasie ;)

Edytowane przez maugosias
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maugosias - przygotuj teksty na miliony znaków, scal w całość, oskryptuj, postaw na to serwer - za darmo. Ale nie róbmy offtopu.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość maugosias
3 godziny temu, okazwłoka napisał:

@maugosias - przygotuj teksty na miliony znaków, scal w całość, oskryptuj, postaw na to serwer - za darmo. Ale nie róbmy offtopu.

Dzięki, nie jestem zainteresowana :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności